Jump to content

Xiao Zhan (Сяо Джан)


Recommended Posts

:click: 
 
 
 
Последното видео на студиото му. Вече има над 44 милиона гледания, а кафенето, където е седнал, стана супер известно. Даже собственичката (която се оказа, че също му е фен) направи благодарствено видео. :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайският Свети Валентин наближава и Roseonly направиха предаване на живо по случая, като специален гост беше Сяо Джан. Предаването направи фурор като постигна 8.5 милиона зрители, 300 милиона харесвания и 635 хиляди коментара. Ризата му, обувките и рекламираните от него неща се разпродадоха за минути. Хаштагът XiaoZhanxRoseonly, напълно непредвидено започнат от феновете, скочи до №5 в световните трендове на туитър и се трендваше в още 7 страни, както и №5 в горещите търсения на Weibo.

Ето го сегмента с него:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този уикенд изненадващо беше пълен с ъпдейти :D

В събота студиото пусна нов клип към дневния му влог, което предизвика отново трендове в няколко страни, клипът вече има над 22 милиона гледания.

Сяо Джан опитва непозната за него храна, реакциите му напълниха нета с нови мемета :lol2:

 

 

В неделя имаше нов ъпдейт, в който разказва че тренира много и яде повече , понеже иска да качи малко мускули и как лицето му напълнявало първо като качвал маса, а отслабвало последно (значи когато лицето му е слабо, няма вече никакъв мускул по себе си ). И накрая показа бицепс :lol:

 

Off Topic

 

 

Днес пък имаше клипче, в което като представител на Roseonly пожелава Честит Свети Валентин.

 

И продължавам с нова снимка от военната драма с Джони (може и да има повече снимки, но аз не ги намирам). Другите феновете продължават да твърдят, че е фотошоп и не снима тази драма, а аз пък продължавам да си мисля, че е вярно :lol2: (особено след видеото с качването на мускули)

spacer.png

 

И малко за драмата Oath of Love. Две неща, които индикират, че скоро ще я пуснат. Първото е, че ще има театрална пиеса по книгата и тази пиеса тръгва официално по театрите на 9 октомври. Тя няма връзка с драмата, но все пак е по една и също книга. Феновете смятат, че драмата трябва да свърши до тогава, за да не бъде спойлната от пиесата, което пък означава, че най-късно до началото на септември трябва да почне излъчването. Стискам палци наистина да е така. Второто нещо е, че драмата е излязла на корицата на списанието на високоскоростните влакове. Списанието е независим и официален източник, вътре има 6 страници подробно описание на актьорите и драмата.

Off Topic

spacer.png

 

Феновете се чудят дали Oath of Love и The Wolf няма да ги пуснат заедно. Някой по-запознат от мен дали знае за случай две драми на един актьор да са пуснати заедно или застъпващи се, и това дали би се отразило на сериалите?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много нови неща и днес: реклами, клипове, уейбо ъпдейти :D

 

spacer.png       spacer.png

 

Зад кулисите на снимките за Luckin tea:

 

 

Кратко забавно интервю с Big Eye Idol Max:

 

Off Topic

 

 

Ъпдейта на студиото:

spacer.png

 

Off Topic

EgO4R5FUwAEnSiS?format=jpg&name=large      EgO4V6tUwAAlOgZ?format=jpg&name=large

 

EgO4Vh7UYAE6dRY?format=jpg&name=large

 

И накрая след 74 дни отсъствие от уейбо, самия той постна селфи

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай и ние като китайките, съмнение във всичко. Не е сигурно, че селфитата е правил точно днес, но пейзажната снимка много прилича на тези, дето Джони слага от Шънян

EfwM82-U8AEdSlo?format=jpg&name=900x900

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много неща са снимани предварително, направо не може да им хване края човек :lol2: Изобщо вече не гледам косата, има толкова начини косата да се нагласи за снимките :lol: Особено след клипчето, където каза, че залягал над трениравките, за да качи мускул, съм на 90% сигурна, че снима тази драма. :lol: 

Казват, че снимките в Шънян са свършили и ще продължат в Нанджинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа, замина за Нанджинг миналия ден

цък

И хванаха и новата му коса

цък 2

Дори и без официално потвърждение, драмата започна да влиза в Топ 20 на най-очакваните сериали :lol:

И два постера за настроение:

spacer.png  spacer.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, mrnkaloto написа:

@gal видя ли това? :click: Говори за чиста и безопасна среда в Интернет.

Благодаря :kissx: Да, борбата за интернет без кибер насилие ще е част от редица културни прояви в родния му град. Всички бяха доста впечетлени от участието му в рекламата на събитието, защото той най-много пострада последните месеци от кибер насилието. Веднага след излизането на клипчето името му скочи #5 в горещите търсения на уейбо и сайта на събитието се крашна :lol2: Всички искаха да го видят, защото в клипа е с къса коса и шапка и няма никакъв грим. :lol2:

 

Също така на 6 септември чакаме нов продукт и нова реклама на Kai Xiao Zao (готовите храни)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова реклама за Budweiser 

 

И нова реклама на  плодовото мляко, която е пусната директно по телевизията, което е много добър знак. 

Цък

Десетки хиляди от новите продукти на Kai Xiao Zao бяха изкупени за 3 секунди на 6 септември, което остави много хора шокирани (не знам защо :lol:) От фирмата подшушнаха за изненада на 13.09 пък да видим. 

Малко инфо за новата  военна драма. Предварително име Age of Heroes: Ace Force. Продуцент Ji Daoqing, режисьор е Liu Yan, сценарист е Zhou Zhifang. В драмата участват Huang Jingyu и Xiao Zhan, в ролята на двамата главни мъжки герои Gao Liang и Gu Yiye. Гласят да я пуснат юни другата година. Огромна продукция, на iQiyi, с много инвестиции, казват, че ще бъде различен тип драма. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова реклама 

 

Тази сутрин пуснаха още 50 000 бр от новия продукт и ограничение, че всеки може да купи по 1 бр. Изненадаааааа, всичко изчезна за 1 секунда. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@gal този клип е от снимачната от вчера, направих го публичен, дано се вижда, (махнах му звука да не го свалят).
Дали ще си откриеш твоя, ;) аз моя си го намерих :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, mrnkaloto написа:

@gal този клип е от снимачната от вчера, направих го публичен, дано се вижда, (махнах му звука да не го свалят).
Дали ще си откриеш твоя, ;) аз моя си го намерих :P

Мрън, направо да те разцелува човек :kissx: фиксирах и двамата сладурковци :lol:

В момента се води голяма кампания срещу нелегално изтеклите снимки точно на този сериал, всички се притесняват да не навреди на продукцията. Хем толкова се радвам на тези снимки, хем ми е гузно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, gal написа:

Мрън, направо да те разцелува човек :kissx: фиксирах и двамата сладурковци :lol:

В момента се води голяма кампания срещу нелегално изтеклите снимки точно на този сериал, всички се притесняват да не навреди на продукцията. Хем толкова се радвам на тези снимки, хем ми е гузно :lol:

:kiss2:Ами то вече почти всички продукции си крият процеса и не допускат фенове, не дават и хора от обслужващия екип да предоставят инфо, и особено снимки и кадри, а точно тази продукция искали да я изпипат много качествено, вложени са много ресурси. На снимачната, обаче, голяма част от екипа е участвала и в предишния сериал за Униформата, даже се разхождат с тениски с надпис на гърба със заглавието на сериала (виж тоя с тъмносинята тениска със слушалките на време 0,04/0,15 ). Ама Сяо Мън с обърнатия стол на главата ме скъса от смях :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се за момчето. Устоя на атаките и малко по малко пак тръгна нагоре. Китайците правят отлични военни драми. Ще чакам с нетърпение. Благодаря ви, момичета, за информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сяо Джан ще участва в новата Special драма на CCTV за хората, борили се на първа линия срещу вируса. Ще се излъчва от 17 септември, по 2 епизода в най-гледаното време на телевизията. Ще бъде от различни истории, в 7 части, 14 епизода, той ще играе в едната част. Това е само засега инфото, но участието в такъв проект е наистина супер, участват 3 поколения талантливи актьори.

Неговата част от трейлъра 

Heroes in harm's way

Той ще участва в 4та част (според мен в епизодична роля, ама ще видим)

 

Какво чакахме, пък какво излезе :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, gal said:

Какво чакахме, пък какво излезе :rofl:

Лично аз чакам каквото и да е. Да работи момчето, да си запази позициите на звезда и да развива таланта си. Друго какво му трябва на човек. А, и повечко драми, че няма какво да гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...