Jump to content

Recommended Posts

eternal-summer-2-2006-2.jpg

Заглавие: 盛夏光年 (shиng xiа guāng niбn)
Година: 2006
Държава: Тайван
В ролите: Брайант Чанг, Джоузеф Чанг, Кейт Юнг
IMDB

Филмът разказва за приятелството между трима гимназисти - Джонатан, Шейн и Кари. Джонатан и Шейн отрастват заедно и са добри приятели, само че Шейн не подозира че Джонатан изпитва нещо повече към него. Точно когато Джонатан е най-несигурен в това какво да прави, на хоризонта се появява Кари. Която естествено съвсем обърква историята.

Лично мнение:
Според мен това е страхотен филм. Препоръчвам го горещо, стига да не се притеснявате от евентуални интимни сцени между двете момчета wink.gif

Песента от филма също е страхотна:

Изтегли филма с английски субтитри.

:essub:

Изтегли филма с :subs:

Много красив филм! Музиката, атмосферата, режисурата и актьорската игра бяха в пълна хармония и наистина доставят удоволствие. Целият филм е емоции пресъздаващи настроението и трепетите на младостта. А недовършеният край на филма ти налива ощe емоции. И все пак донякъде неизяснено или по- точно в учудване ме остави въпросът

какво накара Shane да преспи с Jonathan? По този начин се опита да го задържи до себе си ли? Или просто искаше да му даде нещо в замяна на приятелството му?

Относно хомосексуалната нишка, мисля, че беше много определяща за да се покаже връзката между двете момчета, особено засягаща приятелството им. И не мисля, че интимната сцена беше зле и отвратителна. Има много по- дълбок замисъл от просто начин да се засегне тази тематика.

Хареса ми филма, давам му пълна оценка.

:asian:

Вече може да свалите филма с български субтитри оттук. Благодарности на Любо.

На мен филма доста ми хареса, според мен и в действителност има такива ситуации, но мн хора няма да си признаят. Но филмчето не е за всеки, извън стереотипа е, но пък да не би животът да е еднотипен? Въпрос на лична преценка......

Току що изгледах филмът,Съгласна съм напълно с двата коментара по горе,Началото не ми допадна много но после развръзката бе интригуваща.Имаше от всичко по малко,спорове,сдобряванията,признавания и любов,Заслужаваше си да го изгледам,