Jump to content

Kim Bum (Ким Бом)


Recommended Posts

За този симпатичен младеж разбрах от Boys before flowers. Страхотно ме впечатли тази негова усмивка. Не съм го гледала другаде, но определено смятам да наваксам - направо си е радост за окото. Доста млад, но има изяви зад гърба си, и то не малко, бравос. Много е сладък, някой беше споменал, че си прави асоцияция с плюшена играчка - абсолютно се съгласявам. :P Толкова миличък изглежда, че да му се прииска на човек да го гушка, да го стиска...чак до края на света :D Много сладко момчето, а в същото време е и мъжествен. Което като комбинация е малко странно де. Имам в предвид, че изглежда мъжествен въпреки малкото си години (защото има мъже на доста повече, и пак не докарват нужната мъжественост ;) ). А в момента, в който се усмихне и вече е едно сладко детенце. Нямам думи, страшен сладур :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сладур ми стана любимец с ролята си в BOF...Доста е младичък, но каква усмивка само :rolleyes:

 

 

Малко снимки от Корейското GQ

kimbum_gq2.jpg

kimbum_gq1.jpg

 

 

VogueGirlFeb3.jpg

VogueGirlFeb2.jpg

VogueGirlFeb4.jpg

 

Януарското издание на сп.Vogue

Все по-готин става! :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настана време и този младеж да порасне с една годинка. :i love this:

Първо му честитя неофициално, с едно пожелание да продължи да се развива и скоро да изникне някоя радостна новина, че ще го видим отново на екрана.

dM289611.jpg

А сега...Сега е ред на официалното честитене!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КИМ БУМ! :es::asian:

MQq89285.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Bum за Men’s uno

 

 

tumblr_m55737rfIT1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m55726medF1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m55717P0Wa1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m5572rGJQn1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m5571vCz8D1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m5571jkXrU1qhxyw0o1_1280.jpg

 

 

Момчето почти е приключило и със снимките на новия си филм - трилъра Miracle.

 

Днес излезе и клипа към японската му песен Home Town

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излиза 1вият му японският албум Home town. Има приятен глас младежа, макар че по мое мнение е по-добре да си актьорства :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=IoGr9uyAwa8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сладурче е имало рожден ден вчера и тъй, като сме изпуснали деня ще е малко на патерици,но нека бъде жив и здрав и да продължава да ни радва с изявите си

83a059e2bdc594ce.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатично та чак сладко момче.Толкова галантен и изискан изглежда.Като че ли ми се иска да го гушна и да си говоря с него на дълго и широко,защото имам чувството,че винаги има какво да си говориш с толкова прекрасен човек.Бъдещето е пред него и със сигурност ще е блестящо.Пожелавам му много много успехи. :es: :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Bum с нова харизматична визия в нова драма: “THAT WINTER, THE WIND BLOWS”

Агенцията на Ким Бум е публикувала няколко негови снимки в новата драма на SBS, която ще започне през февруари.

Ким Бум ще играе Park Jin Sung, дясната ръка на главния герой Oh Soo професионален покер играч.

На снимките Ким Бум изглежда доста зрял и мъжествен, а прическата много му отива в тази червена краска очертаваща се доста модна напоследък.

5twtwbs1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, оказва се, че това харизматично момче ще поработи доста и през 2013-та! Какво по-хубаво за нас, феновете :P

Освен участието му в драмата "That winter, The wind blows", ще го видим и в трилър, с интересното заглавие "Psychometry", където ще си партнира с Kim Kang Woo.

 

Ким краси новият брой на списание Elle, в което споделя, че за последните 5 години се е посветил изцяло на своята кариера, като през това време е почивал само седмица.

 

ellebum1.jpg

 

 

ellebum2.jpg

ellebum.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го гледаш отстрани не е кой знае какво.. обаче почне ли да играе .. и като се усмихне и направо се събирах под бюрото  :rofl: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кимчо има най уникалната усмивка на света.. Мога цял ден да го гледам пак и пак и пак и да не ми омръзва. Много му се радвам, само не ми харесваше с дълга коса предпочитам го с къса, отива му много по вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам за тези двамата...Някак хич не ми се връзват :bee:

Е, да не ставам крайна кат корейски фен, ама Kимчо не си го давам!!! :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както почнаха честичко да изкарват  чифт след драмите, няма да останат ергени и моми( главните от "Акула", "Мъжът на кралица Ин Хьо"), сега и Кимчо :(

Е, кат' се обичат младите...да се 'земат, :896767:  връзват ,не връзват- лИбоФ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...