Jump to content

Recommended Posts

Няма лято, няма зима. И Бо си продължава и някак между филмите и концертите си снима момчето и бая реклами.

Този път промотира кредитни карти

spacer.png

Натурални сокове, лято е все пак, сега му е времето да се пият.

spacer.png

И протеинова напитка

spacer.png

Излезнаха и нови реклами постове за Shu Uemura.

Направо си ме инфлуенсна и аз да си поръчам палитрата /цветовете са страхотни/.

spacer.png

spacer.png894003.jpg894002.jpg

• Like 1

Ще гледаме реклами, че сериали.... Being a Hero отново е отложен - не е получил одобрение. В коментари четох - от  Youku и Mango tv са обещали, че  ако трябва да се редактира, ще се опитат да не режат сериозно от сцените :(

• Like 1
  • Sad 1
21 minutes ago, vivivan said:

Ще гледаме реклами, че сериали.... Being a Hero отново е отложен - не е получил одобрение. В коментари четох - от  Youku и Mango tv са обещали, че  ако трябва да се редактира, ще се опитат да не режат сериозно от сцените :(

Е, пуууууу, верно само с рекламите ще си останем. Какъв е смисъла изобщо да правят сериали/филми и да се снимат!? Или ги режат сериозно и съсипват цялостния замисъл, или изобщо не им дават шанс, или ги пускат след един век. Нямам думи, като гледам кви малоумщини получават зелена светлина, а пък редица качествени чакат. Имах бая надежди за тоя сериал, даже наивно смятах есента да го гледам, не мога просто да намеря елементарна логика.

• Like 1

Преди време четох информация за това, но сега се появи и официален трейлър. И Бо ще се появи в документалната поредица My Legacy and I S2, където доколкото помня от прочетеното тогава, ще проследи неговата история...

• Like 1
  • Upvote 1

Ооооо да. Нямам търпение да го видя в тая поредица. Искам да покажат истинския И Бо, с мислите и страховете му. С паденията и изкачванията, човека зад звездата. Винаги ми се е струвал много борбен и отдаден, пускащ се с плам във всяко начинание, но затворен и мълчалив като характер, леко надменен на моменти, но винаги много честен и прям. Ще го видим.......

• Like 2

Да подгреем малко за утрешния фемили концерт на Yuehua.

Снимки от червения килим и бекстейдж-а.

Нашето момче, разбира се свежарка, с костюм на Шанел.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

• Like 2

Ами, като негов фен, да си кажа, страшно невероятно е това... Спор няма.

"Концертът на Yuehua е пълен с поддържащ цвят за И Бо и всички са разтърсени от това, как концерт, който дори не е концерт на И Бо, а всичко е за него. Най-красивите зелен океан за нашият заслужил човек." Тук направо цитирах един туит за случилото се днес на фамилния концерт. В Туитър масово се разпространява това, дори гледах клипче, в което водещия пита публиката, кого искате да видите, обръща се към тия в ляво и те отговарят - Wang Yi Bo, вдясно и те така, въобще да видиш и чуеш цяла зала да крещи едно име, страхопочитателно е. Клик

Хем е готино, хем да си призная, на моменти тая фенска любов към него ме плаши и ми идва в повече...

Малко извън границите ми е. Ама важното е, той да е доволен. И явно е, по усмивката, която е извадил виждайки всичко това, докато е на сцената. Клик

И понеже доста чета мнения или постове от фенове, защото са ми интересни какво мислят, ето още един туит, който ми направи впечатление: "Помните ли, когато той търсеше своята светлина. Сега го ослепява."

IMG_20210717_161902.jpg

IMG_20210717_161904.jpg

Edited by skofiild
Малко си попромених поста..
  • Like 1
  • Upvote 1
43 minutes ago, skofiild said:

Ами, като негов фен, да си кажа, страшно невероятно е това...

Зелен океан в публикатс за И Бо и само заради И Бо, макар концерта дори да не е личен негов. Тук направо цитирам един туит за случилото се днес на фамилния концерт. В Туитър масово се разпространява това, дори гледах клипче, в което водещия пита публиката, кого искате да видите, обръща се към тия в ляво и те отговарят - Wang Yi Bo, вдясно и те така, въобще да видиш и чуеш цяла зала да крещи едно име, страхопочитателно е. Хем е готино, хем тая фенска любов към него понякога ме плаши и ми идва в повече...

Малко извън границите ми е. Ама важното е, той да е доволен. 

IMG_20210717_161902.jpg

IMG_20210717_161904.jpg

Охх и на мен ми идва ту мач, ама знаеш, че те там в Азия стане ли дума за любимци нямат спирка и са способни на много неща.

Много се радвам се него. Това за пореден път показва, какъв невероятен талант е и как с труд, дисциплина и безспирна работа се постига много.

Именно затова съм му фен и му се възхищавам. Толкова е млад, а същевременно здраво стъпил на земята и не спира да работи 

над уменията си. Доказва го и с ролите и с танците и песните. Сигурна съм, че много се е изкефил на този зелен океан от фенска обич:wub:.

Заслужава го и накрая важното е както каза, той да е доволен и щастлив.

• Like 1

Да допълня и аз нещо сътворено от феновете му преди самия концерт. Забавно клипче, какво са сътворили китайските фенове на И Бо, за да го подкрепят и покажат любовта си към него преди фемили концерта. Лика на И Бо се вее на хеликоптер, автобус, мотористи облечени в зелено. Обаче китайките са страшни признала съм ги. Има направени павилиони посветени на малкия и на един от тях има негова картонена фигура в реален ръст.

Фенките си умират от кеф да се снимат с нея, ама специално нагласени с булченски воали.

На който му е интересно може да прецъка видеото. Това с булчетата на И Бо започва от 7.05мин.

Как ще си го подели толкова народ незнам...... да бяга към България. Тука сме по-малко;):28558:

• Like 2
  • Haha 1

Страшни са, доста снимки има и в Туитър как е било отвън.. Чак мъже видях да ходят да се снимат с картонената фигура. Мене ме изкефи мотора.

Ето и изпълнения от концерта.

И едно общо на цялата YH компания от изпълнители.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Абсолютен триумф на И Бо на фемили концерта! И аз ще цитирам фен: "Когато фемили концерта се превърне в концерт на И Бо с поканени гост изпълнители" /така си стана реално/:D.

Голямо вълнение беше да го гледам на сцената сред тази екзалтирана, развълнувана тълпа. Той го заслужава.... 

Отчитам се с малко снимки от събитието.

spacer.png

Spoiler

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

• Like 2

И клипчета има покрай тая му фотосесия, излязоха ми много пъти и от кого ли не качени в ютуб.

Феновете са активни.

Сори, че пиша така много за него, обаче какво да се прави, любимец.

• Like 1
1 hour ago, skofiild said:

И клипчета има покрай тая му фотосесия, излязоха ми много пъти и от кого ли не качени в ютуб.

Феновете са активни.

Сори, че пиша така много за него, обаче какво да се прави, любимец.

Ама как така сори!? Ти си ми лъча светлина и надежда в тази тема :icon_sunny:. Имах чувството, че нещо не е наред с мен,

защото мислех че само на мен ми е любимец и само аз го харесвам толкова.

Сега като и ти се поразцъка отново повечко и качваш неща, всичко си идва на мястото. От сърце ти благодаря, че си толкова активна....... аз не винаги имам време и огрявам и добре че си ти. И Бо е щастливец да има такива фенове..... качвай ако искаш нон стоп, от мене винаги ще имаш палци, пръсти, крака, абе всичко нагоре :thanks:

• Like 1

Не, че ми е любимец, ама айде, от мен да мине, ще го зачета и него. (Шегувам се :lol:)  Минавам набързо да хвърля линка за феновете и бягам.

Кхъм - Навийте си Зенит часовниците(!) и след около час и половина го гледайте в My Legacy and I S2 - Try your best to do what you like! Do what you love with passion!  - Wang YiBo

Ок, ДжоДжо изнизвай се от темата! *Беж*

Edited by JoJolina
  • Like 1
  • Thanks 1

Малеее, за първи път виждам И Бо така да си изпуска нервите и да крещи :mad:.

Той обикновено е много сдържан, разумен и оставя емоциите настрана.

Ама с тези кречетала му е избила чивията най-накрая:lol2:. Отначало ги моли много учтиво, но онези не само,

че не спират да му тикат телефоните си в лицето му, ами и ще повече се настървяват.

Добре, че И Бо беше с охрана, иначе като нищо някоя луда можеше да отнесе „спомен“ от него за цял живот :nunchako: .

Това не са фенове, това са безмозъчни същества без грам личен живот, обсебени до болестно състояние от идолите си.

Все си мислех, че от корейската марианска падина по-голямо дъно няма.

Ама ето, китайките ги догонват като високоскоростен влак и май, май скоро ще ги задминат по малоумност.

Егаго го „феновете“, егаго и чудото.

• Upvote 1

@Ko_Erin винаги има огромни тълпи фенове, но така не беше реагирал досега. Случаката е от началото на месеца - беше с натоварен график, снимаше няколко шоута и летеше насам натам... За първи път го виждах такъв ядосан... ама и тия фенове - една направо си беше залепила  телефона  за лицето му :mad2:Ето тук има статия за случката

• Like 1

Ма то хубаво нека си има тълпи и почитатели, ама тия са напълно луди, па и нагли на всичкото отгоре! Още малко и щяха да се наврат да го снимат

да не казвам къде. И после много ми е било интересно винаги следното. Тоя народ в Китай, Корея и т.н. не работи ли, не учи ли, нямат ли лекции?

С кво се издържат тия хора, откъде толкова свободно време и пари!? Всичко от мама и тате? Ако е така, родителските тела не ги ли виждат колко са изтрещели?

Що не им врътнат кранчетата, белким спрат с простотиите<_<.

• Like 2