Jump to content

Recommended Posts

Дам,много добре му се получават, но в интерес на истинтата и мои наблюдения, в другите танци ( не оня с чупките в кръста), има какво да учи,

нещо липсва,някак е разпилян,

бе не знам точно ,но има какво да се желае.

• Like 1

Аз не харесвам кой знае колко танците му. Според мен са предназначени за тийнейджърска публика. Той вече мина едно ниво нагоре в света на звездите и е време да започне да съответства на статута си.

Както Лавандула правилно предрече, започнаха да се появяват клипове с жени. Сега чакаме да му изберат и изгора на момчето, че никой да не си мисли неправилни работи за него.

Покрай  една песен на Сяо Джан целият ми youtube профил се превърна в китайска музикална програма, та оттам попаднах и на заветната песен, за която гледам фен клуб за разучаване на танца е имало :D. Песничката много ме зариби и ей ме на и мен тука на клона. 

Много приятно съм изненадана, че за един ден вече си намерих 3-4 негови песни, които не ми излизат от главата. Голяма мания пак се заформя с тоз хайван :D

• Haha 1
  • Upvote 1

Yuehua Entertainment съобщи, че обсебен фен е инсталирал проследяващо устройство на колата на Wang Yibo.

Те заявиха, че ще вземат правни действия и допълниха: "Не следвайте колата, не преследвайте колата, не преследвайте самолета! Не се тълпете на летища, хотели, снимачни локации и други публични места. Не издавайте местополжения, които не са публично достояние, и не разпространявайте заснети материали и съдържание!"

Леле и тяхната не е лесна... на звездите имам предвид.

• Upvote 1

Много харесвам мъже дето готвят :)

889714.jpg 889716.jpg

За поредния епизод на предаването Day day up, И Бо приготви нудели за своя фенка .....Ей, някой са си родени с късмет :lol2:

• Like 5

И Бо ще бъде ментор в Street Dance of China, заедно с Лей /ЕХО/ и Джаксън /Got7/.

EXYieoi-U4-AEx-v-T.jpg

Off Topic

Готинко е това, ама после след такива неща, що последствия се навъдиха...

Off Topic

• Like 2

И Бо е новият представител на бранда Miniso - сега ще чакаме и в техните магазини в България да вкарат рекламни материали с него :lol2:

EYG7xLpU4AAkrPB.jpgEYHcXueVAAI_UgS.jpg

Off Topic

А след скейтборда, мотора, картинг количката... защо не и сърф = У Бо ще вземе участие в ново шоу за сърфисти - “Let's shaka!( iQiyi)

EYH33yBU8AE3GFb?format=jpg&name=large

Off Topic

• Like 5
  • Thanks 1

Първа сбирка на екипа на новия сериал на И Бо - Being a hero. 

EA2178CCA1EB3F1A1348EEF348E28BEDF8B2F12F

И Бо ще си партнира с друг любимец -  Chen Xiao, а темата ще е криминална - двамата ще са приятели, които следват в полицейската академия. Овличането на единия ги разделя за години, а когато се срещат двамата ще са от двете страни на закона.  Chen Xiao ще е полицай, който ще се опитва да изчисти името на приятеля си. 

60b4-ifzxhxn0585162.jpg

Няма да коментирам, че още от сега спретнаха "тематични" колажи на двамата, които в тоя случай хич не ми се нравят :lol2:

cee8-ifzxhxn0585217.jpg

• Like 2

На мен в никой случай не ми се нравят подобни колажи, но луди хора колкото щеш. Горкото дете. Но се радвам, че ще снима още един сериал. 

Честно казано, то и на мен...

Но явно висшата мода ние не я разбираме.

Да си кажа.

Радвам се аз, че ще участва в нов сериал, много го харесвам И Бо и ще се гледа определено.

Обаче тия колажи хич не ме кефят. И то защото феновете ги измислят тия неща, после сами се филмират и скачат срещу нещо, което те са сътворили, а накрая си изпащат момчетата, дето нищо не са направили. Тъпа работа.

• Like 3

Висшата мода винаги ме оставя безмълвен. Казват че това не е за обличане, а е мода за модата. Но все пак трябва да има някакви граници. Шотландец с пола на карета иди дойди, ама китаец с пола?

Сега седим и чакаме да излъчат вече заснетия му сериал, а той през това време да се постарае с новия.

Като не съм гледала все още сериала, се радвам, че в туитър попадам на такива неща...

Забавното е, че много го харесвам И Бо, но още не съм гледала нищо с него...

И сега е момента да питам, кой е заснетият му сериал, който чакаме?

Стана ми любопитно, това съм го изтървала явно.

@skofiild, доколкото знам Private ShuShan College е заснет още 2017г., а не знам дали не приключиха и снимките на сериала му с Zhanilia Zhao. 

• Like 1
Преди 4 часа, skofiild написа:

Като не съм гледала все още сериала, се радвам, че в туитър попадам на такива неща...

Забавното е, че много го харесвам И Бо, но още не съм гледала нищо с него...

И сега е момента да питам, кой е заснетият му сериал, който чакаме?

Стана ми любопитно, това съм го изтървала явно.

На Legend of Fei мисля, че приключиха снимките

• Like 1