Jump to content

Xiao Zhan (Сяо Джан)


Recommended Posts

Изпълненията по Драгон тв (първите 2 мин. са поздравления на различни диалекти) 

 

 

 

Снимки на студиото:

 

EuB6l26XEAECqW5?format=jpg&name=large

 

EuBt3_sXMAAdADY?format=jpg&name=large

 

Рок изпълнение с групата Черна пантера за Beijing tv 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокалистът на Черната пантера има доста добър глас като за азиатец, а гласът на Сяо Джан е доста универсален. С когото и да е пял досега, все добре се е получавало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено научавам за някой актьор от филм или сериал с него. Сяо Джан е първата звезда, за която си направих труда да прочета и да послушам преди изобщо да съм видяла каквото и да било, в което е участвал. Предизвикана от коментарите ви, изчетох цялата тема на момчето и съм потресена от идиотизма на сляпото фенство и агресивността на големите компании. Добре, че Джонито и Сяо Джан успяват да се спасяват засега, но колко ли други таланливи хора са били потопени. Както и да е, тази сутрин, с кафето, от остчето на "Вълка", което много харесвам /въпреки че не съм фен на китайския поп/, попаднах в нета на песни на Сяо Джан. Повечето бяха в дует с някой, май бяха в някакви музикални шоута. Често се връщах да ги погледна, защото ме впечатлиха – момчето има хубав глас и може да пее, партньорките му – също ми допаднаха, а и песните бяха хубави, да не говорим за публиката, която има много интересни реакции. И с всяка следваща песен в главата ми излизаше ей тоя комантар:

На 13.02.2021 г. at 17:36, bond написа:

... а гласът на Сяо Джан е доста универсален. С когото и да е пял досега, все добре се е получавало.

Да, да, наистина съм напълно съгласна с Бонд! И съм съвсем и изцяло запленена и съм фен /от нормалните, надявам се/. Вече си търся от кой сериал да започна срещата си с актьорските му способности, вярвам че и там ще е добър, потривам даже ръчички нетърпеливо.

Може и да е публикувано тук, но не мога да се стърпя да постна тази песен, която най-много ме впечатли, поздрав към всички! Страхотен Сяо Джан!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анджела има жесток глас. Попаднала си на дует, който обожавам. Щом ще гледаш нещо с него, то изобщо няма място за чудене. Или Неукротимия или нищо не се гледала. Не се колебай повече, ако не ти хареса, лично аз ще дойда до твоя град да ме набиеш. Но съм сигурен, че ако ще идвам, то ще е по друг повод. Завиждам ти, че ти предстои среща с цял един нов и различен свят. Както се пее в главната песен на сериала, ще трябва тепърва да разбереш кое е добро и кое зло, кое е бяло и кое черно. Повече от 10 години си записвам кои азиатси сериали съм изгледал, защото не ми се ще да се бъркам и да започвам нещо вече гледано. След точно 1024 сериала мога да кажа, че никога не съм се пристрастявал толкова много както към The Untamed и може да ти прозвучи нескромно, но препоръчвам да изтеглиш сериала от Мастерса или Авистаз. Или ако ще гледаш онлан на руски, превода на YouNet.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, kitket написа:

...попаднах в нета на песни на Сяо Джан. Повечето бяха в дует с някой, май бяха в някакви музикални шоута. Често се връщах да ги погледна, защото ме впечатлиха – момчето има хубав глас и може да пее, партньорките му – също ми допаднаха, а и песните бяха хубави, да не говорим за публиката, която има много интересни реакции. И с всяка следваща песен в главата ми излизаше ей тоя комантар:

Да, да, наистина съм напълно съгласна с Бонд! И съм съвсем и изцяло запленена и съм фен /от нормалните, надявам се/. Вече си търся от кой сериал да започна срещата си с актьорските му способности, вярвам че и там ще е добър, потривам даже ръчички нетърпеливо.

 

Да, дуетите са от шоуто Нашата песен (Our Song) и са страхотни. :D

И съм съгласна с Бонд, започвай от Неукротимия, после Боен континент, а докато свършиш, се надявам да излезе и Клетва за любов, която ще бъде сладка, модерна драма за любов. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.02.2021 г. at 13:45, bond написа:

Анджела има жесток глас. Попаднала си на дует, който обожавам. 

Вече и аз ги обожавам! Вчера я прослушах песента поне двайсет пъти, сега се връщам от работа и сядам да прегледам нета, но първо си я пускам и ще се върти...

 

На 14.02.2021 г. at 13:55, gal написа:

И съм съгласна с Бонд, започвай от Неукротимия, после Боен континент, а докато свършиш, се надявам да излезе и Клетва за любов, която ще бъде сладка, модерна драма за любов. :D

Значи така, този "The Untamed" за няколко дни не едни гърди, ами десетина поне излезе напред в моя сериален хоризант. Само трябва да довърша Прасковите, че тях избрах да гледам, като всеобщо любими и много прочути в нашия Спирит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен тогава. След Прасковите почакай малко, гледай някой корейски сериал и чак тогава премини към нашето момче. Двете истории са много различни, но и двете са красиви. Трябва ти време да се възстановиш от любовната история и да преминеш към дълг и приятелство, към война и смърт и накрая към самоосъзнаване на много от героите. А между другото точно в Прасковите има BL, но ако не се задълбочаваш, може и да го отминеш и да не разбереш дори. Аз обърнах вничание чак при второто гледане. Различни, много различни сериали и не бива да се гледат един след друг. Въздействащи и двата. Трябва си време да се премине от единия към другия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Beijing tv постнаха клип миналия ден. Докато са снимали рок песента за Китайската нова година, Сяо Джан и групата Черна пантера празнуват заедно рождения ден на вокалът им. Сяо Джан влиза с тортата, но свещта угасва. Последва бързо палене наново, след което поднася тортата :lol: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се чудех къде изчезна нашето момче, а то на рожден ден ходило. Знаеш ли нещо повече за това как са се намерили Сяо Джан и    Черна пантера и как се е стигнало до съвместно изпълнение? Предполагам, че песента е на групата и не е нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, bond написа:

Тъкмо се чудех къде изчезна нашето момче, а то на рожден ден ходило. Знаеш ли нещо повече за това как са се намерили Сяо Джан и    Черна пантера и как се е стигнало до съвместно изпълнение? Предполагам, че песента е на групата и не е нова.

Песента е кавър на стара класика. Не е на Черната пантера. Как са се намери няма информация. Но след шоуто вокалистът им похвали Сяо Джан в уейбо и си размениха благодарности двамата в много приятелски тон. Което изисква кураж, понеже антитата се опитаха да го атакуват. Но човекът беше бетон, спечели ми уважението. Освен страхотен глас, има и принципи. :up:

 

Иначе се носят слухове, че март Сяо Джан ще почне да снима нова драма, което значи, че е доста зает сега: клипове, бъдещи реклами и др. неща сигурно се снимат. А и Клетва за любов се чака да излизе в края на март, началото на април. Уж... :lol2: 

Също така пак слух е, че Драгон тв и Beijing tv искат да откупят Клетвата от Хунан. Хунан се изложиха доста в случая, 3 пъти я отлагаха, чак хората се чудиха дали не са купили драмата нарочно, за да я задържат да не излиза. Ама ще видим, пак да кажа слухове са. Въпреки че това за новата драма е почти сигурно, защото историческият град, където се снимат всички драми беше написал в уейбо: Братко Джан, чакаме те при нас през март.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Китай се накъсват да снимат, но остава впечатлението, че половината от заснетото не вижда бял свят. Дано неговите сериали нямат такава съдба.  Освен това чакаме и военната драма с Джони. Поне аз я чакам, де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, bond написа:

В Китай се накъсват да снимат, но остава впечатлението, че половината от заснетото не вижда бял свят. Дано неговите сериали нямат такава съдба.  Освен това чакаме и военната драма с Джони. Поне аз я чакам, де.

Не се притеснявай, ще се излъчат :lol: 

Две големи телевизии, три, ако броим CCTV  се борят за неговите драми, което говори много. 

Военната драма с Джони завърши снимки декември, има около 6 месеца минимум постпродукция, времето за излъчване е горе-долу юли-октомври по националната телевизия CCTV и платформата iQIYI. Чакам и аз с нетърпение. :D

Новата драма, която ще снима също е огромна историческа продукция на Тенсент. Слухът при нея е, че от няколко месеца го "преследват" да се съгласи, съгласили са се с всичките му съображения, смениха сценариста и главната актриса, опитват да я направят добре, дано да успеят, стискам палци. Ще дам повече информация като стане малко по-ясно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сяо Джан се обръща към феновете си точно една година след проблемите, които имаше. Превод на английски четете тук:

 

Spoiler
Xiao Zhan Weibo Statement
I have some things to say.
Today, I have something to say to you all. I have thought of many ways of expressing them. In the end, I decided to use the simplest way to tell everyone about my feelings and perceptions during the past year. These thoughts may not represent anything, let alone solve something, but I still hope I can say these words to you today.
At this time last year, the storm happened very suddenly, like a barrel full of dynamite that suddenly exploded. It blown up my entire body. The phone was constantly ringing, and the WeChat prompts were a continuous incoming flow. Everyone's opinions and questions were coming to me in a rush. I wanted to talk at the time, but I didn't know what to say. I had a lot of scruples in my heart. I was afraid that every word I’s say would be over-interpreted and amplified, which would cause even more disturbances. So, at the time, I chose not to say anything.
Unexpectedly, afterwards, the antagonistic emotions between the circles in the internet started to become bigger and bigger like a snowball rolling downhill, and the rift became wider and wider, and gradually I lost the control of the situation. Even if I repeatedly voiced it and wanted to restore it, I could no longer hope to control it and have it developed on the way as I expected.
Such a life full of various rifts has continued up to the present day. And my state, in this year, is more like going through countless long and heavy tunnels. I have also questioned myself what I have done wrong and why everything is like an uncontrolled boat drifting after that day.
It took me a long time to digest it and then it took me a long time to understand and analyze what everyone said and did. Slowly, I began to understand what people criticized me for personally. From the moment I did not express my attitude, I had missed the window of rational communication with everyone. From the beginning, I was wrong.
At that time, I had not been able to clearly understand the whole incident, I had not clarified the direction of everyone's emotions, and even more, I did not understand what kind of responsibilities as a public figure should bear at that time. Therefore, I missed the opportunity to communicate with everyone, and also missed the responsibility to channel this oppositional emotion. I now clearly realize that during this year, the questions and criticisms raised by everyone regarding my personal "idol voicelessness" were correct. During the year, I kept reflecting on that, as a public figure, in addition to continuously improving my business capabilities, I must also take responsibility, assume corresponding social accountability, and dare to express correct values. To the extent possible, I must guide those who likes me and cares about me. Although my Studio and I have expressed some attitudes through Weibo and interviews during this year, the turmoil caused by me and the harm caused by the antagonism in the circle will be always difficult to heal.
No matter how late, my own problems need to be corrected. I hope to make my first statement here- I, Xiao Zhan, for last year's "lost voice", to those who have been affected or have been hurt because of me, I solemnly apologize. This is the first responsibility I should take as a public figure, face the problem squarely, and admit my mistakes.
At the same time, I also wish to take this opportunity to say something to my fans and friends. This is my second responsibility. In an interview last year, I once said that I don’t agree with the statement of "managing" fans, because everyone is an independent individual, neither I nor my Studio are qualified to have a superior-subordinate management relationship to get along with them. Later, I kept thinking about this, maybe I can’t use the term "management" to define the relationship with fans, but I have the obligation to "correctly guide and actively raise the truth". So today, I want to talk to my fans. In other words, everyone has the right to like and hate. Whether it is to like or to celebrate, they should be respected and allowed in their own expression space. Of course, this right should be based on relative rationality and not to cause harm to others, and as long as it conforms to the correct value orientation. I hope my fans and friends can understand that no matter what industry, what age, and what’s their preferences or behaviors, they should not go beyond the boundaries, out of line, and they should not violate professional norms or things that violate the moral bottom line. Whether in the online world or in real life, everyone should be responsible for their words and deeds. We hope to be represented by the label "fans of XX" created by ourselves. Don’t take this form as clear position, let alone judge good or bad with this position.
Everyone has their own interests and preferences, and fully respects each individual's choice and freedom of voice, whether they like me or dislike me. As an individual everyone has the right to love. Love itself should be the source of strength for everyone. I hope that this source will not consume or even harm anyone. Maybe the overall environment cannot be changed, but at least from me and you, today can be a new starting point.
Finally, I want to talk to you about myself again. From the day I entered this industry up to today, I have always been defined by some labels. But the original intention for me to walk into this business was out of my love for performance and music. It is precisely because of this that I have been working hard to become a more professional actor and singer. Facing the sudden criticism of "idols lost their voice", I realized that in addition to the business ability that I have been focusing on, I also need to shoulder the responsibility of a public figure. Any idol should bear the responsibilities and obligations that comes with it. I was born in an ordinary family in Chongqing. Like many people, I have lived an ordinary life for more than 20 years. Today, I also need to take this opportunity to express my gratitude for the improper remarks I once said in my amateur days, as well as for all those who I might have hurt unintentionally. I will work hard to learn how to be a better "public figure" while improving myself, so that the two Xiao Zhan can accept each-other and merge with each-other to become a better self.
In the past year, no matter how big or small, I have to be responsible for the disturbances caused by me. I can pretend it from myself, but I cannot impose it on others. I just hope that those who really like me can listen to me more carefully. Please add more "rationality" to your personal likes and dislikes. Live an active and healthy life, put more focus and energy on your real life, focus less on disputes and confrontations behind the online world and virtual ID, and put more effort and progress in your real life. Just to be a better version of yourself.
Xiao Zhan

 

Представа няма дали е автентично, но изглежда такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този превод на английски не е много точен. 

За четящите на английски препоръчвам този Цък 

Пътувам в момента, но като се върна, ще го преведа.

Обръщението е истинско, да. 

Имаше подготвени "черни" трендове от антитата за днес, годишнината от тъпото им безумие. Представете си изненадата, когато той ги изпревари, представяйки собствените си мисли. За минути скочи #1 в трендовете, уейбо почти крашна в един момент. 

А антитата пак загубиха много пари от неосъществени платени хаштагове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...