Jump to content

Xiao Zhan (Сяо Джан)


Recommended Posts

Баш за това е учило момчето. Ама като го влече да е актьор и певец, а де. Интересно какво ли е станало с дизайнерската му фирма. Дали някой работи за него или се е простил завинаги с професията си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що, bond написа:

Баш за това е учило момчето. Ама като го влече да е актьор и певец, а де. Интересно какво ли е станало с дизайнерската му фирма. Дали някой работи за него или се е простил завинаги с професията си?

Доколкото знам, дизайнерската му фирма не е активна в момента. Но той активно рисува и всичките му дизайни (за песента Made to Love, за благотворителността, за  рекламите и всички други) са патентовани от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И нова спирка за пиесата в ChengDu.

Марките, които се комбинират за стената от червени рози стават все повече.

Имаме стена от цветя във формата на Т от Tod's и нова стена от Bubly на Pepsi.

 

E4JI8ZvVoAoSZvV?format=jpg&name=large

 

E4I-v8aVIAo2YB3?format=jpg&name=medium

 

E4JEgNJVIAAeNzt?format=jpg&name=large

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сяо Джан световен представетел на марката кафе Tasogare. Това е бутикова марка кафе, създадено в Япония от китайска двойка. Логото им представлява двойка, споделяща чаша кафе.

Подготвят се за разрастване на пазара и ще бъдат официален спонсор на Азиатските игри другата година.

 

 

E4dMFZgUcAAjSfm?format=jpg&name=large

E4c7F9RWUAE3B5G?format=jpg&name=medium

E4dBV74VoAAuqSH?format=jpg&name=large

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А билбордове с рекламата ще бъдат поставени в

Spoiler

Xiao Zhan x TASOGARE Coffee will be promoted on big screens globally! Finally XiaoZhan is Billboard to coming American..

6/23 New York City: Times Square (Reuters Building)

6/23: London: Westfield London

6/24 Bangkok: MBK Mall

6/25 Tokyo: Shinjuku (Yunika Building)

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Не разбрах какво означава "влог за храната". Може ли малко повече информация. Ако имаш време, разбира се.

Във всяка спирка на пиесата правят видео за храната в региона. Отиват и му купуват от най-известните храни и му дават да ги опита и снимат реакциите му, които са си тотални мемета :lol: 

 

Последното видео и на руски  Цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Голям мерак да го хранят. Ако е възможно сигурно по 24 часа ще го снимат и показват. Няма да можем да го оженим така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова реклама на Budweiser

 

 

E50ixReUYAEdQOS?format=jpg&name=medium

 

Нови снимки на линията Badfive на Li-Ning: 

 

E50h-IBUYAQPNMq?format=jpg&name=large

 

Off Topic

E50h9xsUUAERpFQ?format=jpg&name=large

E50h-lBVoAA2fAz?format=jpg&name=large

E50lZd0VUAM6Dl-?format=jpg&name=small

E50laSNVcAAvUJz?format=jpg&name=small

 

 

 

Нов ъпдейт на студиото зад кулисите на пиесата (затова е по пижама). Сяо Джан отправя предизвикателството към трима мъже от екипа си за правене на лицеви опори и казва, че ще направи повече от тях общо. :lol: И успява: :lol: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е тренирало момчето, пък и във форма трябва да е. Li-Ning все пак рекламира...... Тия лицеви опори в пижама ще станат и те култови, като ония от Mysterious love:lol:

Редактирано от Ko_Erin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Да му се ненадяваш.

Обича да тренира, изглежда слаб сега, защото снима исторически сериал, но под дрехите са си само мускули :D Много се кефеше когато за снимките на Ace можа спокойно да понатрупа мускули. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сяо Джан световен представител на марката луксозни швейцарски  часовници Zenith.

 

 

Цяла сутрин гледам как часовници за над 20 000 евро се разпродават като топъл хляб :lol: Направо ме разбиха. :lol:Покупателната способност на феновете му е изумителна. Ние тук в България просто ще си замълчим :lol2: 

 

E6D77PYXoAQrXX6?format=jpg&name=large

 

E6EmczpVkAIZHa1?format=jpg&name=large

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй тоя човек ме разбива. Ще го прекръстя на алхимика. До каквото се докосне злато става:lol:. Как да не поискаш веднага да си купиш часовник, гледайки тези снимки. Разбирам ги феновете му оттатък земното кълбо. И аз да ги имам парите и аз веднага ще си купя каквото ми рекламира, като магнит е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен това с часовниците много ме разсмя. Целият ми таймлайн в туитър беше снимки на часовници 'Зенит'. Фенките и феновете са му луди калинки, какви тагове бяха спретнали, какво нещо. Не ми трябва на мен часовник, ама познавам фен на марката, който сигурно ще се накефи. Само не знам к'ъв заем ще трябва да взима, че 20к (че и нагоре), хич не са малко. Ениуей, разпродадени са. Вече само с преордър :lol2:

 

Поне малко снимки за eye-candy. 

 

2ec057a03080175b.jpg

 

75fffb84dfbc984c.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...