Jump to content

Recommended Posts

С наближаването на китайската нова година

излезе и единия ивент, на който И Бо ще присъства.

На 30 януари от 19:30 ще има гала спектакъл, Бобо ще пее и ще можем да чуем пожеланията

му към нас феновете, за новата година на черния воден тигър.

spacer.png

 

Тъй като И Бо продължава да бъде изключително продуктивен на рекламното поле,

винаги много се чудя кои от всичките му реклами да постна.

Категорично тези на KFC ги признавам като много тематични по повод предстоящите събития през февруари,

знаете за какво говоря;)

spacer.png

 

spacer.png

 

 

И за Evisu

 

Тези дни пак се поразшумя по предстоящата му полицейска драма.

Вече сме на финала, изчакахме си чакалото, но съм сигурна че ще си струва,

И Бо лош сериал досега няма. Докато излезе в ефир да подгреем със снимки.

spacer.png

 

spacer.png

 

Spoiler

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна галата по Henan TV. И Бо дръпна доста прочуствени и пропагандни

слова, добре му ги бяха написали:lol2:, Лей  /от Ехо/, също участва.

Качвам цялата гала, която за мен си е чисто показно, какво ни очаква

на 4-ти февруари на откриването на олимпиадата.

 

Ако не ви се гледа всичко, това е само участието на И Бо.

 

Редактирано от Ko_Erin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава фотосесия са качили днес в

weibo-to на И Бо. Правена е в едно по-топло и приятно време,

небето е във всички нюанси на оранжевото, голяма красота.

На пръв поглед мястото е никакво, но И Бо го прави да изглежда като да сме във Флоренция около Понте Векио;).

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Тези снимки са обработени да изглеждат като пощенски картички.

Източник facebook, ©·冲奶啵·

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога природата е много щедра към някои хора - намирам И Бо за съвършено направен. Бих гледала с удоволствие негови снимки, как танцува или пее, но защо трябва да се изявява като актьор? Винаги е един и същ, замръзнал в своята прелестност. Тъжното е, че навсякъде, където играе, има нужда от някой "булдозер", който да извлече действието. После феновете му казват: във филмът на И Бо... И ми става тъжно за булдозера, ама като не е толкова съвършен!

Редактирано от Matrim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матрим, уви това е съдбата на красивите и надарени от Бога хора.

И Бо няма нужда от булдозер самия той си е танк /като легендарния Т-34/;).

Няма нещо, което да не захване и да не му се получава - пее, танцува, води шоута,

кара мотор, скейтборд, играе в заглавия, които стават хитови та пушек се вдига /за голямо нещастие на душманите си/.

Даже ако искаш за по-точно е универсално ренде Иборнер:). Много се радвам, че го намираш за съвършен,

такъв си е. Красивите и талантливи хора са си едни и същи винаги прекрасно "замръзнали" и добре че е така.

В този живот трябва красота и талант да има, и ето имаме си живото въплъщение на двете - И Бо.

Важното е, че феновете му да го разбираме и оценяваме. И за да ти стане драго, защото пишеш,

че обичаш да гледаш негови снимки, ето една такава.

spacer.png

 

Имам и новини около И Бо, разбира се.

Имаме тийзър на най-новия му филм де го чакаме и него да излезе тази година.

Ще е шпионски трилър, действието ще се развива по време на японската 

окупация на Шанхай. И Бо ще го играе част от съпротивата, рискувайки

всичко, за да помогне на родината си да се освободи от окупаторите. Филма е сниман

за много кратко време само 115 дни, на И Бо ще партнира Тони Люн.

Четох интервю с продуцента на филма, който се изказва изключително ласкаво

и положително за актьорската игра на Бобо. Казва че макар и много млад и подложен

на голямо напрежение И Бо се е справил повече от чудесно в ролята си.

Според него, този му роля ще е крайъгълен камък в кариерата му и ще го издигне на едно

много по-високо професионално ниво. Вече никой няма да гледа насмешливо и лековерно

на И Бо като актьор, защото ще покаже на всички, че актьорските му умения

вече са сериозни и в пъти по-добри отколкото в началото на кариерата му.

Да се надяваме да не забавят филма и да излезе в едно прилично време тази година, а не да

чакаме дълги месеци и евентуално в края на годината да се раздвижи.

Ето снимките и тийзъра.

spacer.png

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубави снимки.

Ха дано преуспее в кариерите си и наистина се превърне в това, което си представят феновете му. Наистина му го желая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е още почти дете. Надявам се, като натрупа малко повече житейски опит, да се разчупи и да спре да изглежда като замръзнал. Хубаво момче, няма спор. Лично аз го чакам да порасне. Също бих се радвал и ако вземе да се изучи. В Китай образованието се цени и ще му е от голяма полза.

 

 

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bond, за мен това е малко тъжна тема. Роденият актьор се познава по излъчването - толкова деца - прекрасни актьори израстнаха пред очите ни. Актьорската професия, освен талант е и занаят, изискващ огромен труд. Знаеш това, за процентите талант и работа. За съжаление, мързеливият талантливец има повече шансове от работохолика без особени дарби. И Бо е полифонично дарование, но не съм открила у него досега особени способности да влиза в кожата на различни персонажи. Партнира ли си с актьор със силно присъствие, нещата му се получават (в The Untamed, например). Ако се явяваше в поддържащи роли, да внася цвят и да радва окото, би било добре, но заради любовта на многобройните му фенове, на И Бо се поверяват главни роли. Това, със сигурност, не го може. Погледни колко набъбна филмографията му! Феновете гледат, радват се, подмокрят се и крещят: "Перфектен е!" Аз съм човек естет и не мога да не се съглася - перфектен е, но не и като актьор. След толкова години пред камера, не вярвам, че ще успее да се надскочи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да бъда по-съгласен. Казвам само, че малко житейски опит ще му е от полза. Актьор не е, но навсякъде ми изглежда един такъв объркан и раним. Особено ако, както ти казваш, няма подкрепата на някой силен актьор. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре сте го написали и точно там е разковничето при "спорната" му актьорска игра.

Ще се опитам да обясня моята гледна точка. Първо е много млад, второ той не е учил за актьор

и трето носи прекалено много дини под една мишница и няма как да е перфектен във всичко.

Невъзможно е, ако се съсредоточи само в актьорстването и пеенето, ще пострадат танците и другите му активита,

няма да се продават толкова много стоки само защото той е рекламно лице, оттам спонсорите ще замрънкят, компанията няма да е на толкова

голяма печалба и т.н., ще се завърти цялото колело. Знаете как е в тази човекомелачка наречена китайски шоубизнес и двамата сте от

дълги години фенове и сте наясно с нещата. За мен той играе много по-добре отколкото в началото на кариерата си.

Липсват му все още нужната увереност и опит, но това и той си го знае. Пак наскоро ми попадна негово интервю, по повод предстоящата му

полицейската драма и той открито си го казва, че е бил много притеснен и несигурен дали се е справил добре с ролята и актьорската си игра като цяло.

Иска да отдели повече време и да се научи как да отработва и показва различни емоции, да бъде на едно равностойно ниво с по-опитните

и възрастни колеги де му парнират. Сега няма какво да се лъжем, той Ал Пачино няма да стане, но следейки го отблизо и изгледала всичко с

него се радвам на прогреса му в много области /включително и актьорстването/ и се надявам да продължи така, защото хайде да погледнем и другата гледна точка.

Да прекрасен и красив е, но такива в Китай с лопата да ги ринеш. Значи има нещо в него, харизма, чар, една "свирепа" решителност и желание

да успее, да даде най-доброто от себе си, да се доказва непрестанно. Има характер, при него няма хън-мън, честен, прям и директен е и това още повече

се харесва на феновете му. А за това колко добър актьор е станал, ще можем лично да се уверим още тази година с всичко, което предстои да излезе с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително съм съгласна с по-горното твърдение. Това, което отличава Ибо от останалите безброй красиви лица в шоубизнеса е амбицията, твърд характер и безкрайното желание да се учи. Той се учи постоянно и от всички. Също така искреността. Той въобще не държи да се харесва на масите и може би точно поради тази причина масите го харесват. Освен това ще изкажа едно лично мнение. Говорим за развлекателен бизнес, т.е. аз, като зрител, не държа да гледам най-брилятните актьори, а искам да гледам актьори, които харесвам. Има достатъчно добри актьори, които обаче не могат да привлекат аудитория, просто защото нещо друго им липса, я харизма, я визия. Ибо те кара да се влюбиш в него, а дали играе перфектно или не, ми е все едно. Щом успява да ми въздейства, значи си е свършил работата. Освен това се вижда прогреса и в музиката му и в играта му. Така че  加油 王一博 !  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато ние си коментираме играта на И Бо, той не спи ами усилено снима нови и нови реклами:896767:.

Имаме тийзър постър за предстоящия нов телефон на Редми.

Стилистиката е напълно в синхрон със зимната тематика и олимпиадата в Пекин.

spacer.png

 

За Monster energy. На бас, че много се е кефил да снима баш тази реклама.

 

А и да го похваля за още нещо. Организаторите на олимпиадата много обичат да 

пускат големия му хит No sense по време на състезанията, за да надъхват така олимпийци

и малкото позволено да присъства публика. Както една китайка беше написала, И Бо звучи навсякъде, да си припомним и ние.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краля на рекламите в обичайния си турбо режим.

Няма стигане това момче, безспорен номер 1 в рекламата,

всичките му марки са много престижни, да не говорим той като тяхно рекламно

лице какви продажби им носи:)

Първо, мина събитието по повод излизането на новия модел на Редми K50.

И Бо се е снимал със служителите, както винаги се е държал безупречно и е направил 

страхотно впечатление на всички, не само с външния си вид, но и като поведение, с една дума - очаквано;).

spacer.png

 

spacer.png

 

И този пореден път, рекламата за KFC разбива. Направо не знам откъде им хрумват

тези идеи на китайците, особено частта в рекламата, в която все едно И Бо кътка кокошки, култово:lol2:.

spacer.png

 

 

Има новини и около последната му костюмна драма Luoyang.

През май месец тази година ще бъде излъчен в Япония. Така това ще стане 4-тия

му сериал излъчван в страната на самурайте. Макар и китайци и японци да не се обичат

много, сериалите му, както и самия той са много добре приети и момчета си има бая фенове там.

spacer.png

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека не забравяме, че 8-ми март наближава:wub:.

spacer.png

 

За шоколадите Chocday, вече съм абсолютно убедена, че именно черния, леко горчив,

изчистен от всякакви добавки, но с наситен и изискан /не за всяко небце/ вкус му е любим.

spacer.png

 

Каква е силата на И Бо в рекламите. Ауди са едно от многото потвърждения,

защо именно той е правилния избор за рекламно лице.

Напомням, че И Бо не е обикновено рекламно лице, а посланник на Audi Elite Club!

За януари 2022-ра Ауди А6 има продадени 13 746бр.

За цялата 2021-ва числото е повече от впечатляващо - 155 520бр.

След шестицата, другите модели на автомобила отново рекламирани от И Бо следват в класацията.

spacer.png

 

Попадна ми негово интервю, което ми се видя по-старичко, но тъй като не е поствано тук

и винаги /поне на мен/ ми е интересно да чета отговорите, на понякога доста инфантилните

въпроси от журналята и как той въпреки всичко им отговаря повече от адекватно, го слагам преведено.

spacer.png

В: Как би прекарал един твой почивен ден, ако имаш такъв?

И Бо: Ако мога да се състезавам, то тогава ще се състезавам, ако не мога играя видео игри.

Ако ми доскучае от тях, сглобявам Лего.

В: Коя песен, най-често слушаш на телефона си?

И Бо: Различни песни са, взависимост от това в какъв период се намирам.

Но ако една песен много ми харесва, то тогава я слушам непрекъснато всеки ден, докато ми омръзне.

В: Кое е най-нестандартното ти желание?

И Бо: Да имам къща пълна с игрови конзоли Xbox, PS и много бърз високотехнологичен компютър.

Всичко трбява да е последен модел, игрите да са най-новите и добри излязли на пазара.

В: Какво правиш, когато си нещастен?

И Бо: Не мисля, че имам време да бъда нещастен /смях/. Ако все пак ми се случи, ми минава доста бързо.

Аз съм човек, който не се фокусира върху негативните неща прекалено дълго време, предпочитам да работя и

да се фокусирам върху позитивните неща в живота си.

В: Защо според теб думите "състезание" и "победа", присъстват почти винаги, когато те интевюират?

И Бо: Наистина, доста често присъстват, но това не е изцяло вярно. Аз всъщност не съм човек, който винаги държи

да печели във всичко и на всяка цена, но определено съм някой, който обича конкуренцията и съперничествата.

Умея да пресявам важните неща в живота и държа именно в тях да давам всичко от себе си и да съм номер 1!

В: Кой лош навик не можеш да понасяш?

И Бо: Постоянното отлагане на нещата, който имаш да свършиш.

В: Какво правиш, когато не можеш да заспиш?

И Бо: Играя си с телефона.

В: Ако можеш да вземеш само три неща на самотен остров, кои биха били те?

И Бо: Компютър, зарядно и мобилен телефон.

В: Какви подаръци, най-често обичаш да подаряваш?

И Бо: Всеки един човек е различен, затова и подарявам различни неща. 

Старая се да са такива, който знам, че човека харесва и би се зарадвал да получи.

Ако не знам и се колебая, бих подарил електрическа четка за зъби.

В: Кой от съветите, които майка ти ти е давала, считаш за най-полезен и правилен?

И Бо: Всички нейни съвети са такива /избухва в смях/. Ако трябва да кажа сега един - задължително

проверявай багажа си преди път, за да не забравиш нещо.

В: По скалата от 10, колко разхвърляна е стаята ти?

И Бо: 5!

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак за 50-ката на Редми, ама този път про-то;).

Повтарям се, но ще го напиша - поредната невероятна реклама

с негово участие. Доколкото схващам концепцията и гледайки

рекламния спот, И Бо този път го играе нещо средно между 

Нео и Джон Конър, ама в един много по-красив и завладяващ вариант:wub:.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

От представянето на телефона днес.

spacer.png

 

Първия рекламен спот, дето загатваха какво ни очаква

 

И вече самата реклама. Стилистика, цветове, завладяващото присъствие на И Бо,

всичко е перфектно направено. Отива му да влиза в подобни образи, стискам палци

да го видя и на голям екран в подобно роля.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не смея да се зарадвам на постера по-долу.

Стискам палци наистина да тръгне на 30-ти април /тая година:lol2:/.

Иначе в момента се е покрил надълбоко и снима ли снима:lol:.

Загърбил е много от дейностите си, за да се посвети на усъвършенстване

на актьорската си игра. Предстоят му много интересни събития и участия,

но засега се е отдал на най-важното си занимание;).

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе негова снимка от фитнеса:wub:.

Определено е понатрупал мускулна маса и вече не изглежда

като прегладняло сомалийче.

spacer.png

 

 

Смята се, че тренира и вае тЕло заради новата роля, която е приел във филма King of the sky.

Това ще е първия му филм показан на голям екран и определено много се старае и в играта 

и в извайването на мускулатура. Филма ще е китайския вариант на Top Gun, И Бо ще е в главната роля и ще го

играе летец-изтребител, с две думи небесен ас. Още януари замина за Jiayuguan да снима, очаква се филма

да излезе на голям екран през декември тази година. На нас не ни остава нищо повече,

освен да стискаме палци всичко да се движи по график и да няма ковид локдауни, за да може да имаме

подобаваща премиера и И Бо най-сетне да получи своя звезден миг и на голям екран.

Още две непотвърдени клюки,

Spoiler

Трябва да участва в концерт-подкрепа за Шанхай. Знаете града в момента е в пълен локдаун и жителите му бая страдат

и седят по къщята. Концерта по план трябваше да се състой на 11-ти април /демек днес/, но е отложен за 13-ти.

Надявам се слуха да се окаже верен и да видим най-сетне И Бо отново в действие:lol:.

Друг много циркулиращ слух, е че е приел да присъства на финала на SDC 5  и да ни изтанцува нещо.

За момента това са двата най-вероятни и интересни слуха. Пиша слухове, защото нямаме все още 100%-тово потвърждение и на двете новини.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...