Jump to content

The Monster Duchess and Contract Princess (2019)


debil4e

Recommended Posts

db5754bce1afe183.jpg

Off Topic

 

a95ad91af2b9951f.jpg

ff8fa4f8387723da.pnged727d0e1a350f9c.png - новото и семейство

 

 

заглавие: The Monster Duchess and Contract Princess  The Monster Duchess and the Contract Lady, La duchesse monstre et la dame du contract, 괴물 공작가의 계약 공녀

тип: Manhwa

автор: Minjack

арт: Rialan

статус: онгоинг

година: 2019г

жанр: драма, фентъзи, историческо, романс, шоджо, свръхестествено, трагедия

инфо: :click:

чети онлайн::click::click::click:

чети онлайн на руски: :click:

резюме: Човек не избира роднините си или поне обичайно е така.

"Ще ме осиновите ли!?"

Това е въпросът, който херцогиня Салваторе не е очаквала да чуе, особено от дете, което не е сираче. Готова е да откаже, но нещо в очите на момиченцето срещу нея, я кара да размисли преди да я отреже. Поглед, който добре познава, поглед на човек, който иска да оцелее,  на всяка цена.

 

 

 

лично мнение: Както споменах в един коментар, ще правя теми основно на заглавия, които поне засега излизат редовно, пък било дори само с чап на седмица. Това ме заинтригува, въпреки всички набутани за жанра клишета:dunno: Малко ме притеснява тага "трагедия"(корейски автор-_-), но се надявам да не е от най-тежките, дето ровичкат надълбоко и ме карат да зарежа иначе обещаващо заглавие. Бедното малко богато момиче(ужас:swoon:) се оказа, че има и гръбнак и ум, пък иска и да си отмъсти:up:. Избра си семейство, което ще я носи на ръце и много се забавлявам с таткото, дето искал момиче ма не му се получило и пърха около нея като пеперуда свръх тежка категория. Мили са и знам, че чак такива отношения няма, но това си е измислица, така че е позволено:D Дано има таймскип и да видим и некой романтичен триъгълник, макар че  както изглежда, изборът на автора не е моя(имам си фаворит:bee:) и ще го преглътна, но само ако не гътне някой от любимците ми, за да задоволи страстта на корейците към нещастната любов:mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бързах да пиша, защото известно време нямаше релийзи. Не мисля, че беше хиатус, а по-скоро беше свързано с основния сайт, в който е заглавието - има доста такива където само един чап(или няколко) е свободен и после са платени. Съответно като някой като мен, тоест лийчър, който чака на готово друг да плати нямам право на думата:D Признавам, заради друго заглавие няколко пъти опитах да се регистрирам у какаото, ама нъц, се нещо на корейски излиза и дотам.

 

Връщам се при Лесли и новото и семейство, хора, които ще я обичат със или без специални сили. Дори въпросната такава ги притеснява, но не от, а за нея, да не я погълне и искат да я откажат от отмъщението-невъзможно на този етап. Таткото все още е най-сладкия персонаж:D Човека е добър, настина, графинята е избрала правилно, нормален, без некви психични отклонение, държащ на жена и си и на децата си и сега на Лесли. И той като мен не вярва на хлапето със силата на светлината, подозрителене и към него и към семейството му и то с основание. За разлика от него, аз разполагам с вътрешна информация дадена ми от авторкатаB) Видяхме, че той си е отчасти психопат, използвал е увлечението на Руенти(червенокосия брат) по недооценения философ-плебей за да се "сближи" с него и определено звучеше доволен от това, но по неприятен начин. По същия начин в момента манипулира и Лесли. Засега тя поддава, но не заради причините, които той си мисли. Лесли определено е привлечена от него, а с всеки чап се уверявам, че тага "трагедия" ще е тясно свързан с него и семейството му. Вярно, с нейното, оригиналното също-_- Баща и се появи и ми се обърна стомаха от плановете му. Лошото - ще има сериозна подкрепа от страна на кралското семейство. Ситуацията на графинята и близките и става много сериозна, защото колкото и надежден свидетел да е намерила за процеса, може да го загуби, защото поне според кралицата и другите им съперници/врагове, те трябва да го загубят и изхода е предрешен. Последния чап нещо намеква за наближаваща трагедия, не съм възхитена, но ще си го следя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее, батко е институция, щом и той го е казал:lol2: Всъщностсе оказа, че има картинка как би изглеждала Лесли след тайм скип, просто не съм и обърнала внимание преди, а е трябвало, особено на играчката...

Off Topic

9236f052989a35e3.jpg

Обаче и графинята не лъже, как нарежда на Краля, но и той и тя са наясно, че Кралицата е сериозен съперник. Само не ми е ясно кой е скритият и коз за делото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спечелиха делото, но това не спира родния и баща и сестра и.  Имат нов план, който върви много в тяхна полза и както е тръгнало, Лесли ще трябва да използва съвета на чичо си как да избяга от мазето...

Продължавам да смятам таткото за най-симпатичния персонаж, но Дукесата наистина я дават широко скроена-той не само не е благородник ами е сирак, но тя се е влюбила не в статут или външен вид, а в душата му. Двама добри хора, създали хубаво семейство и отгледали също толкова добри деца. Оказа се, че момчето със силата на светлината не е чак толкова лошо, но е притискано от честолюбив баща, който вярва, че чест и статут са едно и също нещо и според него прави всичко в името на семейството и то е единственото правилно. Няма как Кралицата да не се възползва от това и тя се задейства. Враговете на нашето момиче се увеличават, а защитниците и не. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...