Jump to content

Recommended Posts

Дами и господа, представям ви И Бо Копърфийлд – актьор/певец/танцьор/мотоциклетист/скейтбордист/най-красивия мъж на света/МАГЬОСНИК.

Сериозно, тоя човек вече ми докарва комплекс за малоценност. Как с каквото и да се захване го прави толкова добре, изумява ме всеки път все повече и повече.

Много готин, забавен, чил епизод. Нямаше толкова битки този път, но пък беше един от най-интересните епизоди в шоуто изобщо.

Комуникацията на китайско-английски-мимически ме накара да ми потекат сълзите от смях.

Големи шматки са всички този път. Нямам танц фаворит, всички ми харесаха. Децата им скриха шапките в батълите.

За уменията на И Бо няма какво повече да допълня освен едно – извънземен.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Тук продължаваме да показваме умения, а Бобо;)

 

spacer.png

 

Spoiler

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Тим Пантера в пълния си блясък, начело с капитана:)

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, забелязах че Let's Chat spin-off/bonus епизодите към Street Dance of China S4 са фрий за гледане в Youtube канала на Youku. Не знам дали е някаква грешка, понеже все още пише пред заглавието [Members Only] на някои от тях. Така или иначе, за момента може да се гледат от всички.

 

За който му е интересно -- общо взето 4тиримата капитана си хапват хот-пот и си дърдорят разни врели-некипели, понякога играят и различни забавни игри. В последния епизод бяха поканили някои от денсърите и епизодчето беше по-нестандартно и динамично. И да, преведени са на английски също. :) 

Редактирано от Chenqing
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Бо за корицата на списание Marie Claire. По точно за 5-те корици:).

Списанието ще бъде пуснато само в 50 000 копия.

И петте му корици и фотосесии са уникални, много креативни и нестандартни.

На мен много ми харесват, особено тая с русата коса, където И Бо си е чисто пънкарче:wub:, жалко че е сниман само в гръб.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Spoiler

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Кратки реклами спотове с И Бо за списанието

 

 

 

 

Редактирано от Ko_Erin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, Ko_Erin said:

И Бо за корицата на списание Marie Claire. По точно за 5-те корици:).

Списанието ще бъде пуснато само в 50 000 копия.

И петте му корици и фотосесии са уникални, много креативни и нестандартни.

На мен много ми харесват, особено тая с русата коса, където И Бо си е чисто пънкарче:wub:, жалко че е сниман само в гръб.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

  Hide contents

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Кратки реклами спотове с И Бо за списанието

 

 

 

 

Прекрасен както винаги ,щеше ми се и тук да пуснат списанието :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една октомврийска корица за И Бо.

Този път ще го видим за списание GQ.

Редактора споделя, че корицата и снимките са вдъхновени от филмите на Тарантино.

Да не забравяме, че И Бо е казвал че харесва Криминале и сценарият му

много го е заинтересувал, даже би искал да се пробва да играе в подобен филм.

Аз пък много бих се радвала да играе някаква шантава роля под режисурата на Тарантино.

Тази му корица е уникална, страхотна снимка са избрали:wub:.

 

spacer.png

 

 

Това е третата му корица за година и половина, припомням старите, ако сте забравили;)

 

spacer.png

 

 

 

spacer.png

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ти, И Бо пуснал нова песен.. :blink:

"Starlight of Mountains and Rivers".

 

П.П: Малко да си пооправя поста, че го пуснах така набързо от работа. :)

Ама той пък ме изненада с тая песен, нямаше така предварително информация.

Или поне аз не съм виждала.

Доколкото разбрах, песента е за Националния им ден и И Бо е избран да изпее тази специална песен за събитието.

"Mountains and Rivers and Stars" е почит към великата родина и демонстрира положителната енергия на младостта.

Ето песента и в Уейбо.

Видях, че песента се трендва и гледанията въвят добре, за който се интересува от тези неща, не и аз де.

Класации и тем подобни глупости не ме интересуват въобще.

Но песента наистина е хубава, мелодична, вярно е това което прочетох: "Топлата сърдечна песен се съчетава перфектно със сладкия вокал на И Бо." Но и видеоклипа е интересен, ами точно в тон с историята на песента, предполагам.

 

FAg11y-UYAMDba-Q.jpg FAg1-Aa7-VQAY7-X87.jpg

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 minutes ago, skofiild said:

Айде де, И Бо пуснал нова песен..

 

 

Прекрасен глас има <3:wub:  ,много нежна песен и показва много красиви кадри (чак ми залипсва Китай :D)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха, чаках изненада от него тези дни и той както винаги не ме разочарова.

Доста се говореше за този празник и че И Бо ще ни изненанада, но по-скоро очаквах танц.

Ето, че получихме нещо също толкова добро. Песента е хубава, лирична и гласа му много добре

се съчетава с мелодията. Красивите кадри от Китай са ни бонус, най-доброто от страната са го включили /включително и певеца;)/.

Така като гледам се очератава и една доста ползотворна и изпълнена с ангажименти есен за малкия, а дано да е все така,

всеки ден да го гледам няма да ми омръзне:wub:.

 

 

Да не забравяме, че традиционно ще имаме в събота пореден епизод на SDC4

Отборите вече се оформиха, затова качвам малко снимков материал на нашата любима група.

 

Започвам с една много готина снимка от Weibo-то на Keven.

Всички заедно начело с капитана, снимани за спомен от бекстейджа.

 

spacer.png

 

Вече официалните снимки на тайфата

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

И промо на очертаващия се пореден много силен епизод

 

 

 

За финал искам да споделя и едно от любимите ми реклами на И Бо.

За Head & Shoulders е, и е супер яка като идея да не говорим за физиономиите на И Бо и перчема му /това момче има по-хубава коса от бая жени по света/;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този епизод беше много интесен. Отбора на И Бо се справи страхотно, и той показа страхотни умения в различни стилове:wub:На някой друг дали песента от втората част (50 мин някъде)  на която танцуваха C lin и  Kevin да им звучи все една  има български мотиви :dunno:

Не много по темата за И бо ,ни сали може да ми кажете в какъв стил танцува Борис ако знаете  ,от миналия сезон се чудя ,изглежда като waacking?:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, loveless said:

Този епизод беше много интесен. Отбора на И Бо се справи страхотно, и той показа страхотни умения в различни стилове:wub:На някой друг дали песента от втората част (50 мин някъде)  на която танцуваха C lin и  Kevin да им звучи все една  има български мотиви :dunno:

Не много по темата за И бо ,ни сали може да ми кажете в какъв стил танцува Борис ако знаете  ,от миналия сезон се чудя ,изглежда като waacking?:D

 

Да, епизода беше много добър, батълите на ниво. Относно музиката, прозвучала ти е така защото наистина си има балкански ритми:es:.

Песента е Mahalageasca и е от саундтрака на Борат, Горан Брегович и прави ремикс, а това което пуснаха в епизода беше re-edit-а на Burrini & Carasco

Spoiler

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Don't panic отбор BOOM завзе върха, където очаквам да останат до края.

Всеки епизод става все по-добър, надграждат всички, и е голямо удоволствие да ги гледаш как танцуват.

И Бо се доказа като истински лидер и капитан. Като видя, че става напечено лично запретнА крачоли;)

и помогна на отбора да спечели батълите. Разбиха ги останалите с толкова победи накуп /гледайте епизода няма да издавам повече/.

Жалко само за 

Spoiler

Нелсън. Това е втори французин напускащ играта и Китай, уж отново по лични причини. Дано всичко да е наред и да уреди въпроса с попечителстовото на детето си. Отбора със сигурност ще страда от тази липса. Нелсън беше основен коз на И Бо в битката за крайна победа, но както и Нелсън написа в weibo-то си, нямам съмнение кой отбор, с кой капитан начело ще е крайния победител. Интересно ще е да видим как ще се прегрупират след тази загуба на основен играч. Кофти ми е и за отбора на Хенри. Рошка се раздаде до края, самия Хенри милия се опитваше да ги окуражава, но нещо определено му липсва на този отбор. Хенри сякаш няма авторитета и силата да се наложи като капитан и лидер, иначе след И Бо той ми е любимец в шоуто. Голяма е душица и изглежда много готин като човек просто ей така да си лафиш с него, докато малкия си е серт като поведение определено. Лей ги разби на кръмп, там той няма равен!

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Пускам любимия си батъл

 

 

Това е новия еппизод на Let's chat с анг. субки

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав епизод, показа колко къмпетитив натура е БоБо :) За мен в този епизод, обаче женските половинки (xD) блеснаха повече от всичко! Момо и Ибуки <3

 

Но да, много много жалко за другата къмпетитив натура

Spoiler

Нелсън. Малко ми е странно как така все на французите се случват разни неща, ама... ще видим. Дано не е някак нагласено, че ще ми паднат китайците доста в очите 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бубу учи Бобо на трикове в танците:lol:.

Наистина е като попивателна, всичко, което му показа го изпълни, да не говорим 

че е и супер работоспособен. Сигурно има хиляди ангажименти на главата, но съвестно си 

изпълнява капитанската роля

 

 

Това пък е супер забавна и смешна компилация на инеракта между Хенри и И Бо.

Хенри как ли не се стара, какво ли не прави, обаче нашия не поддава и поддава

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честито, И Бо ни поднесе и втората си изненада.

Още една песен, гласът му отново е много мелодичен и красив:D.

Песента си е чиста пропаганда, но пак показва най-добро от Китай, така че си струва гледането.

Напомням днес е премиерата на песента/клипа,

утре е поредния епизод на SDC4 и излизането на списание GQ. Ще имаме възможност

да видим цялата корица, заедно със снимките от списанието:wub:.

В неделя традиционно са епизодите на Hotpot и DDU.

 

 

 

 

Редактирано от Ko_Erin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая дойде деня за GQ.

За тази му фотосесися имам само една дума - съвършенство:wub:.

Концепция, снимки, идея, да не говорим какъв външен вид извади И Бо.

Това ми става любимата негова фотосесия.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Spoiler

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

И клипчето за фотосесията баш по Тарантиновски направено;)

 

 

Редактирано от Ko_Erin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа част на епизод 9 с анг. субчета

 

 

 

п.с. прегледах си горния пост и установих, че съм забравила да постна основната корица на списанието.

Извинявам се и веднага се реванширам:)

 

spacer.png

 

Някой /да ме извини забравих кой:blush:/ беше писал, че иска да види И Бо в "лоша" роля.

Ето за момента списанието изпълни искането му. В тази фотосесия, И Бо е в ролята на лошо момче.

Фотографа споделя, че снимките са правени при вече студено и лошо време и го е било

страх да не би И Бо да настине сериозно след толкова мръзнене и пръскане със студена вода.

 

spacer.png

 

Още един интересен факт. И Бо и Кристен Стюарт носят едно и също яке на Шанел.

И Бо за фотосесията за GQ, Кристен има фотосесия със същото, даже има много забавна снимка

как И Бо и гледа снимката за събитие на Шанел с якето от 1-ви юни и явно много го е харесал защото няколко месеца след това носи същото:D

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй ще да съм азе, хихих - за лошото момче, имам предвид. *$mirk*

Изпълниха ми желанието, йес! и малко early birthday подаръче даже получих (типично по китайски). Честно, и на мен това ми стана любимата му фотосесия. :) Дано някой го претвори тоя образ и на малкия / големия екран. Баобао заслужава да го видим в нещо нестандартно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте, част 2

 

 

 

Това пък е много готино клипче, как Бубу учи И Бо на някъв танц.

Да ви кажа бая сложно ми се вижда, чак на Бобо му се поопъна.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...