Jump to content

Xiao Zhan (Сяо Джан)


Recommended Posts

Нова реклама на Kai Xiao Zao 

 

 

От днес до края на седмицата  пиесата "A dream like a dream"ще се играе в Hangzhou. 

 

Стените от цветя, изпратени от новите марки: часовници Zenith и кафето Tasogare 

 

E_5mYYZVQAQLSvf?format=jpg&name=medium

 

E_8Z8BOWUAAz9S9?format=jpg&name=medium

 

И още:

 

Off Topic

Bubly:

E_73VHIWEAEXsrH?format=jpg&name=large

 

Tod's:

E_8MVT9WUAA3cdr?format=jpg&name=large

 

При стената от червени рози са се комбинирали много марки:

E_75nuUUYAIIg4Y?format=jpg&name=large

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пак ще раздава от цветята, отивам да се редя на опашката. Тази пиеса ми стана толкова интересна, вероятно защото никой не може да я заснеме. Защо пък чак такава секретност?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

Ако пак ще раздава от цветята, отивам да се редя на опашката. Тази пиеса ми стана толкова интересна, вероятно защото никой не може да я заснеме. Защо пък чак такава секретност?

 

Цветята са наистина страхотни. 

 

E_9w7G3UcAg-q2G?format=jpg&name=large

 

А за пиесата, доколкото разбрах това е нормално за такъв тип представления там. Но пък стискаме палци този път да пуснат двд. :asian: 

 

Края на пиесата за днес: Близък план и 

По-далечен план и Още едно видео където публиката му пожелава честит рожден ден, защото е близо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три блузи една връз друга плюс яке, не е моят стил. Ще се караме с креативния директор.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студиото пусна днес "зад кулисите" на репетициите на пиесата от март месец, преди първото представление. 

 

 

"A dream like a dream" е много известна пиеса. Знаех за нея още от училище, много ми харесва как са изградени героите и как всички са свързани. Много хора ме питат: Какъв човек е пациент #5? Той е съвсем обикновен човек, живеещ до вас. Той е архитектурен дизайнер. Ежедневието му е офис работник, оптимист, възходящ и позитивен. Поредицата от неща, които му се случват, са извън неговия контрол. Мисля, че това е, което пиесата иска да покаже: че животът е цикъл на причина и следствие, на непостоянство. Точно като номер 5, внезапното изчезване на съпругата му, внезапната смърт на детето им и странната болест, която го връхлита. Всъщност всичко това са прояви на непостоянството на живота. Той иска да намери причината, смисъла и така започват тези поредица от истории като в сън. 

За първи път официално участвам в пиеса и си сътрудничих с всички. Мисля, че всяка стъпка е нова и трудна за мен, всяка стъпка е нов опит. Преодоляването на тези трудности и добрият резултат носят комфорт и удовлетворение. Това е пиеса с изключително много реплики. Няма място за грешка. Очите на публиката са много точни. Те ще видят и най-малката несигурност.  Репликите, емоциите, химията с другите актьори, всичко се поднася директно на публиката. Твоите истински чувства и емоции са това, което трябва да бъде представено на публиката. Какво трябва да покажа на публиката? Искрените ми емоции.

Харесва ми това, как всички работят заедно, за да се направи нещо наистина добро. Все едно сме заедно на училище, репетираме и четем заедно. Сякаш усърдната работа на всички е концентрирана върху едно въже. Всички усукват въжето заедно, за да стане то по-силно и по-здраво Има много учители по актьорско майсторство, които ми дават съвети за определена сцена или за произнасянето на репликите. Харесвам много тази среда, като голямо семейство сме, много е топло и уютно. Представям на публиката моята версия на пациент #5, поднасям на всички емоциите, които усещам. И това е достатъчно." 

 

FAONpjxWYAIflEV?format=jpg&name=large

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сяо Джан глобален представител на Yida, това е известна в Китай марка най-различни сравнително здравословни  снаксове и чайове с билката глог. 

 

 

Пуснаха и реклами на Times square в Ню Йорк.

 

FAXHLsxUYAgShm6?format=jpg&name=large

 

Много са щастливи, милите, в момента, защото всичките им наличности за 1 месец напред се изкупиха :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата(сладките)които рекламира са много вкусни,ако и него го има на опаковката си е бонус :inlove:

Редактирано от loveless
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се окаже плюс фактът, че рекламира доста китайски стоки. Тези, които рекламират скъпите американски и европейски продукти, може да имат неприятности. Китай се затваря за запада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, всичките ми социални мрежи са задръстени със снимки на СД.

Феновете са много щастливи, радостни и му честитят 5 години от дебюта.

Не съм толкова запозната на коя дата му е бил, знам че е 2016-та септември.

Затова, ако днес има годишнина, да е честит и от мен.

Още много дълги години творческо дълголетие, интересни проекти и растеж все напред и нагоре:wub:.

 

 

п.с. ако дебюта му е на друга дата, в аванс съм му честитла на момчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, днес е. :lol: 

Честита му 5та годишнина от дебюта! 

Да продължава да ни радва с още роли, песни и всякакви други проекти! :es:

 

E_QO10PXEAMyygw?format=jpg&name=large

 

А кафето Tasogare обявиха 19 648% ръст след като е станал техен световен представител :blink: (не, не съм объркала цифрата, видях документа) Нищо чудно, че го сложиха на Бурж Халифа. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, фен №1 като потвърди;), официално и аз му честитя 5-те години.

Радвам се, че е имал силата, куража и упоритостта да влезе в шоубизнеса.

Без него, нямаше да е същото. Желая му още много годишнини и успехи.

 

spacer.png

 

 

п.с. това за кафето ме разби, три пъти трябваше да видя цифрата, за да се уверя, че правилно съм видяла. Браво на него:).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...