Jump to content

Recommended Posts

Дам,много добре му се получават, но в интерес на истинтата и мои наблюдения, в другите танци ( не оня с чупките в кръста), има какво да учи,

нещо липсва,някак е разпилян,

бе не знам точно ,но има какво да се желае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не харесвам кой знае колко танците му. Според мен са предназначени за тийнейджърска публика. Той вече мина едно ниво нагоре в света на звездите и е време да започне да съответства на статута си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Както Лавандула правилно предрече, започнаха да се появяват клипове с жени. Сега чакаме да му изберат и изгора на момчето, че никой да не си мисли неправилни работи за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай  една песен на Сяо Джан целият ми youtube профил се превърна в китайска музикална програма, та оттам попаднах и на заветната песен, за която гледам фен клуб за разучаване на танца е имало :D. Песничката много ме зариби и ей ме на и мен тука на клона. 

Много приятно съм изненадана, че за един ден вече си намерих 3-4 негови песни, които не ми излизат от главата. Голяма мания пак се заформя с тоз хайван :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yuehua Entertainment съобщи, че обсебен фен е инсталирал проследяващо устройство на колата на Wang Yibo.

Те заявиха, че ще вземат правни действия и допълниха: "Не следвайте колата, не преследвайте колата, не преследвайте самолета! Не се тълпете на летища, хотели, снимачни локации и други публични места. Не издавайте местополжения, които не са публично достояние, и не разпространявайте заснети материали и съдържание!"

 

Леле и тяхната не е лесна... на звездите имам предвид.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много харесвам мъже дето готвят :)

889714.jpg 889716.jpg

 

За поредния епизод на предаването Day day up, И Бо приготви нудели за своя фенка .....Ей, някой са си родени с късмет :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Бо ще бъде ментор в Street Dance of China, заедно с Лей /ЕХО/ и Джаксън /Got7/.

EXYieoi-U4-AEx-v-T.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Готинко е това, ама после след такива неща, що последствия се навъдиха...

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Бо е новият представител на бранда Miniso - сега ще чакаме и в техните магазини в България да вкарат рекламни материали с него :lol2:

EYG7xLpU4AAkrPB.jpgEYHcXueVAAI_UgS.jpg

Off Topic

 

 

А след скейтборда, мотора, картинг количката... защо не и сърф = У Бо ще вземе участие в ново шоу за сърфисти - “Let's shaka!( iQiyi)

EYH33yBU8AE3GFb?format=jpg&name=large

Off Topic

  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа сбирка на екипа на новия сериал на И Бо - Being a hero. 

EA2178CCA1EB3F1A1348EEF348E28BEDF8B2F12F

 

И Бо ще си партнира с друг любимец -  Chen Xiao, а темата ще е криминална - двамата ще са приятели, които следват в полицейската академия. Овличането на единия ги разделя за години, а когато се срещат двамата ще са от двете страни на закона.  Chen Xiao ще е полицай, който ще се опитва да изчисти името на приятеля си. 

60b4-ifzxhxn0585162.jpg

 

Няма да коментирам, че още от сега спретнаха "тематични" колажи на двамата, които в тоя случай хич не ми се нравят :lol2:

cee8-ifzxhxn0585217.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 На мен в никой случай не ми се нравят подобни колажи, но луди хора колкото щеш. Горкото дете. Но се радвам, че ще снима още един сериал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, то и на мен...

Но явно висшата мода ние не я разбираме.

 

Да си кажа.

Радвам се аз, че ще участва в нов сериал, много го харесвам И Бо и ще се гледа определено.

Обаче тия колажи хич не ме кефят. И то защото феновете ги измислят тия неща, после сами се филмират и скачат срещу нещо, което те са сътворили, а накрая си изпащат момчетата, дето нищо не са направили. Тъпа работа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Висшата мода винаги ме оставя безмълвен. Казват че това не е за обличане, а е мода за модата. Но все пак трябва да има някакви граници. Шотландец с пола на карета иди дойди, ама китаец с пола?

Сега седим и чакаме да излъчат вече заснетия му сериал, а той през това време да се постарае с новия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като не съм гледала все още сериала, се радвам, че в туитър попадам на такива неща...

 

Забавното е, че много го харесвам И Бо, но още не съм гледала нищо с него...

И сега е момента да питам, кой е заснетият му сериал, който чакаме?

Стана ми любопитно, това съм го изтървала явно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, skofiild написа:

Като не съм гледала все още сериала, се радвам, че в туитър попадам на такива неща...

 

Забавното е, че много го харесвам И Бо, но още не съм гледала нищо с него...

И сега е момента да питам, кой е заснетият му сериал, който чакаме?

Стана ми любопитно, това съм го изтървала явно.

На Legend of Fei мисля, че приключиха снимките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...