Jump to content

Recommended Posts

Е, във втори епизод, това вече е И Бо, който познавам и харесвам.

Танците му  направо ме разбиват, много добро представяне направи, показа им, че верно

е като попивателна кърпичка и много бързо се учи и напредва.

И JoJo, като каза за кърпичките, зареждам още от сега и чакам третия;).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги танците на И Бо от втори епизод.

Страхтно игра и макар и журито този път да не го оцени<_<,

накрая най-важното е, че прави това което обича и го прави повече от добре.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки :)  (от официалния му акаунт)

 

4b0772fb78682431.jpg03bcbc4ec14556f6.jpg

 

И едно клипче от днескашния Q & A от Street Dance of China S4 на което доста се смях, като го гледах xD

BoBo what are you doing? Now is not the right time for that :D - YouTube

 

Ще се чудя откъде да намеря бонус епизодите Т_Т Изглеждаха доста забавни.

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ивента "Chanel Sensation" в който е участвал днес :) (понеже е посланик на Шанел от миналата година?)

credit: wei bo

 

0.o БоБо спомена, че кара и сноуборд! Това е ново ..как, защо, кога?!?! Има ли нещо, което това момче не може?! :D :es:

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 hours ago, JoJolina said:

 

0.o БоБо спомена, че кара и сноуборд! Това е ново ..как, защо, кога?!?! Има ли нещо, което това момче не може?! :D :es:

Да, кара. Въобще всякакъв екстремен спорт ли е, дайте го на И Бо;)

Предполагам, че заради предстоящата зимна олимпиада в Пекин ще излязат и още от уменията на И Бо в зимните спортове.

Сигурна съм, че ще е редовен зрител/посланник на сноуборда на олимпиадата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То въпроса не е "какво може И Бо", а "какво не може " :lol2: В един от епизодите на Day Day up май се учеше да кара сноуборд... изровиха клипчета дет съм гледала ;) 

 

Наскоро гледах клипчета от  участия в шоута по време на дебюта им.... всеки показва свои умения, а наш И Бо... с йо- йо .... мастър е :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, много добре си го написала:yes:. И Бо си е абсолютния пенкилер, отдават му се и спортовете и танците много.

 

Фотосесия за Shu Uemura /посланник е на марката/.

Доста съм раздвоена този път за визията му.

Според мен стилистите са се Оляли бая.

 

spacer.png

 

Spoiler

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan Знам, въпросът ми беше р(е)иторичен. :) Учудих се, по-скоро ,дали наистина каза сноуборд или ми се е причуло (китайския ми хлопа все още).. хостът (от видеото) му зададе въпрос, какво би искал да си вземе... и той изброи поне 3-4 неща (лятни) и накрая завърши със сноуборд и направи някаква самодоволна физиономия. Та, да... вече няма съмнение, че Бобо е Ланга (от анимето Sk8). 

 

И за да не е празно мнението, пускам рекламата му за milktea, супер сладка е :)

 

(credit: wyb)

 

ПП:Фотосесията за Шу Уемура щях да я поствам и аз, но се отказах, много фотошоп е играл там. xD Както и за клюките, които се въртят около него напоследък, реших да не му покварвам темата с негатизивъм  :)

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 minutes ago, JoJolina said:

@vivivan Знам, въпросът ми беше р(е)иторичен. :) Учудих се, по-скоро ,дали наистина каза сноуборд или ми се е причуло (китайския ми хлопа все още).. хостът (от видеото) му зададе въпрос, какво би искал да си вземе... и той изброи поне 3-4 неща (лятни) и накрая завърши със сноуборд и направи някаква самодоволна физиономия. Та, да... вече няма съмнение, че Бобо е Ланга (от анимето Sk8). 

 

И за да не е празно мнението, пускам рекламата му за milktea, супер сладка е :)

 

(credit: wyb)

 

ПП:Фотосесията за Шу Уемура щях да я поствам и аз, но се отказах, много фотошоп е играл там. xD Както и за клюките, които се въртят около него напоследък, реших да не му покварвам темата с негатизивъм  :)

Да, много му е сладка тази реклама, ама не може така мацка.

Пусна бомбата и сега дай малко инфо.

Какви негативи, какво се случва? Това изцяло съм го изпуснала. 

@JoJolina, дай малко инфо, ако не щеш да пишеш в темата, пиши ми на лични. Ся ще се ровя до откат да намеря нещо<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратих й лично  ;) Общо взето, фенски войни, пак. Бобо и агенцията му казват (на феновете) - "Останете рационални и позитивни!"

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффффф, нямам думи. Тези малко ИИ да вземат да им имплантират.

То бива фенски войни, ама от нищо нещо успяват да сътворят егати скандалите.

И тези като корейците ще излязат, че много обичат да си издигат звездите и после тотално да ги сриват.

Явно им носи удовлетворение и си избиват комплексите.

Това ми напомня на скандала през юли , когато го бяха подпукали, че видите ли май има гадже.

То голямата изненада - здрав, успял, млад мъж ще седи девствен поне до 50 години, за да могат фенките да си се представят с него:slap:.

Все по-голямо ми става уважението към китайските артисти. На какво напрежение, завист и омраза са подложени и то през най-хубавата част

от младите си години. Фенски войни, войни между агенциите, подливане на вода, абе жестока човекомелачка е там.

Иска се наистина здрава психика и нерви, да удържиш фронта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кампания на Evisu x Уан И Бо (Японска дизайнерска марка за мъжки облекла, най-вече дънкови, на която БоБо е международен представител)

 

 

7e0b6b853b245855.jpg8729d484a19787cd.jpg

Как му тича жълтото, не е истина:inlove: Хванал е слънцето, буквално! :icon_sunny:

 

Spoiler

35fdc4cc0f7fb215.jpg

 

И втората версия от промо видеото: 

 

 

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва в тази фотосесия. Добре, че е с жълти кецове, а не гащи, че тогава щеше да е като пате:lol:.

Кецовете направо ми иде да му ги взема, страхотен цвят и са платформи, явно това ще е модата.

 

п.с. @JoJolina, забърши лигите, че и мен ме запалваш още повече по него така;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И малко снимки от "Тъмната версия" на Evisu, ако жълтото не е ваш стил/цвят. :)

 

8bf9a12c54030d41.jpg

2b77795408e6a67b.jpg

 

+ bonus (не е от тъмната версия, ама скейтборд B)

 

Spoiler

6b808da7b302b75a.jpg

 

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0.о от YOUKU ни чуха дерзанията и в момента премиерата на епизод 3 е с английски субтитри!! Вече няма да чакаме 2+ часа, за да ги добавят. Може да ги коригират по някое време, за леки грешки тук-там, но е къде-къде по-добре от преди!

 

f2c421ebb8717eec.jpg

 

Street Dance of China S4 -> Ep3 <Part.1>

 

Street Dance of China S4 -> Ep3 <Part.2>

 

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го, да. Още докато вървеше. Можеш да гледаш спокойно първата част. Предвидливо бяха оставили сълзливото за накрая на част.2 . Аз обаче, бях неподготвена. От превюто миналия път мислех, че е нещо свързано с Бубу.. и наш И Бо плаче заради него - обаче нъцки. 

 

Плаках и то яко. За всеки случай слагам в спойлер, да не травмирам тука някой. Гледайте танца на Колин (пo песен на Wang Leehom) на свое усмотрение.

Spoiler

Удари ме в сърцето. :( Защото, това нещо го преживях и аз, докато бях в Америка. Същата случка като на Колин (той такъв танц ивади момчето, че взриви всички, включително публиката и най-вече ИБо - не разбрах точно дали и на ИБо се е случило същото нещо, той горкия говореше на пресекулки и плачеше). Двойно по-мъчно ми стана. Може би не на всички ще се отрази така зле, но на тези които са загубили член от семейството - докато са навън в и учат/работят в Чужбина/извън дома е малко емоционално.... ;/

 

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си и дам и аз мнението след изгледания епизод.

Слагам в спойлер, за да няма драми.

Spoiler

Първо заигравката на Лей с Бубу. Как елегантно им поддухна под опашката на дуото:lol2:.

И Бо му настръхна лекинко косичката;) и добре, че беше с гел да не си проличи, че се попритесни.

Бубу според мен не го очакваше, а още по-малко очакваше да се намери и претендент срещу него.

В почивката бяха много смешни всички. Гледаш ги с изпънати гърбове, наденали професионалните физиономии

и щом режисьора каза почивка и изведнъж отвсякъде – „ааа, ооо, гърба ми, схванах се, трябва ми тоалетна“ и т.н.

И Бо беше хем сладък, хем завалията му се видя нанагорно разговора на английски, ама се оправи де,

да не говоря за awkward физионамиите де ги правеше, за по-голяма изразителност.

За мен в този епизод много силно се откроиха Poppin C и Bo Zi.

Poppin C, игра страхотно и нормално всеки го искаше в отбора си. Обаче каква самореклама да го привлече си направи малкия.

Тримата останали капитани се хвалят, пръскат усмивки и чар и на фона на това И Бо цепи мрака с „Италия – Валентино Роси, мотори, пица“.

Въобще нямаше как да се сдържи и да не спомене поне веднъж за моторите.

Bo Zi, също направи страхотен танц, за мен си беше чист брейк това.

Colin/Zhu Ke Ling, игра добре, но явно не достатъчно за журито.

Танца му разчувства хората, но много повече ги разчувства това, че е загубил близък и е далеч от семейството си.

Нормално беше за тези млади хора, оставили близки и приятели далеч от най-любимите си да се разпознаят в историята му

и да съчувстват на болката му. И Бо през цялото време едвам се сдържаше, като накрая милия не издържа.

Изненадах се този път, защото той си е стоик, мълчи, не показва прекомерно силни емоции,

но явно на момчето му е дошло в повече и тази история му е много близка  и подобна на неговата.

Много кофти ми стана да го гледам такъв страдащ и ревящ:(.

Накрая на втората част на 55.24мин. пускат някаква реклама с малкия, която не съм гледала но е страхотно направено.

Мотори, танци, красив И Бо, въобще топ реклама.

Нещото, обаче което за пореден епизод много ме дразни и не ми харесва е цялостния стайлинг /облекло, грим/ на малкия<_<.

Тия скапани стилисти защо зорлем го обличат и му слагат толкова нелеп грим и прическа незнам.

И пак бузите му изглеждаха бая наляти и лицето му съвсем като месечина беше, да не говорим че като зарева все едно 15-дишно лапе гледах.

Другите ги обличат супер мъжествено и готино, нашия едно че е млад, друго че те го правят направо на незрял тийн да изглежда.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...