Jump to content

Xiao Zhan (Сяо Джан)


Recommended Posts

Втора част на пинг понг игрите на Li-ning.

Сяо Джан се среща с шампионката по тенис на маса Дин Нин.

Трябва да извадят използваемите неща от кутиите и да изиграят подхвърляния с тенис топчето, по 10 успешни повторения с тези неща. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекламите на Li-Ning със СД са толкова хубави и добри, че имам чувство, че това момче

само може да се конкурира с двата най-големи спортни бранда и да ги бие и да издигне Li-Ning в небесата,

само защото той е рекламно лице на марката. И май да, китайците верно много си падат по пинг-понг-а, пък и им се отдава да го играят.

Това с ost-а, признавам си и мен много приятно ме изненада. Явно СД има бая фенове в бг, което е страхотно.

Исками се, дори и в нашата малка България той да е известен, обичан и с много почитатели, защото е страхотен и го заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно си спомням от минали времета, тази бира е безалкохолна. Преди я пиеха шофьорите. Сега дали не са я направили алкохолна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Ако правилно си спомням от минали времета, тази бира е безалкохолна. Преди я пиеха шофьорите. Сега дали не са я направили алкохолна?

Имат серия плодова бира с много ниско съдържание на алкохол, МЕ3, той също я рекламира, имат и напълно безалкохолна серия. Но като цяло си имат алкохол около 4-5% мисля. Мисля, че у нас се внася предимно класическата им бира.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам смътни спомени от семейни събирания, където на шофьорите специално купуваха Budweiser. Тогава беше единствената безалкохолна бира, която имаше. Но това е преди повече от 20 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не е сигурно, но Клетвата може и да се отложи за октомври, въпреки че всичко е планирано. Хунан тв и цялата развлекателна индустрия са на тръни, редица водещи си тръгват или са уволнени, шоута се спират и т.н. Не могат да се правят промоции като хората, защото никой не иска да привлече вниманиета на партията. 

Ще видим в следващите дни какво ще кажат.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.09.2021 г. at 23:12, bond написа:

Че какво ще им пречи един романтичен сериал. Иди им разбери логиката в този лов на вещици.

Честно казано и аз не разбирам.

Ще чакаме утре повече инфомация.

Теория 1 - това е слух, яко пуснат от антитата, за да се разстроят феновете в този деликатен момент на чистка. Най-малкото излизане от релсите в момента и властите веднага те порицават и стават лоши неща. Антитата много искат да го накиснат за нещо. Той има най-големия фендъм в момента и провокацията към феновете е това, на което се надяват. 

Теория 2 - ако е истина, явно има сериозни брожения и проблеми в хунан тв и моментът не е удачен. Както казах има и други отложени сериали, шоута и др. 

Ще видим утре :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради "промени" в програмата на Хунан тв, излъчването на сериалът Клетва за любов е отложено. 

Превод: Хунан са ги подпукали яко от партията заради множество нарушения, използване на съмнителен капитал и други сериозни неща и моментът не е подходящ за хитов сериал, който ще привлече още повече внимание към тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, bond написа:

Така и не повярвах докрай, че ще гледам сериала.

По един или друг начин все в един момент ще се излъчи. 

От сърце пожелавам на Хунан още по-голямо падение и разкрития. :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, bond написа:

Не е сигурно. От сума години чакам един китайски с И Джонг Сок да се излъчи, но не би.

Ако е Jade lovers.... отпиши го - главната е Zheng  Shuang.... след скандалите с нея и както свалиха всичките и сериали - няма шанс за този :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Не е сигурно. От сума години чакам един китайски с И Джонг Сок да се излъчи, но не би.

Ааа това е заради забраната на корейски актьори и айдоли. Няма да стане скоро :( 

А ако е този, за който говори  vivivan, никакъв шанс. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...