Jump to content

Recommended Posts

И Бо ще бъде на корицата в мартенския брой на списание Bazaar...Списанието рядко издава мъжки артист през март. Освен това се очаква да се появи и в още модни женски списания..

Повечко

 

k0j9M.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвам още снимки от фотосесията му за списание Harper's BAZAAR...

klz1612989097v.jpg

 

cqs1612989127d.jpg 001-RBNXygy1gnghcj5geyj60u0190npf02.jpg

 

Off Topic

 

bfi1612989210b.jpg arx1612989231h.jpg

 

viu1612989159m.jpg

 

Всички снимки може да видите тук.

 

Wang Yibo Bazaar video shoot 2021!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май има повече хора пред мола, отколкото вътре в него :lol2: Този търговски център е в гр. Чънду - гледах клипчета преди време с един тигър дет се разхождаше и "скочи" от този екран :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накъсаха се да рисуват, да преправят снимки и още ред щуротии. Много ги харесват заедно, а пък аз се забавлявам. Понякога има добри попадения.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

c3d654a669a0eeb7.jpg

 

В момента, заедно с Джони снимат военния филм Peacekeeping Anti-Riot Team на режисьора Li Dachao в Behai, където той играе лошия, верно лош, ама не е ли повечко боята ; )
Джони си излиза нормално от хотела за снимки всеки ден с много фенки, Zhang Zhehan предимно с един асистент, само И Бо минава през паркинга и го крият с четири чадъра, вероятно защото визията му във филма ще предизвика доста отрицателни реакции

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мернах снимки и "уж"на Джъ Хан омацан в черно..... Само зъбите се белееха :28558: То вярно май мисията им има нещо общо със страна от Африка - поне на предните снимки от снимачната площадка се мотаеха някакви тъмнокожи, ама..... тях що да са ги омацали - коментираха, че все едно излизат от мина за въглища. 

А минаването с чадърите  през паркинга го загледах и аз - крият нещо, щот иначе днес на снимките на Day day up си мина нормално през "парадния" вход.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond те китайците си имат своя етническа група, която е с такъв тъмен цвят на кожата - Wa. Ама не ми се вярва да вкарат у филма такъв етнически елемент ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно видео за каскадите, които сам си изпълнява. Няма рани, няма мрън, всичко си прави само момчето. Истински професионалист.

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една от любимите ми негови снимки. Ако щете вярвайте, но ми е тапета на телефона. Благоверния помрънка, помрънка и спря. И Бо е без конкуренция :lol2:

 

1379908366_.jpg.15a426838d41fcb9bd4288c72d93237e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...