Jump to content

Kim Bum (Ким Бом)


Recommended Posts

Още вчера ми беше излязъл клипа и го гледах, а сега виждам, че в Сумпи са го отразили.

Jung Il Woo и Kim Bum се събраха на вечеря.

Статията

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интервю за списание Singles Korea за майския брой 2021 г., Kim Bum казва, че не може да играе добре ролите си, ако не разбира ситуацията и произхода на персонажа. "Така че, обикновено пиша свой собствен разказ, след като получа скрипт".

E0-Sn-ZHFUYAcl-DK2.jpgE0-Sn-Zge-VEAEv1de.jpg

 

П.П: Списание Singles пусна тяхната фотосесия и интервю с Ким Бом!

Със своята загадъчна атмосфера и невероятни изражения на лицето Ким Буо е впечатлил персонала на снимачната площадка, карайки ги да коментират: „Той дори е елит, когато става въпрос за фотосесии“.

Започвайки с “Boys Over Flowers” през 2009 г. до “Tale of the Nine-Tailed”  миналата година, Ким Бом работи непрекъснато за разширяване на своя актьорски спектър през годините. Той изненадващо разкри, че е запазил сценариите на всеки проект, по който някога е работил, обяснявайки: „Ако не разбирам ситуацията на даден герой или фона, в който са израснали, не мога да се потопя правилно в ролята. Ето защо, когато получа скрипт, записвам собствената си история на първата страница. Това се превърна в основа и сега го правя за всеки проект. "

Той продължи: „Би било лъжа, ако кажа, че задълбоченото действие или емоционалните сцени не бяха трудни. Въпреки това не преодолях трудностите толкова трудно, че самото присъствие ми дава сили. Все още съм благодарен, че трябва да давам и получавам положителна енергия с добри хора. "

Съвсем наскоро Ким Бом се фокусира върху много „пикантни“ персонажи, като гумихо (митична девет опашка лисица), сериен убиец на психопат и чудовище. Той обясни с усмивка, че коментарът на режисьора Kim Seok Yoon „сега издава обикновен вкус на кисело мляко“ му е много освежаващ.

Ким Бом уточни: „Той ми каза, че трябва да знам как да изразя обикновен вкус, ако искам да изразя други вкусове. Ето защо работих за премахване на оригиналния вкус и цветове на Ким Бом. В зависимост от човека, който гледа, това може да не е вашето предпочитание и изображение, различно от това, което сте виждали досега, може да се чувствате неудобно. Малко съм притеснен, но се надявам, че хората ще мислят за това като за още един мой „вкус“. "

Ким Бом вече участва в “Law School” на JTBC, където ще играе Han Joon Hwi, елитен студент. Той обясни: „Може би си мислите, че става въпрос за трудната и строга тема, известна като„ закон “, но по-скоро е история за това как хората живеят живота си и какви възможности могат да възникнат в юридическото училище. Когато режисьорът за пръв път го предложи, вярно е, че нямах доверие в жанра на закона. "

Той продължи: „Току-що е установено в юридическия факултет, но в него няма нищо по-трудно от други драми по отношение на проблемите, възникващи по отношение на конфликти, ревност и приятелство.“ За да се подготви за ролята, Ким Бом разкри, че търси класове по съдебни дела, като ги пресъздава заедно с колегите си актьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...