Jump to content

Xiao Zhan (Сяо Джан)


Recommended Posts

С извинение, само някой да не се обиди :lol:, но неговите фенове са си ок, винаги има радикални такива, но като цяло фен базата му има много семейни хора. Колкото и да се опитват да плюят по феновете му, те са просто изключително лоялни към него.

Проблемът в случая го създадоха шипърите, които разпространиха личната снимка, изтипосаха ги заедно с И Бо, държащ детенце и започнаха страхотни измишльотини да вихрят. А пък антитата като видяха снимката му с бебето, въпреки че от самото начало се знаеше, че е на негова позната, създадоха слуха, че е тайно женен с бебе, просто за да създават проблеми. 

Клетвата е наистина близо, очакват се атаки и всякакви други подобни, само и само да намалят известността му.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека тренира как се държи бебе. Може пък да му потрябва по-нататък. В момента едва ли му е до семейство. Може би след някоя и друга година ще се случи, но няма да е толкова скоро. 

 

Да добавя само още нещо - хейтърите би трябвало вече да са разбрали, че колкото повече се опитват да го очернят, толкова по-известен го правят. Ама не им увират главите. 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то е ясно че истинските фенове на Сяо няма да седнат да творят тъпотии. 

Обаче покрай сухото гори мокрото /май така беше/.

За съжаление това го наблюдавам във фендомите в цяла Азия.

Има много лоялни и читави фенове и превъртели такива. Тези последните

в комбинация с платените тролове са в състояние да спретнат какви ли не измишльотини.

Върви после доказвай, че нямаш сестра.... /в случая дете:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сяо Джан световен представител на приложението за сериали, филми, шоута и др. WeTV

 

 

Bts на снимките

 

 

Новината се трендваше #9 в световните трендове на туитър. :D 

 

А иначе пиесата за тази седмица се отложи, защото в региона на града имало завишени случаи на ковид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да дам ъпдейт по повод слуховете, че Клетвата ще тръгне в началото на август.

Днес в уейбо голяма "война" се разрази. Оказа се, че Хунан използват тези слухове да си правят реклама, а в същото време гласят друг сериал да пуснат в този тайм слот. Феновете разбраха и започнаха да протестират, а Тенсент (сериалът е тяхна продукция) пуснаха бтс клип в знак на протест и в опит да натиснат Хунан да излъчи сериала. Чрез редица изказвания на служители на Хунан в уейбо на всички стана ясно, че Хунан са много близки с агенциите, започнали кибер насилието над Сяо Джан миналата година и са купили правата за сериала миналата година точно с идеята да не го излъчат.

Само да напомня, ако някой не знае, че 3 милиона долара бяха платени да се опитат да спрат Боен континент да се излъчи. Но него го купи националната телевизия и там не успяха да въздействат, освен да откраднат част от статистиките на сериала.

А на Хунан може да се плати...

С такова нетърпение го чакам този сериал, но докато не го видя пуснат, не вярвам на слухове. 

 Клипът зад кулисите пуснат от Тенсент: 

 

 

Студиото му току що постна. Молят феновете да не вярват на тези слухове и че те нямат информация сериалът да се пуска скоро.

Щом се е наложило студиото да се намеси, значи всичко това е истина и няма да го пуснат сега.

Хунан целят 2 неща:

1. Да си направят реклама на тайм слота, за да може колкото се може повече хора да се стълпят да видят дали ще е Клетвата, т.е. това си рейтинг за другия сериал.

2. Пускайки този слух, те карат другите телевизии да си дръпнат хитовите сериали за по-нататък във времето, защото никой не иска да пуска сериал докато върви такъв със Сяо Джан, понеже знаят, че той ще води в класациите. А като си дръпнат другите телевизии хитовите сериали, Хунан ще обере рейтинга.

И сега си чакаме, колко точно, не знаем, защото вече на всеки е ясно, че Хунан го правят нарочно. По скоро вече се надявам срокът на договора им за излъчване с Тенсент да свърши и може би тогава... 

А може и чудо да стане и да го пуснат...

Ето това е, сложен урок по китайски развлекателен бизнес.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много не ги обичам тези интриги в развлекателния бизнес. Ако не го пуснат, губят пари. Идея нямам какво печелят. Ако са бизнесмени, би трябвало да излъчват това, което им носи най-голяма печалба. Какво ще им донесат слуховете? Нали още по време на първия епизод зрителите ще видят, че е друг сериал. Много ми е сложно да го разбера. Както и да е. Когато го пуснат, тогава ще го гледаме. Има и други сериали с него, няма да са купили правата на всички, я.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и 10сент да искат да я пуснат, все пак е колаборация, ще чакат и другата компания да си кажат думата. Не стоят толкова лесно нещата, колкото си мислят повечето хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, bond написа:

Много не ги обичам тези интриги в развлекателния бизнес. Ако не го пуснат, губят пари. Идея нямам какво печелят. Ако са бизнесмени, би трябвало да излъчват това, което им носи най-голяма печалба. Какво ще им донесат слуховете? Нали още по време на първия епизод зрителите ще видят, че е друг сериал. Много ми е сложно да го разбера. Както и да е. Когато го пуснат, тогава ще го гледаме. Има и други сериали с него, няма да са купили правата на всички, я.

И аз така си мислех миналата година: хитова драма, искат пари, ще я пуснат, няма накъде, но уви мина вече година. Чакай да се поясня малко, че наистина е сложна таз индустрия.

Как се прави промо, използвайки друг артист или сериал (използва се често в индустрията):

Започват чрез слухове от платени блогове да създават ентусиазъм за определена дата, например в случая за 08.08. Две седмици тръбиха из интернет, че на тази дата ще пуснат Клетвата. Доста обикновени хора чуват от уста на уста, че ще се пуска нов готин сериал. Нали знаете, че фенбаза сама рейтинг не прави. Целта им е да се увеличи очакването сред обикновените зрители. Ние разбрахме вчера, че явно няма да е Клетвата, но голяма част от тези хора, които са запомнили, че на 08.08 ще има готин сериал, няма за следят нашите неща от близо. Те просто помнят датата и хунан тв. Идва време за излъчване, много хора сядат да гледат да видят новия сериал и ето ти пиков рейтинг, създаден чрез рекламиране на един сериал, а пускане на друг. 

А за другото: хунан са близки с агенциите, направили 227 атаките миналата година, платено им е да задържат сериала, нищо не губят като пари. 

И ще разкажа още една врътка на хунан от миналата година: пуснаха слухове за Клетвата през август, конкурентните телевизии изтеглиха хубавите си сериали за есента, за да не се бият със сериал на СД (те знаят, че той ще бъде хит) и резултатът беше: един сериал средна ръка имаше високи рейтинги, защото нямаше нищо друго интересно да се гледа. 

 

Честно, за пръв път се сблъсквам с толкова интриги в развлекателен бизнес :lol:

P.S. имам малка надежда тенсент да пуснат Клетвата без Хунан, но е много малка - около 5% :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле Gal, като чета какво писа и какви мръсотии се правят и направо не мога да повярвам /честно, явно живея в розов балон/.

Тия се по-освирепели от гладиатори на арена<_<. Аз си живея с мисълта, че си правят някакви мръсни

номера, но до такива висоти /по-скоро падини/ не съм вярвала, че са способни да стигнат.

Мислех, че след миналата година вече ще го оставят на мира и няма да има подобни тъпотии.

Но явно греша, ще продължават да атакуват Сяо винаги, когато могат /друг е въпроса, че няма да успеят/,

къде явно, къде скрито и пак не разбирам едно. Партията-майка, мисля че има комитет дето следи кога да излезе даден

сериал, контента му, какви рейтинги и реклами се очакват и т.н. Въпроса тук е защо тези мръсотии се допускат изобщо!?

Нали са големите бизнесмени, не би ли следвало да ги интересува, най-големите им и актуални в момента звезди /а Сяо е такъв/ да се промотират

навсякъде, за да "печелят" повече пари за тяхната икономика и да промотират по този начин и държавата по цял свят?

Да се пускат сериалите и филмите им, за да привличат туристи, международни рекламодатели и да се създават огромни фен бази и извън азия. 

В крайна сметка, може да не губи едно или друго студио или агенция нищо, дори и с тези помии може и да печелят, но като цяло не губи ли държавата

от тези "локал" спорове? Съмнява ме да не разбират, кой са най-харесваните и актуални техни звезди, които привличат фенове от цял свят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Ko_Erin написа:

 

къде явно, къде скрито и пак не разбирам едно. Партията-майка, мисля че има комитет дето следи кога да излезе даден

сериал, контента му, какви рейтинги и реклами се очакват и т.н. Въпроса тук е защо тези мръсотии се допускат изобщо!?

Има комисия, която преглежда сериалите и дава разрешение за излъчване, там се и вижда кои сериали имат потенциал да бъдат хитови. Но тяхната работа е дотам, рейтинга и известността се определят в момента на излъчване, рекламите се формират като продуцентските компании правят инвестмънт конференции за всеки сериал. 

Мръсните игри се допускат, защото не са незаконни и вършат работа. Колкото по-известен е артистът, толкова повече мръсни далавери се въртят. 

А иначе в китайския развлекателен бизнес има много сформирани "групички", подкрепени от някакъв капитал и всеки си натиска за неговия кръг. Нямат единна идея за навлизане в международни пазари, каквото стане, стане. Затова и международните реклами на СД предизвикаха фурор. Той няма капитал (групировка) зад гърба си, всичко е постигна с труд, принципи и упоритост. Никой не е очаквал колко известен ще стане. 

 

P.S. Повечето фенове тук наистина са в розов балон за много неща :lol2: (няма лошо, по-спокойно им е) Затова и обикновено не пиша всичко, което знам. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

28 minutes ago, gal said:

P.S. Повечето фенове тук наистина са в розов балон за много неща :lol2: (няма лошо, по-спокойно им е) Затова и обикновено не пиша всичко, което знам. ;)

За което ти благодаря..... предполагам за кой, знаеш някакви неща. Аз незнам и да така ми е супер........поразрових се леко, изплаших се докъде мога да стигна в инфото и спрях. Сега като чета последните ти постове се убеждавам, че има толкова скрити неща и ние виждаме само гладката повърхност и това е. Но предполагам на повечето фенове и това стига. И без това времената никак не са леки и един вид тези момчета/момичета ни носят радост, вдъхновение и щастие да ги гледаме и да се наслаждаваме на таланта, красотата и проектите им.

 

п.с. ама теб съм те признала като най-големия експерт във форума що се касае за СД:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Ko_Erin написа:

За което ти благодаря..... предполагам за кой, знаеш някакви неща. Аз незнам и да така ми е супер........поразрових се леко, изплаших се докъде мога да стигна в инфото и спрях. Сега като чета последните ти постове се убеждавам, че има толкова скрити неща и ние виждаме само гладката повърхност и това е. 

Точно затова реших да не пиша всичко. Миналата есен разбрах много неща, пред очите ми се разкриха, тъй като съм много активна в международните групи. Честно, толкова ми беше тъжно... 

Аз исках истината и я открих. Но повечето фенове наистина искат просто радостта да се наслаждават на артистите. Така че те разбирам :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега да свалим и розовите очила !

Нямало капитал зад СД!?!?!? Има и то какъв !

Вие не чете ли как и защо са създадени идолите ви ???

Носят ви радост и добро настроение, но истината е, че ако не са "дойни крави"/израза е китайски/ няма да ги видите в публичното пространство!

Редактирано от tikitoliq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, tikitoliq написа:

Хайде сега да свалим и розовите очила !

Нямало капитал зад СД!?!?!? Има и то какъв !

Вие не чете ли как и защо са създадени идолите ви ???

Носят ви радост и добро настроение, но истината е, че ако не са "дойни крави"/израза е китайски/ няма да ги видите в публичното пространство!

:lol2::lol2::lol2:

За СД знам, и то многоооо подробно. Обикновено когато кажа нещо тук, то е защото съм видяла доказателства, не просто ей така. 

Ще кажа само без да задълбавам, че цялата минала адска година, където се опитаха да го съсипят социално, взеха му всички ресурси/доходи, подиграха се със смъртта на дядо му, майка му влезе в болница и дори се опитаха да го подтикнат към самоубийство, нямаше да се случи, ако имаше капитал зад гърба си ;) 

Видях и как хората с капитал зад себе си, си живееха спокойно и доволно, и всяко скандалче с тях, което излезеше, веднага беше скривано :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо тогава Крис Ву, който е с огромни лични, семейни и международни капитали зад гърби си изчезна от полезрението ???

Скандала със снимката с бебето и СД беше един от многото изкуствено създадени скандали за да прикрият неговия !

СД не е без личен и семеен капитал- справка китайския търговски регистър !/направи си я сама/

Редактирано от mrnkaloto
Груб тон!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, tikitoliq написа:

Защо тогава Крис Ву, който е с огромни лични, семейни и международни капитали зад гърби си изчезна от полезрението ???

Скандала със снимката с бебето и СД беше един от многото изкуствено създадени скандали за да прикрият неговия !

СД не е без личен и семеен капитал- справка китайския търговски регистър !/направи си я сама/

Проблемът на Крис У е, че допусна грешки, които дори огромният му капитал не можа да скрие, защото партията майка се намеси. А защо изобщо трябва да го намесваме тук, не ми е хич ясно. 

Разпространяването на снимката с бебето беше просто да всява раздор, писах за това преди няколко поста. Всички знаеха, че е на негова съученичка. Това е дреболия и няма нищо общо със скандала на Крис. Грешно ти е инфото. 

Семейството на СД е от средната класа, нито бедно, нито богато. И да, проверено е :lol: Това не е никакъв капитал :lol:

 

Наистина не разбирам смисъла на постовете ти и нападките. Освен, че са пълни с удивителни и въпросителни и грешна информация, която се опитваш да притикаш за истина. 

Просто отиди и се наслаждавай на темите на твоите любимци и това е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, Гал, просто никой не й чете постовете в темата за любимеца й, вероятно и там са подобни, знам ли. :dunno:
А колко по-добре е да пийнем по едно джинче със спрайт в тая жега :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, mrnkaloto написа:

Хаха, Гал, просто никой не й чете постовете в темата за любимеца й, вероятно и там са подобни, знам ли. :dunno:
А колко по-добре е да пийнем по едно джинче със спрайт в тая жега :beer:

 

Ах, Мрън, колко изкушаващо ;)

 

ExycezUVEAQFhX-?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...