Jump to content

Recommended Posts

@NyXe В subscene качваха по - бързо превода и си теглих последните 10тина серии :) Но виждам, че вече е качен онлайн целия....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan,

Off Topic

изумена съм как приеха мисълта, че е извънземно.

Ще го догледам тези дни, но ме е яд, че поемането на хормони спря толкова рано :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@NyXe и мен точно това ме изуми и човъркаше. 

А в последния епизод ще видиш каква огромна  доза хормони и дадоха.....  Ама за съжаление беше без "гледка" :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го. За жалост финала беше абсотлютно скучен. Започна толкова обещаващо, а накрая се пон***каха.

Хубав каст, откъм главен герой, че дори и главната, можеха да разчупят малко. Тези целувки - тип корейски ме убиха, честно.

Заради идеята си заслужава, но така набързо приключиха всичко, че...

 

Off Topic

Очаквах много повече от таткото, мащехата и чичото да се борят за компанията, братчето да си намери нова мома (не онази с големия фейс)... Та дори и доктора го впрягах с шефката на ресторанта. А какво стана с костенурката?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже хубавият землянин си няма тема, ще споделя видеото тук - щерката  Pao Pao е наследила певческите дарби на татко си :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че драмата ще си има втори сезон, тъкмо повод да изгледам първи. Така де, да съм готова за втория. :D

Макар, че той кой го знае кога ще излезе.

Преди два дни се е провела церемонията по започването на снимките.

Клип

FCcn-Qlj-VUAIa-Tn-I.jpg FCcn-Ql-TVEAElt-Hh.jpg

 

Off Topic

 

FCd-ZFcn-WQAAs-LE6.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата ми извънземна.... и землянин :D Преди и сега :)

9cbb8a1fc4e7000f.jpg

 

И брата дългуч си е тук :) Във втория сезон за съжаления няма да я има сладката костенурка  Xiao Bu - еволюирала е :28558: Тази актриса играе в излъчващия се в момента Once we get married.... позната физиономия и чак сега проверих коя е - къдравелката от My Neighbour Can't Sleep :)

3113df68894186dd.jpg

 

А така се смях с коментари, в които благодарят на съпругата на Бие Тасапак, за дето го е пуснала да снима продължението :D И аз и благодаря - човека я остави сама с двете деца , за да снима в Китай :)(между другото - тези месеци го чакаме и във втори сезон на китайското музикално шоу Shine! Super brothers)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Успях да намеря първи сезон в HD и се свързах с ъплоудър на замунданет.Вече е качен и са налични англииски субтитри.

Ако има някой желание да го преведе ще е супер.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, lukreciana написа:

Забравих го. тряя го повторя.:D

Споко, то май и главния пак я е забравил нашата извънземна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, lukreciana написа:

Забравих го. тряя го повторя.:D

 

Като една лавандула, аз пък го помня края насред лавандулите. 

Дано поне за две години на Кривозъбка са и оправили зъба, че ми вадеше очите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак ми се гледа нещо неангажирано с много драма и сложни сюжети, и това ми изглежда точно в тази насока, леко, развлекателно с доза забавни елементи. Харесва ми и идеята за свръхестествено, пък и извънземно в женски образ не съм гледала досега. Интересно ми е какво се е получило. B) Ако ми хареса този сезон ще пробвам и втори след като започне да излиза. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия. личи че много е целувал. Е туй то да си женен, не само да ги мирише. Ха-ха...

Гледах клипа, че изкоментирах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana  в първия сезон целувките се брояха на пръстите на едната ръка..... Докато  снимаше този, беше разделен от жена си за цяла година - а дано да се е поотпуснал с броя на  целувките :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, vivivan написа:

@lukreciana  в първия сезон целувките се брояха на пръстите на едната ръка..... Докато  снимаше този, беше разделен от жена си за цяла година - а дано да се е поотпуснал с броя на  целувките :lol:

 

На 30+, ако не може да се  поотпусне...,  но с  тая цензура на ПМ, да не вярваш!:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес започва вторият сезон.

Да видим от лавандулата нататък...  ще чакаме ли  полуизвънземно, или само с цАлувките ще си останем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...