Jump to content

Recommended Posts

@debil4e, затова аз ще вадя сопата.

@bond, отглеждам си го, не припарвайте. Заплюх, оплюх, та даже олигавих младежа. Мой си е :D 

 

8b70b912923bde5e87ac459bd9b98722.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех тази любов! Nyxe, официално се оттеглям. Но си го пази защото не всички са сговорчиви като мен.

Сега е на върха на славата си, а това е много тежко бреме. Искам да вярвам, че ще продължи уверено напред. Защото има талант и бъдеще.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй и тъй само окото може да радваме - ето още материал за това :lol2:

Малко реклама - дори и тук  се размотава с любимия скейтборд :D

 

 

А ако ви се гледа И Бо пожарникар - в един от последните епизоди на предаването Day Day Up (20191103) водещите заедно с Хуан Сяомин и още няколко  гости  буквално влязоха в огъня :)

fc366febf7144cc38dced1b13e5ccb1d.jpeg

Off Topic

aaf7-ihuuxuu4301888.jpgmqdefault.jpg

 

И Бо е част от екипа на предаването, а това е една прилично дълга колекция от епизодите  от последните години - излъчват по 1 епизод на седмица. От лятото насам вече има и английски превод към новите епизоди. 

Off Topic

zm370-208.jpegf77566b1bdf67e97cd9c12fa54d70a501b18c635

38-1FQ0114113F7.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Бо вече е официален посланик на противопожарната служба в родния си  град Луоян :)

74348659_152439646021006_175998814999823

 

И зад кадър -  нова реклама за Audi :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами чудех се това къде да го кача, да не го преповтарям и накрая реших тук.

Но пък всичките момчета са огън...:blink:

7 горещи изгряващи китайски актьори от 2019 г., които трябва да опознаете и обичате.

/Е, то ние вече ги обичаме, вас ще чакаме да ни кажете/ :wub:

 

 

Сега сериозно, от тях съм гледала само двама- И Бо и Ли Сиен. Другия младеж от “The Untamed” го знам най-вече от разни клипчета, а останалите момчета някой може и да съм го засичала някъде, но не и в сериали. И да не оплесквам темата, че е за И Бо, само ще кажа-китайските актьори хич не са за изпускане...Който не е гледал нищо китайско, да се поправи...:ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, skofiild said:

 

 

 

 само ще кажа-китайските актьори хич не са за изпускане...Който не е гледал нищо китайско, да се поправи...:ilovethis:

И актрисите. Аз определено ги харесвам повече от корейките. По-изящни са като фигура и излъчване.

 

И тъй като темата е на И Бо искам да изкажа възмущението си от всички нетизени. Напълниха нет пространството с фотошопирани снимки на И Бо и Сяо Джан. Какво толкова ги сватосват не ми е ясно. Момчетата си свършиха работата добре. Ще си приберат наградите и продължават нататък, ама не. Това феновете понякога са голяма напаст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кача това и тук...

王一博YIBO《无感》Lyrics Video

 

А тоя клип ми попадна преди дни, предполагам е от новогодишната нощ..

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо от И Бо... Май пак е от новогодишната нощ, но не съм сигурна. Китайските работи за мен стигат до това, ако видя някой познат и до там, къде е бил и защо, китайски като не разбирам...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild, клипчетата са от новогодишния концерт на Hunan TV - четох някъде, че спрягат го за най - добрия новогодишен концерт тази година - с някаква суперефектна сцена и с мнооого добре подбрани изпълнители. Тук го има онлайн и  целия концерт.

А И Бо.... не можа да не направи няколко обиколки на сцената с мотора :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За толкова години участие в шоуто колко ли танци е изтанцувал -  почти всяка седмица подготвя по нещо :D Видях че и с ролерите се справя, а за кръшните танци и чупките в кръста .......:lol2:

 

tenor.gif?itemid=15401251

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...