Jump to content

Recommended Posts

My Girlfriend is an Alien 1

kEyDvf

 

Off Topic

1.jpg2.jpg4.jpg

My+Girlfriend+Is+An+Alien+3.jpg

%E5%A4%96%E6%98%9F%E5%A5%B3%E7%94%9F%E6%

29643.jpg

 

外星女生柴小七

Държава: Китай

Година на излъчване: 19 август 2019г. ( понеделник и вторник по 2 епизода)

Жанр:  романтичен, комедия, Sci-Fi

Епизоди: 28 по 45 мин.

Език: мандарин

Режисьор: Deng Ke ( My Amazing Boyfriend )

TV: QQ, Tencent

Субтитри: английски

 

Участват: 

Wan Peng като Chai Xiaoqi
Thassapak Hsu като Fang Leng
Yang Yue като Jiang Xue
Wang You Jun като Fang Lie
Shu Ya Xin като Doctor Zhang
Alina Zhang като Sister Chai

 

Резюме: Chai Xiaoqi е извънземна със специални сили, която случайно попада на земята. Тя има неудържимо влечение към хормоните излъчвани от мъжете и затова примира всеки път, когато се озове до разголени мъже. Първият мъж, който среща и по случайност спасява  е богаташът Fang Leng, който крие особена тайна. Като дете е преживял голяма психическа травма - по негова вина майка му умира по време на гръмотевична буря и сега страда от особен вид амнезия - след буря забравя жените, които харесва.

След поредната буря Fang Leng забравя отново всички, освен Chai Xiaoqi.

 

 

Свали :click: :click::click: (оранжевият надпис ;))

 

Онлайн с английски субтитри - :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Off Topic

И кой се извисява над всички  -  188те сантиметра от Fall in love -  Wang You Jun :lol2: Той го раздава полубрат, влюбен в нашата извънземна.

c89f9bb5222440dda1624eeacf7adc4e.jpeg

  • Харесвам 3
  • Мерси 1
  • Хаха 2
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e още на първия епизод се метна на някакво "тропическо" парти с дузина младежи само по бермуди... и много коктейли :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въъ, как оцеля тая с тази си слабост към хормони, по-точно как оцеляха тия по бермудите:lol2: Май ще прегледам поне първи епизод както е тръгнало:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте де, като има слабост към хормони, и като е отишла на някакво тропически голо-парти, извънземната какво точно прави - изяжда ли ги? :) /Не намирам емотикона на ядящо човече/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@aria Не ги яде :lol: Изпада в някакъв "екстаз" - първоначално си мислех, че така си зарежда батериите, ама май хем и е хубаво, хем в големи дози може да и навреди...... още не мога да го схвана баш. Ама похотлива е - как и светкат очичките като види "six pack abs" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно уточнение за излъчването - за простосмъртните ще се излъчват само по 4 епизода на седмица (понеделник и вторник) и по този график май ще пускат превода, така че ще си почакаме докато го пуснат целия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това как главната се "зарежда" пускам нагледен материал :lol2:

t016a7dc4da62f7e732.gif

Как пък нямаше подръка ни една кърпа в тази кухня, а човека, с риск всичко да изгори, трябваше ризата да съблича
:lol2:

0339ns95924s49s59rr9ps1n61nnq2sn.jpg

Off Topic

01oqr5r496484q669o98q4482s3500rq.jpg

t01c359af5faa03a1d9.jpg

qs77r1907s7p4r53918957qprs2pnnn0.jpgr32r3o4s1pnn482oopp9n1p0s8ro899q.jpg

t0154f023ea7b89994d.gif

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой си е играл да направи това клипче, но шапка му свалям за заглавието - 7 Mins To Prove How Much She Likes Touching His Chest! :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О,това клипче го гледах преди дни и даже щях да питам тогава,ако има гледащи сериала, какво е това нещо дето се подава от чантата й,някакво животинче ли е или домашното й извънземно? Иначе забавен ми изглежда сериала,ще се гледа определено..А и постоянно изскачащите откъси от него,даже и в инстаграм,още повече подклаждат това желание...:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild, животинчето е нещо като нейн съветник от другата планета. Не знам какъв вид е било първоначално, но паднаха в езеро и костенурка го е глътнала - та затова сега живее в нейното тяло  :) Много е сладко :)

67720639_2534894236570982_70391591005119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееех, свърши... и започваш да се оглеждаш за следващия сериал :lol:

7e0e-icmpfxa9617752.gif

 

Нашата извънземна се извъди такъв експерт с тия хормони, че чак и създаде парфюм дето като се напръскаш и всички примират по теб  :lol2: 

Култова реплика си остава разговора и с костенурката в началните епизоди: "- Do you remember the face of the man you saved?   - Not so much the face, but I do remember his body shape." - При такова тяло и аз няма да го забравя :lol2:

 

 

Off Topic

малко забавни моменти :)

Когато магическите ти сили изчезнат в най - неподходящия момент..... добре че има кой да подложи ръка :lol: Той беше виновен да изчезват силите и, а на нея често и се случваше така да забива глава в някоя стена :D

 

9b67-icmpfxa5167726.giftumblr_pwliivfUwC1v6bs4yo5_r1_400.gif


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той страхотно игра. На моменти ми приличаше на котарак,който премрежва поглед от удоволствие, когато  е с нея. Изобщо имаше химия. Добра игра, добър замисъл,  но за съжаление сценарият не ме впечатли, 

Можеше другояче  да  го заформят. Тя също се справи, имаше толкова мили погледи и нежност, целувки една-две, но не ми и трябваха. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм до 24 епизод, толкоз има в тубата.

За толкоз серии, на главния не му дадоха втори чифт обувки. Огорчена съм, честно. Супер красавец, добър актьор, ама беден откъм обувки. Съдба.

Извънземното  ни е супер сладко, най-вече кривозъбата усмивка. Така ме радва :) невинна и хрисима. И нейните дрехи много често се повтарят.

Братлето ми е ужасно. Дългуч, криви зъби, а и супер захаросано. Големият брат е на светлинни години.

Костенурката е супер зле, но явно до толкоз им стигат фантазиите. Като цяло чакам да мине драмата с тая нахалница, дет само им пречи, мащехата да я затворят в лудница, а бащата да се осъзнае на смъртен ордър. 

 

Любимото ми е, по 2 дни с едни и същи дрехи, че и спят с тях. На тях пране и душ им не трябват. Те са си красиви и така :D Поне си мият зъбите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@NyXe

Това с дрехите и на мен ми бе трън в очите :lol2: Него поне веднъж го дадоха да се къпе  - явно не наблягат на хигиената :D

Малкото братле не е гаден, но наистина на моменти е дразнещ,  а аз така му се бях нахъсала да го гледам. Пък и един път не каза НЕ на мама - само в края се оправи, че и онази нахалница се стегна малко покрай него.

За разкриването на извънземната имала малко критика, ама да не ви спамя сега - от телефона нямам опцията за спойлер  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, ааа не казвай. Аз гледам онлайн и чинно си чакам епизодите :) 

малкият е супер безхарактерен, поне за мен. Чудя се в Китай нямат ли брекети? ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, ти на какъв език го гледа? В Тубата утре ще има примиера на 25 епизод, а нямам търпение :( 

 

Май го намерих тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...