Jump to content

Xiao Zhan (Сяо Джан)


Recommended Posts

1 hour ago, bond said:

От кога ги чакам аз тези часовници. 

Да си купиш такъв, да ги видиш как Сяо ги рекламира или третия вариант. Да се цаниш ти да ги рекламираш. Обещавам ти, ако е 3-тия вариант, аз лично отивам и тегля баснословен заем, за да си купя един. Да те промотирам като рекламно лице;)

Редактирано от Ko_Erin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да не дам и аз своята лепта от красиви снимки на Сяо.

Феновете му по цял свят са пощурели /и с право/, заради партьорството му с Zenith.

Освен официалните снимки, има направени вече някой страхотни колажи.

Всеки един часовник е подбран, така че да си пасва с определена роля изиграна от Сяо.

 

Започваме разбира се, с официалната снимка

 

spacer.png

Spoiler

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

 

 

п.с. съжалявам, не можах да се сдържа;)

spacer.png

 

 

Редактирано от Ko_Erin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, че ги пусна и останалите колажи, мен ме домързя вчера :D Не знам, ама много му тича лавандуловия цвят на него, колкото повече го гледам, толкова повече се убеждавам. 

 

Вчера часовници, днеска е тренди с песен на S.H.E. - тоя човек не спи. 

 

п.с. Daddy & baby.. как да се сдържиш, няма как. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

49 minutes ago, JoJolina said:

Благодаря, че ги пусна и останалите колажи, мен ме домързя вчера :D Не знам, ама много му тича лавандуловия цвят на него, колкото повече го гледам, толкова повече се убеждавам. 

 

Вчера часовници, днеска е тренди с песен на S.H.E. - тоя човек не спи. 

 

п.с. Daddy & baby.. как да се сдържиш, няма как. :wub:

JoJolina и аз много го харесвам Сяо в лавандула /и в бяло де;)/. И той напоследък не спи, развихрил се е с пълна сила лятото. Нека, така му се радваме като има повече проекти. Я ме светни за песента, това съм го пропуснала. Ако можеш даже качи някое клипче направо:thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

'Ринг Ринг Ринг' е колаборация с китайската версия на ТикТок, Douyin. Доста фенове са се включили да пеят с него, но най мен ми бяха интересни видеата с май-малките му. :) Ела (от S.H.E., не знам дали тия девойки са още заедно, навремето ми бяха любимки, покрай тайванските драми) също се беше включила в коментарите. 

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови снимки за Li-Ning 

 

 

E6JFZGHVkAEtSZA?format=jpg&name=large

 

E6JFZGEVIAAq5ZQ?format=jpg&name=large

 

И леко пояснение за песничката: той я е записал така, че да може феновете да се включат да пеят с него. Ето пример: Цък тук като дует се е включил водещия на стрийма на Roseonly. 

 

Кредит за по-горните колажи с часовниците като роли на СД: Terra__ on twitter (знам, че го пише на снимката, а и едва ли някой ще гледа нашия форум, но да го напиша и черно на бяло да сме си свършили работата) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И малко клюки. Шипърите от другия бл сериал, излъчен тази година, прекараха 2 дена в плюене на жлъч и обиди срещу Сяо Джан (може би искаха да си вдигнат трафика). В резултат студиото на СД заведе куп дела срещу тях.

Също така се носят слухове, че юли и август ще се опитат пак да го атакуват. Аз съм просто фен и нищо не мога да направя, ако това се случи. Но пък може и да разкажа с имена кои агенции и хора стоят зад това, въпреки че много хора могат да се обидят. Дано не става, писна ми от тез. Вече не сме 2020 и положението е различно.

Говори се, че и още доста известни марки ще обявят реклами с него. Явно завистта и алчността не издържат вече и искат да се изяват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно е либе за китка. Колкото и да беснеят, вече нямат онази сила от началото на 2020. Не се тревожа повече за него, ще се оправи от всяка атака. Алберт Айнщайн го е казал много отдавна: Две неща са безкрайни на този свят - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова реклама на Bubly: 

 

 

На Roseonly:

 

 

Bts на рекламата на кафето Tasogare:

Off Topic

 

 

Редактирано от bealonenomore
При повече от два клипа ползвайте спойлер за останалите.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, bond написа:

Хубаво е, че печели пари, ама хайде и ние нещо да спечелим - сериали например, излъчени.

Клетва за любов го готвят за средата на август, ама да видим, че то всеки месец се сменя. :nunchako:

Също така се носи слух за фермерско шоу, което ще се снима през август. Но засега си е слух :lol: Дори има слух за музикалното шоу Our song 3. :lol: Плюс слухове за 3 сериала и 1 филм. :lol2: Всеки иска, ама да видим той какво ще избере :lol: Че само един е човека, клонинг още няма :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да спомена, заради огромното наводнение в Хенан, всички известни артисти са дарили поне по 1 млн. за каузата, включително Сяо Джан. Днес е ден за благотворителност и взаимопомощ в Китай, тъй като положението е много сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И малко клюки в този леко тих период. 

Вчера weibo се разбуни, защото властите и професионалните спасители помолиха само професионалисти да участват в спасителните акции в наводнените райони, тъй като иначе се създават затруднения.

Сяо Джон пък приключи със снимките на новия сериал в старинното градче Hengdian, сега следват няколко дни за новата спирка на пиесата. После последно ще снимат за сериала в една пустиня и официално ще приключат снимките. Да видим и дали ще пуснат Клетвата средата на август. 

През последните дни из интернет плъзна лична негова снимка, държащ бебе, което породи безброй слухове и от екипа му постнаха опровержение: 

"Дали артистът ни има връзка? Не!

Дали е тайно женен и има бебе? Не!

(Бебето, което артистът ни държи, е дете на негова съученичка! Разпространяването на лични снимки е безсрамно!)" 

 

E7NVZGIVgAY7pdF?format=jpg&name=large

 

(Червеният йероглиф отгоре означава лъжа, фалшиво)

Въпросното момиче се омъжи миналата година и той я поздрави, тя също непрекъснато го защитаваше по време на атаките. Горкият, и едно бебе на позната да не подържи, че веднага слухове плъзват :lol: 

 

И още едно клипче на Roseonly

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия изтрещели „фенове“ не си ли дават сметка, че Сяо е на близо 30 години и е въпрос

на време да има жена и детенце? Да го оставят на мира и да си гледат собствения си живот.

То верно човека да го е страх да се доближи до някой/нещо, нонстоп простотии.

Злоба ли е, завист ли е, обикновена тъпотия или болни мозъци с една обща мозъчна клетка в почивка

на ротационен принцип незнам........ Иначе Сяо с бебенцето е разтапяща гледка. Чакам си и новите му проекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...