Jump to content

Recommended Posts

Спойлер, за всеки случай ;)

 

Spoiler

Аз за стила не смея да коментирам, странни са ми дрехите и изборите на стилисти, в които го обличат понякога, ама им свикнах. :)

 

Като цяло, за епизода - интересно ми беше да видя всички тези танцьори, премеждията им, от къде идват, какво мислят, как взаимодействат с другите :) Японците страшно много ми харесаха. Абсолютно всички - все още ми е трудно да ги запомня, но до края на сезона бас държа, че на сън да ме бутнат, ще им знам имената, хаха.

 

Бубу - е няма такова съкровище! Толкова добре танцува, че им простих, че не видяхме БоБо, хаха. 

 

Хенри - завиждам искрено на всички, които са до него и трябва да го слушат да цигулари 24/7. :) 

 

И Бо - тия 24ри години не му личат изобщо. Останал си е там в 16-17тийн диапазона. Хаха, това с английския - е, разбирам го. Те и японците, а и другите имаха проблем с флуентнустта му. Попин ли беше този, дето каза, че има дъшеричка (и всички - втф?!). Той не можа да се изрази накрая правилно и каза "пилешка кожа", вместо "побиха ме тръпки/goose bumps" - хем ми беше смешно, хем знам колко е трудно като си пред толкова много народ, че и в чужда държава и трябва да говориш на език, който не ти е майчин. Толкова добре ги разбирам всички, че няма накъде повече. Притеснението си е част от обучението. :)

 

Обаче как припяваше, как и за секунда не спря да се учи в почивката на нови неща и как винаги иска да е прав за всичко и да е пред другите, компетиторска натура е той.. напомня ми много на мен самата. Обаче като се усмихме и --- човек забравя и ума и дума. Не знам какво има в него, ама заразява, изгаря. 

 

И последно - танцът на Колин - той за китайците/тайванците имаше и двойно по-голямо въздействие, защото беше по песен за семейството на Leehom Wang. Ако, дейстително, му се е случило същото, което и на мен и на Колин, какво няма да ревеш като хлапе. Аз самата се разплаках и то с глас, а той и пред цял народ хора...трудно е човек да се сдържи на такова нещо, колкото и възрастен да е.

 

И нещо от Day Day Up - дами и господа, представям ви професор Уан И Бо (на 54ри год.)  :lol2:

 

5f2e30f077771c43.jpg 

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ko_Erin @JoJolina Нямам спойлер таг на телефона, но точно това се е случило и на И Бо, затова е плакал. В Дей Дей Ъп го потвърди. То се подразбира и в самия епизод, но може би превода не беше толкова ясен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, просто ей така, защото много ми хареса тази снимка.

E93q-G1i-UUAMai-DG.jpg

 

А Day Day Up така и не се наканих да го започна, въпреки, че преди време имах такова желание.

И макар, че не го гледам, постоянно ми излизат разни снимки, клипчета от там и като цяло ми харесва, че е някакво разнообразно шоу.

Ето например това днес, да поемат ролите на възрастни хора.

Досега даже четох какво е казал в този епизод, имало е трогателни моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минавам само да постна линковете за епизод 4, който върви в момента. 

 

b16e168602f757ae.jpg

 

Street Dance of China S4 --> Ep. 4, Pt.1 

 

Street Dаnce of China S4 --> Ep. 4, Pt.2

 

 

Приятно гледане! :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, тоя епизод беше страхотен.

Битката на капитаните направо ме разби.

Освен И Бо, Хенри също много ме изкефи.

За мен първия и последния рунд бяха на И Бо, като особено последния, всички ги смая.

Втория Лей и Han Geng се развихриха.

Хенри, душицата мила със заешката шапка и муцунките беше съкровище накрая.

Чакам следвашия епизод със нетърпение, очертават се мега яките битки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууу, добър беше епизода, спор няма! 

 

Ибуки, ю лъки... :lol:

И Бо, тоя епизод малко думи, но на място. 

Но за мен, най-емоционалното нещо от епизода беше Борисчо. Как виках и скачах за него и те .... :(

 

..... И накрая идва рицарят на бял кон (познайте кой), за да го спаси с танц.  Сърцето ми не можа да го понесе тоя момент. :blush::wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от последния епизод на нашичкия и битките на капитаните.

Разбиха ни с танците си, дори само тях да ги изгледа човек си струва.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Бо е станал рекламно лице на зърнените закуски Wang BaoBao.

Wang рекламира Wang:lol2:

 

spacer.png

 

Рекламата са я направили супер. Музиката като на Енио Мориконска чак бие:asian:.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече ще го наричам Уан Бао :28558: Ех, това момче, това момче. Със сигурност, не знае значението на израза lay low (*sigh*) .

 

Майтап, ама тази реклама даже имаше реклама (на рекламата) преди няколко дни. Това само в Китай го могат. :lol2: Но спор няма де, много добре са я направили. 

 

Ето и промо видеото, дето снимаше миналия месец за върайъти шоуто "Debut Luoyang", в очакване на следващата му историческа драма "Luoyang". 

 

 

PS: Нямаше как да не пусна това също. Докарва я халлю визията...

 

cbdf24c87ca70944.jpg

Редактирано от Chenqing
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса последния епизод на Day Day Up, поради две причини:

Първо възрастните хора, които бяха поканени много ме зарадваха с младежкия си дух и нещата, с които се занимават.

Особено първите двама дядовци ми скриха шапката. И не само на мен:lol2:.

Всички гледаха с отворени уста, самия И Бо си призна, че не може да направи това, което дядовците умеят.

Второ, И Бо свали за малко гарда и се "изпусна" да сподели плановете си за бъдещето в личен план.

Какво да кажа, момчето освен, че ще е любящ баща се очертава да бъде и бая амбициозен.

Да му мислят отрочетата;).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм на първата снимка в спойлера, най-вече. Не, че другите не са 'убави, ама тая снимка е уникална. :)  Докарва ми И Бао villain аниме вайбс. Хмм, кога ли/дали някога ще видим Бао в ролята на лошо момче? :rolleyes: *Мечти*

Редактирано от Chenqing
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се спря тоя човек.

Логично зърнената закуска върви най-добре с мляко.

Нашето момче, какъвто си е умен си следва логика на рекламите;).

Сега го чакам да изрекламира и едно българско кисело мляко.

Самата реклама не е нищо особено, но И Бо е много сладък казвайки Бобо:28558:

 

п.с. ама направо избива рибата с избор на имената на марките де рекламира.

Абсолютна закачка с феновете, май си прави:lol2:.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните рекламните спотове на И Бо за G-Shock.

Тук за мен има една от най-добрите си визии:inlove:.

 

 

 

 

 

Това е малко по-стара реклама, но И Бо направо на Джеймс Бонд вайб го докарва;)

Off Topic

 

 

Редактирано от bealonenomore
Допустими са само два видими клипа – остналите в спойлер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Ko_Erin said:

Хайде качиха и новия 5-ти епизод.

/Това е първа част, в момента тече втора./

Традиционно, после коментари по него;).

 

 

 

 

И Бо само в 3ти и 4ти сезон ли участва,? не мога да намеря инфо дали участва в 1ви и 2ри сезона ,а искам да гледам епизодите с негово участие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...