Jump to content

Xiao Zhan (Сяо Джан)


Recommended Posts

Така, това е едно от изпълненията на Сяо Джан в хокейното предаване на олимпийския комитет, изцяло на английски, кавър на песента Something just like this на Chainsmokers & Coldplay.

Трябва да кажа, че съм очарована от английския му, произношението му е просто зарибяващо 

Гледайте бързо, че все още няма официални клипове качени и Beijing tv трие всичко със скоростта на светлината :lol2:

 Edit: изтриха клипа в ютюб, давам линк към изпълнението в уейбо:

Something just like this

и  ТУК 

 

Това е целия епизод с него, по английските букви още се работи, но ще има. Дават залата, която са направили за олимпиадата, осветлението, тренировките с олимпийския и параолимпийския отбор. Добре, че наш човек може да се пързаля с кънки добре :lol: Респект към параолимпийците, огромен труд и упоритост е това, толкова е трудно. Накрая на видеото от 53:15 има кратко светлинно шоу на леда, 54:10 са 2те му песни. Но тук няма звук на песента Something just like this, нещо свързано с copyright в youtube сигурно. Ще видим дали ще се договорят по въпроса. 

 

 

Edit: предаването с анг.субс  Тук

 

С пълна хокейна униформа е висок 2 м. :lol:

 

Evt5aU3VIAMkqYw?format=jpg&name=large

EvuvcnLVgAEQoU8?format=jpg&name=large

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно английският му е много добър. Пя в дует на английски с Анджела Джан, която от дете живее в Канада, там е пораснала, там се е изучила и чак голяма са връща в Тайван. Тя не би се съгласила да пее с някой, който не владее езика добре. Така мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, bond написа:

Очевидно английският му е много добър. Пя в дует на английски с Анджела Джан

Много ми харесва тяхната версия на Faded и редовно си я превъртам :D

 

 Като цяло добре се представи тогава в шоуто - запазила съм си няколко песнички и си ги слушам ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес IFPI ("Международна федерация на фонографската индустрия") обявиха годишната си класация за 10 - те най - продавани дигитални сингли в света за 2020 година; Сяо Джан влиза под № 07 с песента си "Made To Love", която има 1 480 000 000 слушания; източник - "Billboard": "The Weeknd’s "Blinding Lights" Is IFPI’s Top Digital Song For 2020" .

 

EwDChAkWYAMC21R?format=png&name=small

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що четох за формата на очите наречена " очи на феникс". В статията имаше много скици и накрая пример как изглеждат такива очи на реален човек. Снимката беше на Сяо Джан.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предаването за хокея с англ. субс 

 

 

 

И нещо ново от Roseonly 

 

EwGVXecXYAA6i9m?format=jpg&name=large

 

Боен континент току що мина 4 билиона гледания само по Тенсент, за 34 дни. 

 

Носи се слух, че вече е влезнал (или съвсем скоро ще влезе) за снимки на новата драма, щяло да се снима със затегната охрана, без никакви посетители освен екипа. Освен, че ще е историческа/фентъзи, не знаем много за нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за това

 

Spoiler

This Man Deserve the World, But the World Doesn't Deserve to Him /Xiao Zhan/.

 

 Ако има правописни грешки, не са моите. Смисълът е важен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, bond написа:

Какво ще кажете за това

 

  Скрий съдържанието

This Man Deserve the World, But the World Doesn't Deserve to Him /Xiao Zhan/.

 

 Ако има правописни грешки, не са моите. Смисълът е важен.

Да, хората го казват често за него след годината жесток тормоз. Лека полека излизат наяве доста неща. Оказва се, че когато му отнеха всички източници на доходи и се опитваха да го унищожат по всякакъв начин, той е правил анонимни дарения. Преди 2 седмици лекар от най-голямата болница в Ухан специално му благодари, казвайки, че в пика на епидемията, когато са свършили всички запаси и лекарите са били отчаяни, е пристигнало дарение от него и от феновете, кашони и кашони с материали и лекарства, имаше снимка.

За същото писаха от още няколко болници из страната. А по време на Нощта на уейбо, шефката на най-голямата им благотворителна организация също му изказа благодарности за непрекъснатата му помощ, за която никой до този момент не знаеше. 

Знам, че е човек като нас, с всичките си недостатъци и положителни страни. Но в същото време предава такава мотивация на хората да бъдат по-добри. Как успява да се справи с тази грозна индустрия и да съхрани себе си и принципите си, нямам идея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-смешното нещо, което съм чел за него беше написано от момиче на неизвестна възраст. Цитирам: "Ако някой ми беше казал, че ще се влюбя в чичко на 29 години, щях да му се измея. Но точно това се случи."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го гледах да пръв път в Untamed, го мислех за 18 годишен. Моята първа мисъл: "Я, това хлапе как добре играе" :rofl:

Като разбрах на колко години е, останах със зяпнала уста :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...