Jump to content

Recommended Posts

Предимството на поредното гледане на  толкова силен сериал е различната перспектива. Сега оцених подобаващо военния убиец - преследвач. Разкошен актьор, пресъздаде пластично и даже трогателно злодей с душа. Оцених много по-силно и линията с робите - тези бедни души, които си имат всички човешки недостатъци, само са родени с много лош късмет. Но пък сътвориха един от най-върховните корейски финали! Снайперистът е номер едно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този актьор в момента го гледам в A Gentleman’s Dignity и много му се кефя колко различен образ прави от хладнокръвния и безмилостен убиец, който е скатал всички чувства дълбоко в някое тайно чекмедже в сърцето си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз първият път като гледах Чуно този актьор въобще, ама въобще не го харесах, докато не повторих, потретих и вече не им зная колко са на брой гледанията ми и разбрах какъв готин екземпляр е!

Великолепен в тази си роля, не мога да си представя, че някой друг би могъл да е по-добър от него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първият ми южнокорейски сериал,не си спомням как точно се реших да го започна,но от тогава любовта ми към тези сериали не е спирала!Нямах търпение да излезе всяка нова серия.Очаквах превода на  @Ragnos с огромно нетърпение.Щастлива съм,че съм улучила нещо от висока класа от първия си опит! Би ми било интересно ,ако повече членове на форума споделят с кой точно сериал са започнали да гледат корейско........може да съм пропуснала някой интересен!:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти наистина си уцелила 10ка за първи сериал. После лека полека се запознаваш с бозиците, с надеждата да попаднеш на "нещото" подобно на Чуно. Да, ама почти не:D Гледаш си бозиците, докато чакаш, даже свикваш с тях, та дори почват и да те кефят:lol2:. Аз бих ти препоръчала Ирис, Сигнал, Тайната на Ачиара, Невинният човек, Алис, Хрониките на Асдал. Категорично. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за препоръките @Urban има някой от изброените които все още не съм гледала.:) Личи си че си фен на "катеричката" не че аз не съм!:wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Urban написа:

Е ти наистина си уцелила 10ка за първи сериал. После лека полека се запознаваш с бозиците, с надеждата да попаднеш на "нещото" подобно на Чуно. Да, ама почти не:D Гледаш си бозиците, докато чакаш, даже свикваш с тях, та дори почват и да те кефят:lol2:. Аз бих ти препоръчала Ирис, Сигнал, Тайната на Ачиара, Невинният човек, Алис, Хрониките на Асдал. Категорично. 

"Тайната градина"-двата сезона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като колегата от преди няколко поста в момента гледам сериала за четвърти път (винаги през зимата!) и се убеждавам, че въздействието му върху мен скоро няма да отслабне. И Де Гил винаги ще бъде любимият ми антигерой. Сценаристите много добре са го изпипали като образ, а на Джанг Хьок му се възхищавам как успява да изрази толкова много емоции само с един поглед.

Spoiler

А сцената от 16-ти епизод, където си представя, че яде с Генерала и Уангсон винаги ми къса сърцето.

Най-големия кусур на сериала за мен е образа на Онньон, която и да иска няма как да бъде по-скучна и безлична, но за сметка на това Солхуа компенсира от към колорит и хумор. Саундтракът също е един от най-впечатляващите на които съм попадала. Първият път, когато го гледах, бях адски разочарована от финала, но с всеки следващ път се убеждавам, че всъщност е по-положителен отколкото изглежда на пръв поглед и че финал от типа "цветя и рози" би бил просто недостоверен и невъзможен. 

Редактирано от dandelion_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...