Jump to content

Xiao Zhan (Сяо Джан)


Recommended Posts

Не знам докога ще страда това момче от фенската си база. Обяснението, че И Бо има 40 договора като рекламно лице, а Сяо Джан 27 е, че рекламодателите се страхуват от непредсказуемостта на феновете му. Това ги води право към Уан И Бо, което пък мен ме възмущава. Не че не харесвам И Бо, но не е честно феновете да вредят на звездата си.

 

Spoiler

В то время как не менее популярный актер и певец Сяо Чжань / Xiao Zhan, вот незадача, отстает со своими 27 контрактами. Ходят слухи, что бренды опасаются использовать звезду в рекламе из-за его фанбазы, которая постоянно привлекает внимание своими выходками, что и заставило фирмы обратиться к Ван Ибо.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще страда, докато е в индустрията. Феновете са реални същества, на които от най-ранно детство е втълпено в главите рейтинг, успеваемост на всяка цена, независимо от средствата и методите. Те всичко измерват в точки, класации, награди, задължения и задължителности, черно или бяло- средно положвение няма. Отделно от това са научени да се мазнят, да превиват гръб, да слагат пръчки в колелата на другите и т.н. И колкото по-успял е някой, толкова повече го обичат, съответно мразят. За минути буквално, минават  "от осанна, до разпни го". И най-трагичното,  понеже го обичат, подкрепят, изпращат му подаръци, плащат за реклами  по  билбордове, автобуси, сгради, метростанци и смятат, че им е длъжен. Виждали сме го много пъти. Безумие- най-меко казано.

 

Между другото, точно това показват и в сериала "Запалката и принцесата", който хвалих вчера.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неговите фенове го обичат, но от обич му вредят. Онзи огромен скандал, който заформиха и заради него затвориха сайта на пишещите и четящите новели в интерент, не може да се забрави лесно и рекламодателите се пазят от нов. Да защитят звездата си феновете се оплакаха в полицията и знаеш как е в Китай, пострадаха невинни. И без друго китайците имат огромни ограничения в интернет пространството, а получиха още едно заради една не чак толкова невинна фотошопирана снимка, но реакцията беше прекалена. Самият Сяо Джан се държи безупречно, но май няма много полза. Втори е по рекламиране, а при жените първа е Дилираба, следвана от Мима и Жанила. Абе няма да умре от глад, вече не, надявам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.11.2022 г. at 12:08, bond написа:

Не знам докога ще страда това момче от фенската си база. Обяснението, че И Бо има 40 договора като рекламно лице, а Сяо Джан 27 е, че рекламодателите се страхуват от непредсказуемостта на феновете му. Това ги води право към Уан И Бо, което пък мен ме възмущава. Не че не харесвам И Бо, но не е честно феновете да вредят на звездата си.

 

  Скрий съдържанието

В то время как не менее популярный актер и певец Сяо Чжань / Xiao Zhan, вот незадача, отстает со своими 27 контрактами. Ходят слухи, что бренды опасаются использовать звезду в рекламе из-за его фанбазы, которая постоянно привлекает внимание своими выходками, что и заставило фирмы обратиться к Ван Ибо.
 

 

Ама това изобщо не е вярно! Това е слух от антита пуснат през 2020 година! Изобщо не е актуално.

В момента Сяо Джан има 34 рекламни договора, най-много в цялата индустрия за момента. Също така има 6 луксозни марки, което също е най-много в индустрията сега. 

За сравнение Ибо има 29 марки в момента 

FhwdsGnWAAUalLq?format=jpg&name=large

Ето линк, на който може да се следят рекламите на всички Тук

 

Преди 22 часа, bond написа:

Неговите фенове го обичат, но от обич му вредят. Онзи огромен скандал, който заформиха и заради него затвориха сайта на пишещите и четящите новели в интерент, не може да се забрави лесно и рекламодателите се пазят от нов. Да защитят звездата си феновете се оплакаха в полицията и знаеш как е в Китай, пострадаха невинни. И без друго китайците имат огромни ограничения в интернет пространството, а получиха още едно заради една не чак толкова невинна фотошопирана снимка, но реакцията беше прекалена. Самият Сяо Джан се държи безупречно, но май няма много полза. Втори е по рекламиране, а при жените първа е Дилираба, следвана от Мима и Жанила. Абе няма да умре от глад, вече не, надявам се.

Огромния скандал 227 изобщо не беше заради фенове, просто беше нагласено да изглежда така. Писала го няколко пъти назад. Няколко от големите му конкуренти актьори се обединиха и платиха на черна агенция да създаде този скандал, за да го махнат от индустрията. Банването на сайта ао3 е било планирано от Китай още януари месец 2020г, проведено е разследване, което показва, че е няма регистрирано докладване на ао3. Просто всичко беше използвано ловко, за да унищожат Сяо Джан и да лапнат множеството реклами, които отиваха към него 2020г 

Положението сега е много различно. Сяо Джан се справя страхотно, има си много реклами и проекти, и е най-търсен в индустрията.

По скоро феновете на Ибо да се притесняват за него повече. Той има софт бан в кръга на сериалите, заради атаките на неговите фенове срещу Жанила миналата година (не е снимал сериал от почти 2 години), рекламите му паднаха от 40 на 29. А филмите му не се излъчват, последния беше оттеглен в последния момент миналия месец. Не съм говорила за това, защото тук е тема за Сяо Джан, но сега го казвам, за да поясня, че слухът по-горе просто не е истина. 

И да повдигна настроението с една новина. След 2 и половина години, пуснаха песента на Сяо Джан Made to love официално и в itunes: като за стара песен, пусната изневиделица тя веднага зае 27 място в света и множество челни позиции в различните страни 

FhwR420UcAEdyZ2?format=jpg&name=900x900

 

P.S.

Открих фейсбука, който разпространява лъжите по-горе, точно този текст. За съжаление е направен само за примамване за кликове, пълен е с лъжлива информация за всички артисти :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз от друго място го прочетох, не от Фейсбук, но се радвам, че не е вярно. Нали знаеш колко съм щастлив за всяка негова нова марка, която рекламира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, bond написа:

Е, аз от друго място го прочетох, не от Фейсбук, но се радвам, че не е вярно. Нали знаеш колко съм щастлив за всяка негова нова марка, която рекламира.

Дааа, което искрено радва и мен. :thanks: 

Наистина е хубаво да се види, че след всичко изживано, той се справя добре и прави това, което иска: да играе и снима.

 

А иначе аз съм добра в ровенето :lol: тръгнало е от фейсбук, през туитър и попада в руско говорящите форуми (и тях ги следя :lol:

 

И малко снимки от последния му уейбо  ъпдейт: 

Fha8xkBVQAEwQFo?format=jpg&name=large

 

Fha8zCEVIAA8fcx?format=jpg&name=large

 

Fha846HUcAAZ84P?format=jpg&name=large

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Уау, той ли е върху дъската или дубльор. Ако е той, поклон до земята.

Той е, той е :lol: Много е запален по всякакъв вид спортуване. :D 

 

FiKbTjNaUAIezjm?format=jpg&name=900x900

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така голямата гала на Weibo мина, та да сложим малко снимки :D 

Първият стайлинг е от сегашната колекция на Гучи, обувки на Tod's, часовник на Zenith

FiubGskaAAACRnn?format=jpg&name=large

 

Fiu-PvSagAANM-N?format=jpg&name=large

 

Off Topic

FiunCECVUAADRvB?format=jpg&name=large

 

FiuPVTXVsAEM8X7?format=jpg&name=large

 

FiuPTOxVEAAKyEQ?format=jpg&name=large

 

 

 

Видео от червения килим 

 

 

Втори стайлинг от предстоящата 2023 колекция на Alexander McQueen

 

FivKKuQaYAEMHjf?format=jpg&name=large

 

FivKLrqaEAMMmbg?format=jpg&name=large

 

Fiu-QcSaYAEg4i7?format=jpg&name=large

 

Видео от награждаването

 

Той спечели за Най-изразителен актьор, а сериалите Елитни войски и Клетва за любов спечелиха за любими на публиката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 дневните представления на пиесата A dream like a dream по случай 10 годишнината на тази версия на пиесата завършиха  с абсолютен успех.

 

 

Сериалът Където започват мечтите е получил днес лиценз за излъчване. 

Така че може и да го видим преди Най-дългото обещание :lol: 

Fk4umHCXwAEvNPS?format=jpg&name=small

 

И още една страхотна фотосесия

FkEKS8raUAE7Spn?format=jpg&name=large

FkEKRNZaAAACFrc?format=jpg&name=large

 

Off Topic

FkEKRNZaYAAeKga?format=jpg&name=large

 

FkEKSWaaUAA-nvh?format=jpg&name=large

 

FkEKSWQagAAUvzc?format=jpg&name=large

 

FkEKRNlakAIrASz?format=jpg&name=large

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав костюм. Четох някъде, че всички са възхитени от това колко уважителен е. Винаги се покланял на 90 градуса. Това било знак на дълбоко уважение към публиката. Не съм обръщал внимание дали е така. Но в горното видео определено се вижда, че не всички се поклонят толкова дълбоко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bond написа:

Хубав костюм. Четох някъде, че всички са възхитени от това колко уважителен е. Винаги се покланял на 90 градуса. Това било знак на дълбоко уважение към публиката. Не съм обръщал внимание дали е така. Но в горното видео определено се вижда, че не всички се поклонят толкова дълбоко.

Да, наистина е така. :bow:

Там на жестовете на уважение се гледа много сериозно. (На една от гала вечерите, един младеж актьор пропусна да се покаже уважение към стоящите около него по-възрастни актьори и медийте го смляха направо.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...