Jump to content

Jang Dong Gun (Чанг Донг Гон)


Recommended Posts

Не знам, колко от вас гледаха The Warrior's Way , но аз тази вечер го гледах за втори път на кино. Интересното беше, че вторият път ми беше все едно го гледам за първи!!! Има си всичко, кръв, битки, любов, битка в дъждовно време (за къде без такава), сняг, и да не забравим хвърчащите листенца.

Уникален филм, като замисъл, камера и естествено игра на Jang Dong Gun. Ох, много съм впечетлена!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо Чани приема подобни роли?! Скалъпен сценарий, изсмукани от нищото реплики, бяха го вкарали в американския калъп-представа за азиатците и клишетата просто идваха едно след друго... Сигурно нямаше повече от 50 реплики в целия филм. Бойните сцени, ако може да се каже, че въобще са такива, приключваха за 5 секунди, колкото да мигнеш с очи... и се състоят в просто размахване на меча, все едно косиш тревата в двора. От целия филм ми хареса единствено и само цветовия подбор и атрактивните физиономии на хлапето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма реплики, защото не бих казала, че английския му е на високо ниво. Имам спомен и за един друг филм Ninja Assassin, където Рейн също не беше много разговорлив. Но въпроса е, неоходимо ли е нинджи да приказват, достатъчно казваше лицето му. Предполагам, защото не те познавам, но по ника си от мъжки пол и е съвсем естествено да не ти хареса толкова филма, колкото на мен. На мен все още ми е пред очите, колко чист и спретнат беше на фона на другите мазни, кални и беззъби персонажи. Факта, че се бие, но прическата му е безупречна и бретона му е филиран :D , а просто не искам да споменавам вталеното палтенце, бялата риза, панталончето с висока талия и не на последно място лъснатите му обувки. Jang Dong Gun беше страхотен, а танца под онова компютърно небе хмммм.

Просто гледаме с различни очи :D, на мен също не ми стигнаха бойните сцени, но какво да се прави. А да отричам американските филми, хайде сега, защо тогава се бутат там всички азиатски звезди, колкото и да ми се иска комерса вкарва хората в киносалоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам с женски очи, затова се питам... :)))))))))))

В тази мръсотия и прах, в която бяха всички, е още по-абсурдно колко сресан и пригладен беше. Съгласна съм, че изглеждаше прекрасно, но на мен не ми стига да го гледам само като картинка - има достатъчно фотосесии за целта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то точно това е, докато на Запад и в европа са се къпели 1 път в годината, от страх да не настинат. За азиатците е било недопустимо да не се къпят всеки ден. Понеже в момента дочитам Шугун, искам да ти кажа, че там резона между героите от Истока и Запада е същия. Но няма значение аз бих гледала Jang Dong Gun и трети път в тази роля, а за другите не знам. Да гледат и да си преценят :D :D :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски се зарадвах на новината, че Чанг Донг Гон е приел най-накрая предложението на SBS да снима в дългоочакваната тв драма "A Gentleman's Dignity". За един от любимците на Корея, това ще е магическо завръщане на малкия екран, защото са минали 12г. от последното му участие в тв сериала „All About Eve“. Тв проектът на SBS беше буквално замразен, първо, заради обмислянето на Чани дали да участва в проекта, когато снимките на актьора по последния му, китайски филм "Dangerous Liaisons", бяха извън страната, и второ, след отказите на други големи имена (Чу Джин Мо, Ча Сънг Уон, Ким Мьонг Мин) да поемат главната роля.

Романтичната мелодрама "Gentleman's Dignity" се очаква да се излъва от май по SBS, а жената стояща зад сценария е Ким Ън Сук (Secret Garden, My Princess, Lovers In Paris, On Air, City Hall).

Предложението за главната женска роля е отправено към И На Йонг (The Fugitive Plan B ), но няма окончателно "да" от нея и агенцията й.

31101544zz1.jpg

Другите имена в тв проекта са Ким Мин Джонг(Athena: Goddess of War) и Ким Су Ро(God of Study) и Ким Мин(Love Story in Harvard)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм писала тук отдавна, а Чани освен, че има заслуги, има и моето уважение като актьор, и мъж ъф корс. Отдавна.
А, и след "ерата" на До Джин, "любовта" ми към него се отвори още, както той отваряше вратата на своята Бети. :28558: :28558: :28558:
tumblr_mbmvqlKkxw1qa95clo1_500.gif
Тази година съм адски радостта от факта, че неговото присъствие е почти навсякъде. След супер силна тв роля и най-вече дългоочаквано завръщане на малкия екран (очаквам и награди за образа Kim Do Jin), големият екран да не страда дълго от отсъствието му, също е в плен на неговата личност. “Dangerous Liaisons” е заглавие, което въпреки многото адаптации и римейки, буди сетивата и интереса пак, и пак. Поне моят. За да кажа това не малка роля допринасят нашия „джентълмен“ ясно, и имената, надявам се и играта, на двете китайски хубавици Zhang Ziyi и Cecilia Cheung.
tumblr_mbglsb3UiZ1r9bvl1o1_500.jpgtumblr_mbglsb3UiZ1r9bvl1o2_500.jpg

Вчера бе и медийната пресконференция и вечерта V.I.P премиерата в Сеул, а както знаете и “те” ме впечатляват. Наблюдавах част от негови френдове как минаха по килимчето и пожелаха успех на филма, освен сладурската масовка и от SM E. Ако не знаете, актьорът Донг Гон наскоро се присъедини към „цветущата обител“ на SM. Алилуя, няма да казвам, още. laugh.gif
Кратко видео с VIP гостите:



Иначе ако съм в Корея, не бих пропуснала нито един от филмите този октомври на тези секси мъже и прекрасни актьори!

leadingmenoctober2012-800x450.gif
Нищо де, почти същото е.. в България съм, и ще уважа бг заглавията! cool.gif

Малка мъжка фаталност в елегантна опаковка! За завършек на поста. Ех, ех..ако всички мъже на тази възраст могат да са толкова разкошни, жените ще остаряваме с кеф... biggrin.gif
2012.09.27_jangdonggun.jpg
2012.09.27_jangdonggun2.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая виждам, че е избрана и главната актриса за новия филм на Чанг Донг Гон "Crying Man".

ImSooJung_JangDongGun1.jpg

Като плот нищо изключително не се откроява, на първи пас, освен, че в екшъна ще бъдат забъркани чувства. Той, злодеят ще е килър, а тя негова следваща жертва. Но пък са толкова очарователни като присъствие и отсега ще чакам подробности за филма, чиито снимки трябва да почнат през септември.

Абсолютно завиждам на талантливата Им Сон Джонг, защото тя е снимала с кое ли не известно, талантливо, освен хубаво, корейско актьорче  :) .Няма как да не се сетя за Hyun Bin, Gong Yoo, Lee Seon-kyun, Ryoo Seung-Ryong, Kang Dong-won, Rain, So Ji Sub, Kim Rae Won. Защо не и обект на интерес и чувства на Чани да играе в новия филм на режисьора И Чонг Бом (Adjussi)?  :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе трейлъра на новия му филм Crying Man, а самия филм ще го чакаме през юни.

Има промяна в главната женска роля - Kim Min Hee е заменила Им Сон Джонг.

 

Crying-Man-p1.jpeg

Нашият човек целият татуиран и изглежда много добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, мерси за трейлъра, щях да пиша и се отплеснах. Нашият Чани, отново е сменил парньорка в проект, но мисля, че Мин Хи е не по-малко подходяща за ролята тук.Трейлърът ми допада, има мистерия, надявам се на добър екшън ала по-малко приказки повече действие. Музиката също интригува и някак всичко ми връща спомена на "Ajusshi"-то...

 

Една приятна вметка - Чани е татко за втори път, този път на момиче, и въпреки, че е бил в чужбина за снимките на Crying Man когато детето се е родило, като отговорен родител се е прибрал щом е научил новината. Честито и на двамата с Ко Со-йонг! :)

 

Малко нови снимки за мартенския брой на Celebrity.

tumblr_n36p4kpRB51qj3tm8o1_500.jpg

 

 

tumblr_n36p45K7NO1qj3tm8o1_500.jpg

tumblr_n36p3jjjqD1qj3tm8o1_500.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...