Jump to content

Recommended Posts

eternal-summer-2-2006-2.jpg

Заглавие: 盛夏光年 (shиng xiа guāng niбn)
Година: 2006
Държава: Тайван
В ролите: Брайант Чанг, Джоузеф Чанг, Кейт Юнг
IMDB

 

Резюме: Филмът разказва за приятелството между трима гимназисти - Джонатан, Шейн и Кари. Джонатан и Шейн отрастват заедно и са добри приятели, само че Шейн не подозира че Джонатан изпитва нещо повече към него. Точно когато Джонатан е най-несигурен в това какво да прави, на хоризонта се появява Кари. Която естествено съвсем обърква историята.

Лично мнение:
Според мен това е страхотен филм. Препоръчвам го горещо, стига да не се притеснявате от евентуални интимни сцени между двете момчета wink.gif

Песента от филма също е страхотна:

 

 


:essub:

 

 

Свали с български субтитри :subs:  :click:  :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:  :click:  :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красив филм! Музиката, атмосферата, режисурата и актьорската игра бяха в пълна хармония и наистина доставят удоволствие. Целият филм е емоции пресъздаващи настроението и трепетите на младостта. А недовършеният край на филма ти налива ощe емоции. И все пак донякъде неизяснено или по- точно в учудване ме остави въпросът

 

какво накара Shane да преспи с Jonathan? По този начин се опита да го задържи до себе си ли? Или просто искаше да му даде нещо в замяна на приятелството му?

 

Относно хомосексуалната нишка, мисля, че беше много определяща за да се покаже връзката между двете момчета, особено засягаща приятелството им. И не мисля, че интимната сцена беше зле и отвратителна. Има много по- дълбок замисъл от просто начин да се засегне тази тематика.

Хареса ми филма, давам му пълна оценка.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филма доста ми хареса, според мен и в действителност има такива ситуации, но мн хора няма да си признаят. Но филмчето не е за всеки, извън стереотипа е, но пък да не би животът да е еднотипен? Въпрос на лична преценка......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що изгледах филмът,Съгласна съм напълно с двата коментара по горе,Началото не ми допадна много но после развръзката бе интригуваща.Имаше от всичко по малко,спорове,сдобряванията,признавания и любов,Заслужаваше си да го изгледам,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...