Jump to content

Xiao Zhan (Сяо Джан)


Recommended Posts

За него всичко в септември ли се случва? Ако малко е побързал /5 дни/ можел е и да се роди в любимия си месец. Но на мен не ми е ясно какви са правомощията на неговото студио и с коя агенция работи. Четох, че със същата, с която се съди преди време. Но не съм много сигурен какво става сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

За него всичко в септември ли се случва? Ако малко е побързал /5 дни/ можел е и да се роди в любимия си месец. Но на мен не ми е ясно какви са правомощията на неговото студио и с коя агенция работи. Четох, че със същата, с която се съди преди време. Но не съм много сигурен какво става сега.

Неговата агенция е Wajijiwa. Съдиха се лятото на 2019 г. Той ги съди за неизпълнение на договора, защото след първите години на Xnine, те се опитаха всячески да го скрият и не му помагаха изобщо за нови проекти. Шефката на агенцията го мрази още от риалити шоуто, където формираха Xnine, но хората гласуваха за него и тя нямаше избор. Още от самото начало е разбрала, че той е интелигентен и упорит, и няма да се остави тя да го контролира като другите участници (тя си пада по хрисими, не много умни кандидат звезди, защото супер лесно може да ги дои и контролира). Кастинга за Непокорния той сам си го е уредил и сам е спечелил ролята, след като тя е отказала съдействие и му е казала, че е стар за индустрията и никога няма да успее. Той започва да ги съди преди излъчването на Непокорния, после сериалът става хит и постигат извънсъдебно споразумение. Въпреки множеството спекулации, никой не знае условията на това споразумение. Но факт е, че веднага след това той прави студиото си. Студиото е негово и именно то сключва и уговаря всички договори и условия. Видно е, че в момента СД има контрол върху работата си, явно си е извоювал независимост в решенията си. 

Чисто моя теория: ако е било ясно, че агенцията ще спечели делото, те щяха на оставят нещата така, за да му натрият носа. За да се стигне до споразумение и те да се съгласят да му дадат свобода на действие, значи, че той е имал добри переспективи да спечели делото. Според мен това споразумение е било добро за него, агенцията е искала да го запази на всяка цена, защото известността му става изключителна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СД с нова фотосесия за Li-Ning.

Визията му както винаги е страхотна.

Този човек в какъвто и цвят да го облекат му отива всичко:)

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След няколко часа ще имаме рожденик. Малко в аванс да е жив и здрав. Между другото при тях е прието да се поздравява предварително, не е като при нас.

SoSU_uplD0tAooyX.jpg

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Китай вече е 5-ти, така че честит юбилей и от мен на този прекрасник:wub:.

Желая му всичко най-хубаво, много нови бъдещи и успешни проекти и все така да ни радва с тях.

 

spacer.png

 

Малко компилация с готини кадри на рожденника.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както писах и във ФБ, (който в момента се е бъгнал,)

Честит празник на нашия приятел,

желая му още много сериали, все добри и да ги видим по-скоро на екран!


596e849ab98e3eaa.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, bond написа:

Джони ли му носи балон?

Да, това е Джони. Говорех в мн. ч., понеже фендъмите ни са приятелски.

С нетърпение очакваме общия им сериал на военна тематика Ace Troops, за който обещаха да е скоро, ама то и за Клетвата така говореха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, bond написа:

Затова пък бълват второ качество захаросани драмички. Но както казват хубавите работи бавно стават.

Аве то тия са заснети и цензура са минали, ама нейсе. И точно тези двамата слаби проекти нямат, завистници имат.

Все пак стискаме палци, сигурно сериалът ще е тъпкан с комунизъм и възхвала на червената майка, ама дреме ми за шовинистичната линия, искам да ги гледам :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата тук тихо, научавам какво става с него, чакам да почне сериала The Oath Of Love, че да направя сефтето със Сяо Джан и общо взето така. Обаче само да кажа нещо сега, много ми харесаха снимките дето ги пуснаха от студиото му за рождения ден, особено пък ей тази. Жив и здрав да е, и щастлив. Това е най-важното.:wub:

 

IMG_20211005_063543.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, Сяо Джан! 

Да си здрав и все така да ни радваш, чакаме още много роли :es:

Редица социални медии крашнаха вчера, но пък ние си направихме страхотно парти в туитър с трендове навсякъде. :D 

И още малко от снимките дето студиото му пусна:

 

FA6Jm8kWYAACab9?format=jpg&name=large

 

FA5ssADXEAM0Qo7?format=jpg&name=large

 

FA6Jav8XIAAJ9y8?format=jpg&name=large

 

Off Topic

FA6KJHWWEAM-zsi?format=jpg&name=large

 

FA6KKZpWEAMCHms?format=jpg&name=large

 

FA6B5SVVEAU2CYq?format=jpg&name=large

 

FA5-6NpUYAUQNgL?format=jpg&name=large

 

FA5pvOAXEAIzRjN?format=jpg&name=large

 

FA59zx_VgAYhxF2?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, skofiild said:

Следя темата тук тихо, научавам какво става с него, чакам да почне сериала The Oath Of Love, че да направя сефтето със Сяо Джан и общо взето така.

Всеки талантлив актьор винаги има една най-добра роля, която се превръща в емблема за таланата му. Например Вивиан Лий в сърцата на хората винаги ще бъде Скарлет О' Хара, Лоурънс Оливе - Хамлет и така нататък. Каквото и да направи Сяо Джан, аз не мисля, че би могъл да надмине ролята си в Неукротимия. Уей У Сян /Уей Ин/ ще остане неговият крайъгълен камък, защото точно тази роля той изигра с цялото си сърце и вложи себе си в нея, а това може да се случи само веднъж в живота. Затова не чакай неизлъчения му сериал, ами гледай най-доброто от него - The Untamed. И не се подвеждай нито по това, че е костюмна драма, нито по това, че е фентъзи, да не говорим, че изобщо не е в спорния БЛ жанр, просто повярвай на гледалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, bond написа:

Струва ми се, че някои от кадрите не са снимани в Китай.

Мисля, че е там, защото не е излизал от страната. Наел е един известен фотограф, с когото са работили и преди, за цялата фотосесия. Той не иска да ходи по списания, отказал е на всички (доста от тях имаха гадни изцепки по време на атаките миналата година, никой не е мислил тогава, че той ще се изправи след това) и тази фотосесия е подаръкът му за феновете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

47 minutes ago, daneto said:

От 2,20 минута е в Петра :D

И аз така мисля. Прилича на Петра, усеща се като Петра, значи е Петра. Възможно е кадрите да са наслагани върху основното видео. С днешната техника всичко е възможно. А още в първите секунди ми се струва, че е Гранд каньон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...