Jump to content

Recommended Posts

11 minutes ago, bond said:

Кой е другият му военен?

@bond, този - Formed Police Unit /тук ще го гледаме с Джонката/. Колегите са постнали за него в темата за Ибо на предишните страници. Като прибавим и Being a Hero и малкия наистина е на военна/полицейска вълна. Чакам ги и трите му проекта с нетърпение.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Ko_Erin написа:

Малко снимки от новата драма на Ибо - Faith makes great. Ибо отново ще го играе войник, по промото ще е възхвала на китайската ком партия и борбата на обикновените хора. Да видим, дано да не пресолят манджата и да го пуснат без забавяне. Това ще е поредния военен сериал за Ибо, явно напоследък е на милитъри вълна:28558:

 

spacer.pngspacer.png

 

spacer.pngspacer.png

 

 

 

За  съжаление не се надъхвай много за този сериал - Faith makes great - това е в чест на 100-годишнината на партията и списъка с известни актьори е километричен, като  всеки взема участие май в по 1 епизод. Проследява историята от създаването до наши дни.  В Youtube има започнат английски превод , но не мога да кажа в кой епизод ще е И Бо

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стане ли дума за Ибо няма как да не се надъхвам /пуста фенщина/. Права си, че каста е една сюрия народ, ама то всеки иска да засвидетелства вечна любов към партията-майка;). Ибо май ще е в 28-ми епизод.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега, знаеш я приказката. Няма вечна любов, има вечни интереси. Пък и милите къде да ходят. Няма ли вечна любов към майката-хранилница, като нищо може да отидат да берат памук на нивята:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 minutes ago, bond said:

А в Китай памук вирее ли?

Бонд, не го очаквах от теб;). Как да не вирее - Синдзян-Уйгурския регион, там има огромни памукови полета. Китай е най-големия износител на памук в света. Нали затова така са ги заяли западняците, че използвали хора от превъзпитателните центрове да им берат памука на ръка и поради това редица световни марки отказват вече памук от Китай. В отговор редица китайски звезди рекламиращи най-известните марки в света /основно спортни/ прекратиха договорите си /И Бо, Лей, Джаксън и т.н./.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се интересувам от икономика и земеделие, така че е нормално да не знам. Стори ми се студено за памук.

Аз свързвам Китай с коприна. 

 

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо, тамън така темата за И Бо се пораздвижи, че напоследък се броим на пръстите на едната ръка, тези които пишат за него. Малкия сериозно изостана от батко си, не виждам как ще го настигне вече.... На мен и двамата са ми еднакво любими /с перце превес за И Бо/, ама в другата тема сякаш повече народ пише, чете, информира ни и така знаем всичко, което се случва със Сяо, но виж при малчо трябва да се понапънем. И на двамата им предстоят много интересни проекти, за нас ще остане удоволствието да ги гледаме и да им се радваме, пък дай боже и след време да успеем да ги видим наживо:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Бо е участвал в кампанията по случай Деня против наркотичната зависимост. От 1989г. в Китай този ден е избран да бъде 26-ти юни /Поднебесната има дълга история с борбата против наркотиците, всички знаем за опиумните войни и т.н./. , та малко снимки на нашия прекрасник.

 

 

spacer.pngspacer.png

 

spacer.pngspacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да уточня - опиумните войни нямат нищо общо с борбата против наркотиците. Двете войни се водят между Великобритания и Китай и целта е да се разреши на Великобритания свободно да внася опиум от Китай. Опиумът много дълго време се е ползвал за лекарство и не е чак толкова вреден, ако не се преработва. След преработката на опиума се получава морфин и хероин. 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много новини, много неща около малкия тези дни, не мога днеска да му смогна на участията:lol2:.

Та малчо е взел участие в концерт посветен на 100 годишнината на китайската ком партия. 

Снимките на И Бо на фона на бабите и дядовците са страхотни.

Самия концерт ще бъде излъчен днес от 19.00 часа китайско време по CCTV-3 /който има късмет да налазва, останалите ще чакаме клипчета в тубата/.

 

spacer.pngspacer.png

 

 

spacer.pngspacer.png

 

spacer.png

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малки реклами от И Бо. Не може да му се отрече, много е продуктивен!

 

За парфюм на Шанел

893947.jpg

 

За популярна марка мобилни телефони

893948.jpg

 

За кокосова напитка /това, откъде дойде, да му се чуди човек/.

893949.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Бо като рекламно лице на Shu Uemura /международна марка за козметика и грижа за косата/.

Отива му черния цвят, прави го да изглежда много мистериозен.

Искам, обаче да ви цитирам дословно какво пише за снимките:

"То е остро, хладно, студено". /явно молива за вежди/

"Хищно красив!" /тук е ясна работата/

/на мен не ми остава друго освен напълно да се съглася, така си е;)/.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл на Юли с един запотен И Бо

spacer.png

 

Но освен, че най-летния месец е тук, има още хубави новини от И Бо.

Влезнал е в полуфиналната топ 15-ка за най-красиво лице на 2021-ва година.

Другия наш човек е на 11-то място засега.

Стискам палци и за двамата за финала да се придвижат в челната тройка.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя човек, не се спря! Не знам как издържа, добре че е още много млад. Машина!

 

Участвал е в още един концерт "Together with me" по случай 100 годишнината от основаването на ККП.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.pngspacer.png

 

 

Клипче със самото му изпълнение от концерта, той е част от многото звезди взели участие в него.

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...