Jump to content

Xiao Zhan (Сяо Джан)


Recommended Posts

Днес е Нощта на Уейбо.

 

Сяо Джан на червения килим:

 

EvTSFLnXAAIHkZW?format=jpg&name=large

 

EvTUQ-gVgAMPmeQ?format=jpg&name=large

 

 

 

 

Стайлинг: Гучи

Брошка: Тифани

 

P.S. Преводът на обръщението от вчера ще сложа довечера, след като мине днешната офанзива :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та почвам да разказвам за галата на уейбо. Седалките за гостите бяха единични, Сяо Джан и Ян Дзъ седяха заедно. Горещите търсения са пълни с негови тагове, 2 от които са за приключенията му с роклята й. :lol2:

Роклята й беше голяма и прекрасна.

По-рано вечерта той като добър кавалер се опита да й помогне с нея, но не стана нужно. Но по-късно като ги извикаха за награждаването, вече активно помогна :lol2: 

Имаше хаштаг за това как е посегнал, но не е пипнал роклята първия път. И пак имаше хаштаг като помогна после. Трендваше, че е станал крал, трендваше се и предстоящата драма Клетва за любов. 

 

Ето тук може да видите как пази раклята да не се закачи, но без да я пипне:  ЦЪК

 

А тук вече е награждаването, където помогна:

 

 

Помощ на слизане от сцената: ЦЪК2 

 

EvUeCDtU4AAtj9b?format=jpg&name=medium

 

EvUq08yXMAsx-4D?format=jpg&name=large

 

EvUeTFBXYAg1UF9?format=jpg&name=large

 

 

Мале големи сладури са тез двамата. :wub: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изявление на Сяо Джан

/кредит за анг.текст xzhan1005/

 

Слагам го в спойлер, защото е дълго. :lol:

Ако намерите грешки, смело казвайте. Нашият човек определено има сложен изказ и е многопластова личност.

Лично мнение: не смятам, че е могъл да направи каквото и да е в онази ужасна ситуация, всичко си беше режисирано от до.

Но той нали си е пълен със самокритика, нормално е да мисли къде е сгрешил. Респект за смелостта да заеме позиция и да говори точно на този ден.

 

Off Topic

 

 

Неща, които искам да кажа

 

 

 

 

 

Днес има някои неща, които бих искал да кажа на всички. Помислих за различни методи и в крайна сметка реших да използвам най-простия, който е да разкажа на всички своите чувства и възприятия през миналата  година. Тези мисли може да не представляват нищо и може да не решат нищо, но все пак искам днес открито да ги споделя.

 

 

 

По това време миналата година, бурята се случи много внезапно и като избухнала бомба, ме изпрати в състояние на шок - телефонът ми не спираше да звъни, известията в Wechat никога не спираха, предложенията и въпросите на всички валяха непрекъснато. Исках да говоря, но не знаех какво да кажа. Имах много притеснения и се страхувах, че всяка моя дума или изречение ще бъдат свръханализирани и преувеличени, което би довело до допълнителни проблеми. Затова избрах да не казвам нищо.

 

 

Не очаквах, че чувствата на противопоставяне /негативните емоции/ в различните онлайн кръгове ще стават все по-големи, с все повече и повече последици. Постепенно ситуацията излезе извън контрол и въпреки че след това исках да отговоря, за да оправя нещата, вече нищо не би могло да помогне.

 

 

Ситуацията ме шокира и разкъсва вътрешно и досега. Тази година състоянието ми беше все едно съм преминал през безброй дълги и тъмни коридори. Неспокойствие, размисъл, борба ... Питах се в какво съм сгрешил, защо всичко след този ден стана като неконтролируем кораб?

 

 

Прекарах дълго време, мислейки върху всичко това, и още по-дълго време, за да разбера действията и думите на всички. Бавно започнах да разбирам какви са критиките към мен. От момента, в който не изразих отношението си, пропуснах момента, за да общувам рационално с всички; от самото начало сгреших.

 

 

По това време не разбирах напълно проблема и емоциите на всички. Освен това не разбрах каква отговорност трябва да поема в моменти като този. Затова пропуснах момента за общуване с всички и пропуснах да поема отговорността да ръководя тези негативни емоции. Сега ясно осъзнавам и разбирам, че през тази година критиките на всички към мен като „идол без глас“ са правилни. През тази година непрекъснато разсъждавах, че като публична личност, освен непрекъснато да  усъвършенствам уменията си, е още по-важно да нося отговорност, да поемам социалните си задължения и смело да изразявам правилните ценности. И че в рамките на моите ограничения, трябва да водя тези, които ме обичат, и които насочват вниманието си към мен. Въпреки че през тази година аз и моето студио изразихме това отношение чрез Weibo и интервюта, бурята, причинена заради мен, и вредата, нанесена на други поради противопоставяне от различни кръгове, е трудно да се излекува.

 

 

Без значение колко късно, трябва да коригирам грешките си. Така изразявам първата си позиция - Сяо Джан се извинява на хората, които бяха наранени миналата година и продължават да бъдат наранени, заради моята „загуба на глас“. Това е първата отговорност, която трябва да поема към обществеността; да се изправя пред проблема директно и да приема грешката си.

 

 

В същото време се надявам да използвам този шанс, за да кажа някои неща на феновете си. Това е втората отговорност, която трябва да поема. В интервю миналата година казах, че не съм съгласен с „управлението“ на феновете, защото всеки е самостоятелен човек и независимо дали съм аз или моето студио, ние нямаме право да превръщаме тази връзка в отношения „шеф-подчинен“. По-късно многократно съм мислил и размишлявал и може би не мога да използвам думата „управлявам“ за отношенията с феновете, но съм длъжен да „насочвам правилно и да насърчавам активно“. И така, днес искам да кажа на феновете си, че всеки има право да харесва или да не харесва, и независимо от позицията си, да бъде уважаван и да има право на съответното мнение. Разбира се, това право трябва да се прилага в границите на правилните ценности, рационално и без да вреди на другите. Надявам се, че феновете ми могат да разберат, независимо в коя индустрия или възрастова група сте, вашите предпочитания и действия не могат да преминават извън тези граници и определено не могат да бъдат против правилата на професията или извън моралните стойности. Независимо дали е онлайн или в реалния свят, всеки човек трябва да носи отговорност за своите думи и действия. Освен това се надявам всеки от нас да не се подвежда от така създадения етикет „фенове на този или онзи“ и да не формира категорична позиция само от това, и още по-важното, да не съди за добро и лошо от тази позиция. Всеки има своите интереси и предпочитания, моля, уважавайте избора и свободата на словото на всеки човек. Независимо дали ме харесват или не, това е тяхно собствено право. Обичта трябва да бъде източник на сила за нас и аз се надявам този източник да не наранява другите. Може би не мога да променя цялостната среда, но поне можем да започнем от вас и мен; днес е нова отправна точка.

 

 

И накрая, искам да разкажа малко за себе си.

 

 

От момента, в който влязох в тази индустрия, и досега, винаги съм имал „етикети“ върху себе си. Но първоначалната ми причина да вляза в индустрията беше любовта ми към актьорството и музиката. И поради това, аз винаги работя усилено, за да стана по-професионален актьор и певец. Изправен пред внезапната критика „идол без глас“, аз осъзнах, че освен да се съсредоточа върху собствените си умения, трябва и да поема съответните отговорности и задължения като публична фигура, като идол. Роден съм в обикновено семейство от Чунцин и както много хора, живях обикновен живот повече от двадесет години. Днес искам да се възползвам от случая да се извиня за неуместните забележки, които съм правил като обикновен човек, и на хората, които неволно може да съм наранил. Освен да се усъвършенствам като професионалист, ще работя и върху това да се науча да бъда по-добра „публична фигура“. Ще направя така, че тези двамата Сяо Джан да се приемат един друг и да се слеят, за да мога да стана една по-добра версия на себе си.

 

 

Трябва да поема отговорност за различните притеснения, възникнали заради мен през изминалата година, били те големи или малки. Мога да имам изисквания към себе си, но не мога да ги налагам на другите. Надявам се само хората, които наистина ме харесват, да ме послушат сериозно; моля, добавете ниво на „рационалност“ извън харесванията и нехаресванията на човек. Живейте позитивно и здравословно и насочете фокуса си и по-голямата част от енергията си към реалния си живот. Прекарвайте по-малко време в битки и борби срещу виртуални врагове и повече време за подобряване на себе си в реалния свят. Това е с цел да станете по-добри версии на себе си.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красив отвънка и отвътре! Искрено се надявам да е щастлив и в синхрон със себе си. Самоосъзнанието е най-важно. 

Благодаря ти @gal за отдадеността да ни запознаваш повече с този, преди всичко, човек! :wub: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, gal said:

Нашият човек определено има сложен изказ и е многопластова личност.

 

Нашият човек е много добре образован и това допълнително придава сила на характера му. Аз съм на мнение, че въпреки наличието на талант, актьорите трябва да получават и подходящо образование, защото да си публична личност е голяма отговорност. За съжаление в Южна Корея никой не мисли така. Създават звезди еднодневки и не се вълнуват относно бъдещето им. А който се самоубие, жалко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле @bond  какво видяха очите ми?! :swoon:  това определено ми идва неуместно, дори и за майтап. Наистина трябва да се спрат, това не влияе добре и на двамата актьора. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо му няма. Който ги харесва и обича, не се тревожи да се засмее на всякакви нелепици. Знам, че ти ги обичаш достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те създадоха перфектната екранна двойка. Приеми, че всички колажи и целият непресъхващ поток от фотошопирани снимки са израз на това, колко много липсват на феновете. Всички си даваме сметка, че Лан Джан и Уей Ин са една илюзия, но продължаваме да ги обичаме. Нищо лошо няма в обичта.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, gal написа:

Ох, направо ще ме накараш да започна Untamed пак. :swoon: Не знам дали е човешко да се гледа един сериал толкова пъти. Дори субтитри не ми трябват вече :lol2:

Човешко е. Няма ден, в който да не си пускам някой епизод от сериала, а вече го изгледах и за втори път и не смея да споделя, че лудницата не е много далеч от нас. Успокояваш се, че не съм сама в това положение. :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорите ги тези неща на човек, който кадър по кадър и реплика по реплика съвсем сам е превел сериала. Не да го гледам, да го изиграя мога.

И четири пъти съм чел романа. Засега е това, но едва ли е окончатално. Мисля, че съм си спечелил правото да се забавлявам с всичко, което шипърите могат да измислят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след една година имаме официално потвърждение, че дядо му наистина е починал, когато атаките 227 са започнали. Докато платените антита са го разкъсвали в интернет, той е бил сам, под карантина, жалеел е дядо си и не е могъл да го изпрати. :( 

Тази скица е нарисувал на днешния ден преди година, постна я днес в Оазис с думите: Липсваш ми (липсва ми това)

 

EvhRwlwXMAE946w?format=jpg&name=large

 

 

И с малко по-радостна нотка, ще участва на 05.03 в шоу, направено от комитета на зимните олимпийски игри, ще го видим на кънки на леда 

 

 

 

Поне няколко нови рекламни представителства се подготвят, но ще ги казвам като бъдат обявени официално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, gal написа:

Песента на Сяо Джан за Боен континент е вече в iTunes. 

Давам 10 бр подарък, ако някой иска да ми пише. ;)

Тази в 21-ви епизод ли? Аз искам подарък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сяо Джан вече е представител на марката за очила Molsion. 

 

 

EvrnYM2WYAYAJ8W?format=jpg&name=900x900

 

EvrnYMzXcAYieak?format=jpg&name=medium

 

EvrnnrJWEAASSCu?format=jpg&name=900x900

 

За един час всички наличности се продадоха, над 20 000 бр и 13 милиона. Изтеглиха всички наличности от реалните магазини и за 2 часа станаха 26 милиона (за сравнение обикновено 1 рекламен  представител носи около 8-10 милиона годишно). 

И нещо смешно: тази сутрин имаше промоционален лайфстрийм за продажби. Обаче всичко се продаде преди това. Водещите: ами сега? Нямаме какво да продаваме, толкова е странно, какво да правим? :rofl:

 

Трябваше да са подготвени, той млякото разпродаде, та още не могат да го заредят... :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...