Jump to content

Recommended Posts

@bond Знам го това. Следях какво пишехте по този въпрос.

И затова искам да се спрат тия фенски писания, защото никога не се знае кой, кога и как може да завърти нещата и да им навреди... А те не го заслужават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно от целия ни форум аз съм най-съгласен с теб, но иди ги спри лудите китайки. Надявам се, че ще мине време и нещата ще си дойдат на мястото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като знам тия китайски фенове какво сътвориха с И Бо и Сяо Джан след сериалчето им... направо се плаша какво може да се случи с 

актьорите от предстоящите няколко драми с подобна загатната BL нотка   :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е споменавано в темата, но през октомври започват снимките на нов исторически сериал с негово участие 风起洛阳 (lit. The Wind Rises In Luoyang), където ще вземат участие и Huang Xuan и Victoria Song. Ще бъде по мотиви на разказа “Luoyang” на Ma Boyong.

 

И да ви покажа нещо забавно...

MC:"Please describe your look with 3 words."
Yibo:"Fresh, simple, han…han…han…han…handsome?"

:28558:

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно ми е мъж да рекламира червило, макар че разбирам тая тактика от страна на производителите, как няма всички жени да хукнат да купуват нещо предложено от любимеца им, то и на мен тая реклама ми хареса и я гледах вече няколко пъти...:blink: затова ви я споделям, да ви хване и вас.

:click:  :click:

 

А днес четох нещо интересно...

Полицай използвал някои снимки на Yibo, за да обучи хората от мрежата как да носят чантите си по-безопасно и да могат да избегнат кражба.

След това много полицейски управления го публикуват и те, за да го подкрепят.

 

Така да:

Eh-Dj-U0b-Vg-AA62k.jpg

 

Off Topic

 

Eh-Dj-Uor-U0-AAu3vb.jpg Eh-Dj-VXl-U0-AABw-F.jpg

 

Така не:

Eh-Dj-WL7-U0-AACn-S0.jpg

 

Off Topic

 

Eh-Dj-W4-SVg-AAITPB.jpg Eh-Dj-XRYVo-AEWphj.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурен, но мисля, че и Джан Бин Бин рекламираше червило. Явно производителите знаят какво правят. Докато мъже не започнат да рекламират чорапогащници, всичко е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е първия, нито последния дет рекламира червило - на примависта се сещам за поне 5 китаеца :lol2: Те целия каст на The Untamed  имат лимитирана серия червила :lol2:

0e3ed714982e4582acb9cca2e0b8489c.jpegf63d02e4db36432b856b4d3cd3916990.jpeg

 

И да вметна -  в последния епизод на DAy Day Up  И Бо и компания бяха опънали палатковият лагер с "младежката" част от семейството от сериала Go ahead, който спечели голяма популярност в Китай (аз половината го изгълтах като топъл хляб и сега седя всяка вечер да чакам нов епизод :) )

20200830185839_cbfa0a071f4312ea385d857e0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През цялото време докато гледах клипчета от състезанието, а после и това филмче и си мислех.... само да не се пребие с тия мотори :( Иначе филмчето е интетесно :)Някъде по- назад в темата го има качено и с английски субтитри за англоговорящите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, че в туитър масово се отбелязва шестата годишнина от дебюта на И Бо, в смисъл може и така да е, но ако неговият дебют е с групата, както аз си мисля, би трябвало да се чества не на 15 септември, а на 16 или 20 октомври / в различните източници датите са различни/, ама де да знам, може аз да бъркам нещо и да е по-рано... Не споря, щом хората празнуват и ние ще празнуваме.

Хуавите поводи трябва да се отбелязват.

Та, честити да са му и още дълго да ни радва..:wub:

#6yearswithyibo #WangYibo6thAnniversary

Eh42-Z5-U0-AAc-Sm-L.jpg

 

Иначе аз за друго влязох. Днес четох и то на доста места следното нещо.

Компанията на И Бо YueHua е възложила на адвокатска кантора да заведе дело срещу нетизен, който клевети И Бо в интернет.

Въпросният да бъде разкрит кой е и публично да се извини, както и да компенсира икономическата загуба и психическите щети на И Бо.

Въобще от компанията искат да се обърне внимание на кибернасилието, защото те няма да го толеrират или оправдават.

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За датата не се тревожи. Феновете започват да празнуват един месец по-рано. Знаеш ли от кога празнуват рождения ден на Сяо Джан, а той е роден на 5.10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Бо отново ще излезе на пистата - на 6 и 7 октомври ще вземе участие в състезание в гр. Джухай (Zhuhai ZIC Motorcycle Race) като състезател от екипа на Monster Yamaha China Racing Team. 
 

Клипчето  е с малко лошо качество откъм звука :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова днес ми излизат все някакви постове в туитър с него и мотори...

Сега пък се появи и реклама с кола, Wang Yibo x All New Audi A7 Sportback 2020: :click:

 

Ама и снимка има, красота и половина...

Ei-X6pbr-U0-AAp-IQy.jpg

 

П.П: Само да вметна. Май този ден си е бил денят на дебюта му, защото го поздравиха и отбелязаха и в официалния туитър на YueHua, а през два-три дни след това компанията честити и на други двама членове от Uniq. Накратко, явно имат различни дати на дебют.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реклами , реклами, ама аз се oтказвам от българското Miniso - То бива, бива, ама и една дребна снимчица- реклама няма с  интернационалния им амбасадор :mad2::lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan казвай веднага кога ти е рожденият ден и ние ще ти стъкмим един И Бо. И понеже е по желание, как го искаш, по-разкрепостен, по-сериозен или леко влюбчив...;)

 

Вече има и клип показващ процеса на работа по време на снимките на рекламата...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, skofiild написа:

@vivivan казвай веднага кога ти е рожденият ден и ние ще ти стъкмим един И Бо. И понеже е по желание, как го искаш, по-разкрепостен, по-сериозен или леко влюбчив...;)

 

Усмихнат, усмихнат, че има такава слънчева усмивка...:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...