Jump to content

Recommended Posts

Че моят любимец Мопалпо да не е направил само един меч я.

Ама този му е от сърцето, как блъскаше само накувалнята в такт.

Пък и гравьора още не е назначен на работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала почна да става пълна боза ... няма нищо общо с първите 20 еп. толкова нискобюджетен филм няма...

54 серия дори неуспях да я доизгледам бива бива,ама па чак толко да са се осрали ...4 нинджи влизат в лагера на най велика и отлично тренирана армия пребиват куп охрана...и отвличат Оракулката при полужение ,че тя знаеше за това и бе засилила охраната пред нейната барака ... от 2 охранителки на 4 ... Оня па Гъмуа застрелян пич отсекаде ... 2 дена целия дворец знае ,че ще заловят Чумонг ,само той нищо незнае както винаги ... вкрайна сметка този сериал по нищо не се различава от латиноамериканските сапунки ...лично мое мнение .

..не го взимайте под внимание за тези които не са започнали да го гледат (гледайте го,може пък да ви хареса) .. Отлична работа на преводачите и ви поздравявам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата наистина се обърнаха доста в сравнение с началото. Аз доволна де.

 

Откакто Хемосу и Чумонг офейкаха от затвора и двамата разбиха цялата рота, дето я бяха помъкнали Десо и Йонгпо и то при условие че Хемосу беше сляп, сцени тип отвличането на Йомиъл не могат да ме впечатлят. Виж, Гъмуа страшно се преобърна в сравнение с началото. Беше принц-идеалист, сега стана мислещ за държавата си крал. Разбирам го де, ама както Йомиъл предупреди Чумонг, от него трябва да очаква всичко. Сега направо си държи Юхуа и Йесоя като заложнички. :o

 

 

ПС. Са се сетих. Те цял затвор скриха от Гъмуа, за два дни ли няма да го загалавикат. Досега наистина голямо теле го дава краля. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи пак са се справили хората,малко пари много серйи!все пак основнaта теза във филма се запазва нищо че става малко разточителен.A за скрития затвор мисля че преди ГЪМУА да стане крал го е имало icon_king.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, доста превъртах м/у 40 и 50 серия, но после пак ми увлече. Няма как да не се разводнят в 81 серии, но и за Чумонг не може да се разкаже в 36, както за внука му, нали? И все пак си е драма...Основните герои търпят развитие, затова и Гъмуа се променя. Защото властта е такава. Интриги, предателства и т.н.

От десетината корейски исторически сериали , които съм гледала, този си ми остава любимият. Браво за титаничния превод!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето вече мъжкарски са се обрадили. Чакаме останалите. :D Добре поне, че дръпнаха във времето, че не останаха епизоди да се обичат тия хора. Като гледам що бой ги чака докато я направят тая нова държава.

 

Иначе интересът си е на вълни. аз около 20-ти го бях зарязала, че много мудно ми се видя. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали са минали 3 години се пак :)

Ако не им сложат бради как ще разберем .. и по малко бяло в косата

на Мопалмо мн се смях нз дали забелязахте ква яка черна, лъскава коса има..

ама иначе бакембардите и брадата му бели и проскубани :lol:

ами нищо ... постарали са се хората :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хи хи хи ,Сайонг вече малко замяза на мъж,пък как се бие - дори може да успее да надвие гаджето си ХьопБо.

Повече ми харесваше с пусната коса-дали любовта им ще си остане неконсумирана - голям въпрос. :green: :green: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хи хи хи ,Сайонг вече малко замяза на мъж,пък как се бие - дори може да успее да надвие гаджето си ХьопБо.

Повече ми харесваше с пусната коса-дали любовта им ще си остане неконсумирана - голям въпрос. :green: :green: :green:

Ясно , падаш си по мъже с пусната коса ... цъ цъ цъ ... може в др еп да си я пусне ...наслаждавай му се ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да я консумират няма да разберем :)

Те не дават мъж и жена да се целуват дори ..

плиоки не се надявай на интимности между двамата .. колкото и да ти се иска хахаххаха :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфууу,то поне една сценка на интимност няма бре.Всичките като че ли хващат от въздуха.

Нищо,аз така или иначе ще си чакам,барем покажат някви по-интимни отношения-то само поклони и туй то :lol!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за липсата на показност и аз го забелязах. В началото вного ме беше яд, че в сериалите аха да стане нещо ама нееее. :angry:

Сега посвикнах, ама си е объркващо. В единя епизод Хемосу гледа на Юхуа като на божество, в следващия ще имат бебе. Още ме мъчи мисълта дали връзката й с Гъмуа е била само платонична всичките тия години. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм много голям фен на това, в корейските сериали, жените да забременяват от една целувка. :D Да оставим на страна и факта, че дори да имат дете, се правят на невинни, сякаш им е за пръв път. Но това си е част от отличителните им черти и ги прави интересни.От друга страна, в някои азиатски филми съм виждал много страст, но сериалите определено са по консервативни в това отношение. :) Така че, който търси такива неща, знае къде да ги намери. Определено азиатското кино е много богато, на филми със сексуална тематика...

 

П.П. Като си говорим за цензура, направо не можах да повярвам на очите си, какво видях в един епизод на BOF. Бяха цензурирали нож. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...