Jump to content

Xiao Zhan (Сяо Джан)


Recommended Posts

Документалния епизод за родния му град с англ. букви: 

 

Off Topic

 

 

 

Днес се излъчи и галата на Douyin. Сяо Джан се трендваше из целия свят, изглеждаше супер:


 

Off Topic

 

EsF6BZNXMAA1sMf?format=jpg&name=large

EsGUBhyUcAI9mp9?format=jpg&name=large 

EsGCN_sXIAE5ztP?format=jpg&name=large

 

 

Стайлинг: дрехи DSquared2, обувки: Тод, бижута: Chopard

 

Снимки от ъпдейта на студиото Тук  

 

Червен килим, награждаване: 

 

 

Douyin ъпдейт на студиото:

 

 

Ще има и още, но ще пиша довечера или утре :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямата новина на деня е, че Сяо Джан става главен представител на цялата марка Mengniu. :es:

Това е най-голямата марка за млечни продукти в Китай. Досега той беше и си остава представител на една от линиите плодово мляко. Но вече е и  на цялата марка. Това е наистина нещо огромно, за сравнение последния представител на марката е бил Лионел Меси. 

 

EsLFlEpU0AE8d2u?format=jpg&name=medium 

 

EsLFNXdVoAEp7BF?format=jpg&name=large 

 

Ъпдейт на Roseonly: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вече е друго нещо. Много се надявам най-накрая да има полза от славата му, че тя ползата в пари се изразява. А парите идват от рекламите. Напред и нагоре, Сяо Джан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jade Dynasty току що се излъчи по националната телевизия в Китай.

 

Es_CAMRXIAEumqJ?format=jpg&name=large

 

Изненадата на вечерта: един страхотен рейтинг от 2.11% с пазарен дял от 12% (за сравнение рейтинг над 1 вече е за големи хвалби) 

 

 

Es_FXjOVgAMHJQe?format=jpg&name=small

Es_FXixU0AAG4Mk?format=jpg&name=large

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах филма отдавна. Нищо особено, но тенденцията е: каквото и да пуснат със Сяо Джан в главната роля, всичко има много висок рейтинг. Харесвам го, но искам също така и да съм обективен. Ще ми се да му дават да играе в стойностни филми и сериали и рейтигите да са заслужени, а не заради емоцията на феновете. Той има талант и не се страхувам, че ще се провали. Иначе филмът не е толкова лош. Доста звезден екип е събран в него. Но на мен ми се стори малко повърхностен, макар че повечето го обожават. Води се блокбастър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах отдавна, на мен ми се стори забавен и интересен, но кратичък - свърши точно като започна да става най-интересно. :lol: Ще видим дали ще има 2ра част.

Зарадвах се много на тазвечершния рейтинг, защото това е националната им телевизия и е наистина престижно. Хората, които са го гледали тази вечер са предимно обикновени зрители, такъв национален рейтинг само с фенове не става. Ако продукциите му се приемат добре, това означава няколко неща: че самият той ще има избор на добри сценарии за филми и драми, и че ще бъдат излъчени и по телевизията, не само онлайн.

Това е първият му филм в главна роля, а и сериалите са му само няколко засега. Сигурна съм, че занапред ще ни представи доста стойностни неща. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каквото и да се появи по телевизията, винаги се приема добре и с висок рейтинг. Той е изключително харизматичен. И по нашата телевизия да се появи, и тук ще го приемат добре. Нали ни е най-големия красавец на планетата. Лично аз го харесвам, защото е много талантлив. Трябва му още опит, но с тази чаровна усмивка компенсира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

893307.jpg

Spoiler
|210204| Congratulations!
Xiao Zhan has been announced as a spokesman for Tencent Video.

 

Може ли някой да ме просвети какво точно означава това? Какво ще рекламира или нещо друго ще прави?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, bond написа:

893307.jpg

  Скрий съдържанието
|210204| Congratulations!
Xiao Zhan has been announced as a spokesman for Tencent Video.

 

Може ли някой да ме просвети какво точно означава това? Какво ще рекламира или нещо друго ще прави?

 

Ще бъде рекламно лице/представител на Тенсент видео. B)

Не го постнах, защото не е обявено официално все още, до няколко дена трябва да го обявят. 

Има и сериозна подготовка за пускане на Континента Доулуо, дано да е скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях в темата на Янг Ми, но продължавам да не разбирам смисъла да си рекламно лице на медия. Какво точно ще рекламират?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Видях в темата на Янг Ми, но продължавам да не разбирам смисъла да си рекламно лице на медия. Какво точно ще рекламират?

 

 

Всеки един от представителите си има подаръчна карта за вип, която може да се купи и да се подари или да си я ползваш ти. Така феновете купуват карта за вип гледания на артиста, който харесват. Цел на рекламата: продават са повече вип абонаменти и Тенсент са щастливи :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По случай китайската нова година, ще има доста събития.

Ще присъства на галата на Beijing TV на 12.02 от 19:30ч - шоуто е записано предварително.

Днес обявиха, че ще бъде на живо по CCTV8 в шоуто "Година с големи сериали"  точно по същото време. :swoon: 

 

Etwh_SmXAAEfToo?format=jpg&name=large

 

Лично аз предвиждам масово закупуване на нови телефони и различни смарт устройства, за да може да се гледат 2те шоута едновременно :rofl: 

Мисля, че трябва да си купя ipad *въздишка* :lol2:

 

Новата му песен за сериала Боен континент качих в сериалната тема Douluo continent.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ти е айпад? Аз имам всичко - айпад, айфон и мак бук, но смятам да бягам вече от Ейпъл, освен ако Сяо Джан не започне да ги рекламира. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, bond написа:

Защо ти е айпад? Аз имам всичко - айпад, айфон и мак бук, но смятам да бягам вече от Ейпъл, освен ако Сяо Джан не започне да ги рекламира. 

Прав си, прав си  :lol2:

А иначе телевизиите станаха 3.

Ще бъде и по Dragon TV :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...