Jump to content

Recommended Posts

Странен ми беше сериала и още по-странно ми беше, че го изгледах целия. Актьорите не ми блестяха с игра, сюжетът нещо ми накуцваше, обаче исках да знам как ще свърши. Най-много ми хареса ОСТа към драмата. :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ние откъде да знаем? Два поста по-нагоре пише, че друга група го превежда. Ще бъде по-ефективно да попитате тях или пък човека, който ги е качвал онлайн. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,
Имам въпрос към знание имащите. Не съм чела мангата и със сериалчето съм на средата, обаче седя и се чудя, след като има заигравка с мангата "Hana Yori Dango", дали и успоредната история "Кампсис", която май е по времето на Чосон, не е от някоя друга манга? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо чак сега коментирам, но искам да кажа, че тази драма ми беше най-интересната от всичките за 2020г. (нищо че е от 2019 :д) Главните си пасваха идеално, отлично се справиха и с ролите си. А зад кулисните сцени бяха просто adorable. :wub:

Как ми се иска да има 2-ри сезон. <3 Толкова красива драма, скоро ще го гледам отново. Всеки ден главната я обличаха в красива униформа, беше много сладка.

И OST-а на VERIVERY е много хубава! :wub:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...