Jump to content

Recommended Posts

44 minutes ago, loveless said:

 

И Бо само в 3ти и 4ти сезон ли участва,? не мога да намеря инфо дали участва в 1ви и 2ри сезона ,а искам да гледам епизодите с негово участие. 

Да, първото участие на И Бо беше в сезон 3. Сега е капитан за втори път в сезон 4.

В първите два го няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, надявам се, че сте изгледали 5-ти епизод и ви харесаха битките.

За всеки случай пускам мнението си в спойлер, за да не развалям кефа

на тези, които предстоят да го гледат.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Spoiler

Вече сме на скрито:ph34r:, спокойно започвам да си спойлвам.

Ibuki.... продължавам и винаги ще твърдя, че тази кукла

с танца и външния си вид им скри шапките и на 4-мата капитани /и не само на тях/.

Толкова е хайп, ефектна, експерсивна, танца специално на нея и легна като ръкавица

/тя си беше и с такива де/. Като ги питаха разни неща, хем засрами, хем стресна журито.

И Бо за един момент си глътна граматиката;).

Keven – супер умно и професионално си избра хореографи в групата и направи мега якия танц.

Брейка, цялостния ритъм и особено накрая конската фигура и развятата коса впечатли всички /включае и мен де/.

Davidмалко на балетно изпълнение ми биеше танца. Толкова нежен и лиричен ми се видя.

ACпоизсилиха се и се пренавиха, според мен. AC такива движения правеше с ръцете и

същевременно физиономията и беше „не се закачай с мен, сега скалпирам човек“.

GoGo Brothers – абсолютен фънк вайб..... аха и очаквах самия Бруно Марс да изкочи на сцената и да затанцува с тях.

Nelson…… ах Nelson в комбинация с Bouboo и компания. Креативен и оригинален танц.

Особено началото с огледалцата изби рибата отвсякъде. Корави момчета, с нежни души:lol2:.

Шегата настрана, за мен в тази група са едни от фаворитите за титлата /хм,хм сещате са кой говоря/.

ACKY“Give me the red pocket”. Докоснаха ме жестовете, които направи и за отбора си и за капитаните.

С толкова внимание и мисъл беше подбрал „подаръците“.

Самия танц на отбора не беше чак толкова технически труден, но пък компенсираха с оригиналност.

Номера с хоризонталното катерене на стълби от Uwa, много ми хареса.

И стигаме отново до битката на лидерите на отборите и борбата им да спасят своя човек.

Ibuki vs Nelson - момичето така се развъртя и разтанцува, че сякаш я удари светкавица.

Нелсън обаче не и отстъпи и направиха мега яката битка двамата.

LiangLiang vs AC – също страхотна битка. Те пък направо разкъртиха пода от танци.

LiangLiang vs Ibukiстрахотни бяха и двамата. Особено във втория рунд, Ибуки имам  чвуство че даде сърцето и душата  си.

И тежката категория – Нелсън vs АС – във втория рунд Нелсън така се разгорещи и влезе в ритъма, че нямаше кой да го спре.

Последва и битката на кралиците – Ибуки просто отвя AC. Направо им скри шапката на всички във втори рунд, раздаде се докрай.

Невероятни танци направиха момичетата, евала.

Nelson vs LiangLiangи двамата са страхотни танцьори, бяха напълно равностойни. Не исках да съм на мястото на журито и да избирам.

 

И стигаме до последната част, където нашето умно и прекрасно момче получи това което поиска /както винаги:lol2:;)/.

/Nelson, Bouboo, LiangLiand and YeYin/

 

spacer.png

 

Другия епизод го чакам да се включи отново в танците начело на великолепната петорка.

Как си избра отбора? „Искам ги, защото ги харесвам“ – точно, кратко и ясно, няма стратегии, няма разтягане на локуми, няма дъра, бъра.

Рече и отсече. Типичен И Бо..... но не само той ги избра, но и него го избраха.

Макар и толкова млад, И Бо всява респект и уважение където и да се появи и всички искат да са в неговата компания.

 

spacer.png

 

Стана ми много тъпо и гадно за Хенри. Наистина нямам обяснение, защо никой не го избра него.

Като човек ми се вижда готин, не е зле в танците, просто защо така се получи......:(

 

Както и да е, епизода беше страхотен, танците на ниво, битките яки.

 

 

Аз обаче отново ще помрънкам за скапаните стилисти.

Вече съм 1000000% убедена, че му имат зъб на И Бо, явно му завиждат за нещо или той по погрешка е настъпил нечия котка.

Друго обяснение за безумно отвратителния му цялостен стайлинг в 5-ти пореден епизод нямам:dunno:.

 

spacer.png

 

 

 

За финал, нещо извън спойлера.

Да се посмеем с нашия малък пакостник:).

 

spacer.pngspacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между танците и актьорстването И Бо какъвто си е умен, не изостава и на бизнес полето.

Станал е рекламно лице на още една компания. Този път ще точим двойни лиги.

И Бо+шоколад=вечна фенска любов:wub:.

Дотук това му е 18-тия бранд за тази година, чието рекламно лице става.

Браво на него за енергията, професионализма и работоспособността – цена няма.

 

spacer.png

 

Денят ти не само с шоколад става по-хубав и този хубостник го прави такъв;)

 

spacer.png

 

Ето и рекламния спот.... няма как да ни се размине и без мотор.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светът, феновете, всички които са попаднали под чара на И Бо, отбелязват седмата годишнина от неговия дебют.

"Гледането как прерастваш в това, което си днес, беше благословия.

 Стана увереният, добре завършен артист, който си днес, и не бихме могли да не се гордеем с теб.

 Никога не отстъпваш от предизвикателството и винаги даваш всичко от себе си.

 Щастливи 7 години. Ето, за още много други."

#7YearsWithYibo

 

/Официално групата UNIQ дебютира на 20 октомври, но на 15 септември са излезли неговите дебютни снимки и това е наложило датата 15 септември за негов дебют. Миналата година се чудех защо е така, трябвало е година за да разбера. Ама много са симпатични тези негови дебютни снимки.:wub:

E-QKi0-CWUAABm3e.jpg E-QKjl0-XEA8orr6.jpg

 

Off Topic

 

E-RSlgq-Uc-AEm-HCb.jpg E-RSm-Ps-Vk-AAr-Os-O.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, много честитки, много нещо.

Тази от Head&shoulders много ми хареса.

Не за друго, ама от хубави по-хубави негови снимки са пуснали.

Клик

 

E-Sp6i-LVg-AAF1-QQ.jpg E-Sp6i-LUYAIqa-GW.jpg

 

UNIQ_OFFICIAL weibo update

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На днешния толкова специален за нас феновете на И Бо ден, не мога и аз

да не почета това прекрасно, талантливо и супер готино момче с няколко снимки.

Държа да отбележа, че съм фен на И Бо от има няма две и половина години и през този период

имах възможността да видя израстването и превръщането му от сравнително неизвестен младеж

в глобален изпълнител. Днес няма социална мрежа, в която да вляза и да не е пълна с честитки и обяснения в любов към него.

Изумително е колко много хора по цялото земно кълбо знаят за него, следят изявите му и са му върли фенове, тук 100%-тово броя и себе си.

Радвам се, че преди 7 години Yeshua му е дала шанс и това е станало началото на една бляскава кариера.

Стига толкова лирични отклонения, малко снимков материал да изплакнем очите:wub:

 

894333.jpg

Spoiler

 

В началото нека си припомним русия И Бо с Uniq;)

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

И еволюцията и възмъжаването.............

 

spacer.pngspacer.png

 

spacer.pngspacer.png

 

spacer.pngspacer.png

 

 

 

Вече лице на Шанел

 

spacer.png

 

А тук е повече от прекрасен, освен всичко друго става и за модел на дънки.

 

spacer.png

 

 

 

 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Завършвам със страхотно клипче-компилация  от интервюта и интересни размисли от И Бо. На 3.40мин. се вижда дебюта му на сцена и 

обръщението към родителите му. Майка му милата очите и се напълниха със сълзи, а И Бо вече направо си ревеше. Минал е през много препятствия,

самота, борба, но ето че е успял сам да се изгради и да стане не само страхотен изпълнител/творец, но и стойностен човек.

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт от последните часове.

Пуснали са обявление, че 6-ти епизод на SDC4 по изключение няма да бъде пуснат в събота

на 18-ти, а в неделя на 19-ти. Тази промяна касае само този епизод.

Да видим дали ще е така или ще изтече по-рано, когато и да излезе веднага ще кача линковете.

spacer.png

 

Ето и промото, очертава се страхотен епизод /за да може да го видите, натиснете на Гледайте в YouTube и веднага ви го отваря/

 

 

 

И нещо любопитно.

Lu Yan китайски модел разказва трогателна случка в Weibo.

Синът и Артър миналата година е бил толкова впечатлен от И Бо, че я е помолил да се сприятели с него и

И Бо да го покани да гледа наживо епизод на SDC3. Майката пише, че няма супер силата и

не е могла да намери „връзки“:lol2: и да се сприятели с И Бо миналата година, но е намерила приятели,

който могат да поканят хлапето да гледа епизод на SDC4.

Та Артър е бил супер щастлив да гледа батковците, направил си е снимки,

издържал е през целите 5 часа и е супер хайпнат да отида и на следващия сезон.

 

spacer.png

 

А някой друг от присъстващите на записа на шоута споделя за снимката долу, че външния вид на И Бо изобщо не 

отговарял на действителността, а бил 10 000 пъти по-красив /на мен не ми остава нищо друго освен да повярвам, докато не го видя и аз наживо;)/.

 

spacer.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно re-schedule-а е защото в Събота се навършват 90 години от инцидента в Манчурия/Манджурия (известен в Китай като 918 incident/accident) .

В уейбо анонсираха хората да се въздържат от всякакви постове на ентъртейнмът тематика, които са баннити за ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, за който там се наеме да катери линковете за идните епизоди. :yes:

 

Коментара ми за предния епизод беше един - дойдох за БоБо, останах за Хенри

 

За гледалите епизода, знаят какво се случи с Хенри,няма да обяснявам - на мен лично мнението ми е, че той няма достатъчно силни доводи защо иска хората в отбора си! Тия свалки *макар и забавни* идват малко като отчаяние + че е и новичък, много от денсърите не знаят какъв точно е стилът му и дали ще си напасне с техния. 

 

Бобо няма к'во да го коментирам - бетон е дяволчето! :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и аз съм една.......:blink:.

Тотално съм проспала излизането на трейлъра още преди месеци,

на новата костюмна драма на И Бо – Luoyang, рекламираща се още под името Wind from Luoyang.

И Бо е в главната роля, още с Huang Xuan и Виктория Сонг. Драмата ще е по адаптация на новелата на Ma Bo Yong,

действието ще се развива в древната столица Luoyang, /откъдето е и нашия човек/ ще са 40 епизода по 45мин.

Според слуховете ще я пуснат в последните месеци на тази година, но честно казано не вярвам.

С тези чистки и забавяне на всичко сега, най-вероятно е да остане за догодина.

Трейлъра е страхотен, очертава се мега яката и интересна драма.

Чакаме и стискаме палци да ни направят един неочакван подарък за Нова година, ако не нашата то поне тяхната;).

 

 

 

 

 

 

 

п.с. Джоджо шъ пусна линковете, ама ви чакам да се включите и ти и скорпи с коментари след това:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато чакаме утре епизода на SDC4, пускам последния епизод на Day Day Up.

Този епизод много ми хареса, защото пак сме на танцова вълна, само че този път

вместо батковци и каки се вихрят деца. Изобщо не преувеличавам като казвам,

че малчуганите по нищо не отстъпват на големите. Нашичкия и той беше много впечатлен.

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай, ай, ай, какво стана в този епизод с И Бо и компания.

Yibo is lame“ – за първи и последен път сигурна съм;).

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Spoiler

Почвам поред на номерата.

В първата част ме изкефи капитан И Бо развяващ си ветрилото. Явно бая топлинко ще да е било:lol2:.

Сега сериозно, танца на Zyko и Ma Xiaolong много ми хареса.

И капитаните и публиката се разчувстваха, на някой даже им проблеснаха сълзи.

Страхотно съчетаха традиционния китайски цин с танца си.

Лей посочи цин-а на И Бо и нашия – ооо, ааа, хм.

Хич да не се прави на ударен, той специално трябва да е станал най-малкото специалист

на този инструмент, да беше излязъл един урок да преподаде даже.

Този епизод му беше „реванша“ на Хенри. Страхотен отборен танца направиха.

Направо разбиха и с хореография и с майсторство.

Poppin C и George се стиковаха перфектно. Направо попиляха другите.

Диалога И Бо-Хенри изби рибата.

Хенри: Love you

И Бо: Fine /Ха-ха типично в негов стил:lol:/

Събра много добри индивидуални танцьори, но липсата на хореограф в отбора си оказа влияние.

Липсваше онази искра, свързващата част, която да обедини в едно тези толкова талантливи хора и да направят мега якия танц.

Съгласна съм и с мнението, че Бубу и Нелсън сякаш подцениха противника и Рошка и Mr. Three ги отнесоха като куцо пиле домат.

И Бо като бая строг, но справедлив капитан се прояви. Евала, колко спортсменски си призна превъзходството на отбора на Хенри.

Това ще му е обица и трамплин да се изстреля следващия път като номер 1, сигурна съм.

Не му е никак приятно да губи, имаше физиономия като натровен от гъби.

Супер състезателен човек като него, който е свикнал да се бори и побеждава сега трябваше да се смири. Има нужда и от това в живота.

Във втората част брейк танца най-много ми хареса.

Ако трябва да посоча какво в този епизод ме изкефи, това ще е:

Танците на Хенри и компания, брейк танца и особено момента на 37.30мин на част 2 – безценно:28558:.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Завършвам с клип на битката между отборите на И Бо и Хенри

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео с денс тренировка на И Бо.

Много е упорит и решителен, ясно се вижда, че дори и в практиките дава всичко от себе си.

 

 

И Честит празник на средата на есента! Хапнете си по едно лунно кексче и си пожелайте нещо за вас и вашия любимец:).

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Традиционното промо за следващия епизод на SDC4.

Така като гледам много са се забавлявали. Епизода ще си се излъчи по традиция в събота.

Чакаме дотогава, сега забавления с промото.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато ние си чакаме новите епизоди на SDC, нашето момче продължава под пълна пара да снима реклами.

 

И Бо за ANTA SPORTS

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Ако след толкова спорт случайно ви се припие кафе, няма проблем нашето момче пак е насреща:)

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го хващам малко от средата, ама... това с разваления телефон ме свали от стола от смях.

Бубу: Английският ти е много китайски! :xaxa:

 

Ще редактирам после като видя целия епизод. 

 

Edit: Хубаво епизодче, новата генерация от улучни танцьори в Китай е сигурна. Децата им скриха шапките. :)

 

Spoiler

7c407dc2c15797ac.png

 

Само жалко за Zyko. :(

Редактирано от Chenqing
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...