Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Tune in for Love 

Хангъл: 유열의 음악앨범

Романизация: Yooyeolui Eumakaelbum

Също така известен като: Yoo Yeol's Music Album

Премиера: 28 август 2019
Държава: Южна Корея

Жанр: драма, романтика, мело

Времетраене: 122 мин.
Режисьор: Чонг Джи У

Продукция: Movie Rock

Разпространител: CGV Arthouse

Субтитри: Английски

AsianWiki

 

Участват:

Чонг Хе Ин като Хьон У

Ким Го Ън като Ми Су

Чонг Ю Джин като Хьон Джу

Пак Хе Джун като Джонг У  

 

Резюме:

През 1994 година, когато за пръв път певецът Ю Йол става DJ за радио програмата "Music Album," Ми Су среща Хьон У. Тя работи почасово в пекарна, където той влиза случайно. Ми Су се влюбва в него от пръв поглед и двамата имат роматнична връзка. Неочаквано развитие на нещата води до раздялата на двойката, но връзката им така и не приключва.

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

:subs: Онлайн с български субтитри :click: :click: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:
    Свали с руски субтитри и озвучаване :click:
Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от bealonenomore
Добавени линкове за онлайн с български субтитри.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям зор да открия темата. Търся, търся  "Music Album" [2019]- няма. Търся Чонг Хе Ин в Корея- актьори, не ми излиза. Добре, че в азбучника го намерих, та  и филма там в неговата тема. Голям утрепия с тия хиляди имена на едно нещо.

 

Гледал ли го е някой?

С руски субтитри за онлайн гледане  - тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бавен. Монотонен. С недоизказаност. Обикновен. Обаче ми бръкна в душата. Рея се без мисъл. Стоя. Като празна поляна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първия половин час и на мен ми беше доста бавен, не знаех какво гледам и защо го гледам и дали се случва нещо... И оттам насетне се обърнаха нещата и не усетих кога минаха два часа. Прекрасен. Остави ме с усмивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, филмът наистина е бавен, монотонен, с леко недоизказване, но в него има някакво очарование, което те кара да го харесаш. Не знам дали да влагам мисъл, защо им беше нужно на главните

Off Topic

10 години, за да им се получат нещата, но наистина понякога, за да се осъзнае любовта е нужно повече време.

 

Най-ме докосна моментът, в който главният е споделил на аджумата, която правеше бухтички,

Off Topic

как е искал поне един човек да му каже, че вярва в него и му се доверява, и как дълги години няма да забрави тези нейни думи. 

 

Много ми хареса финала, придружен с песента на Coldplay :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко филмче, бавно и нежно, за спокойна вечер без напрежение.

Обаче, понеже го гледах на три пъти, че все заспивах (не заради филма :D ) недоразбрах нещо:
 

Off Topic

Момчето е било в затвора, заради оня инцидент на покрива, дето загива другото хлапе. Когато отиват при сестрата на загиналия, Хьон У каза нещо като "не бях аз", пък един от аверите му при друг повод каза "нали точно ти го бутна". В крайна сметка какво стана?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, VesSun написа:

Сладко филмче, бавно и нежно, за спокойна вечер без напрежение.

Обаче, понеже го гледах на три пъти, че все заспивах (не заради филма :D ) недоразбрах нещо:
 

  Покажи скритото съдържание

Момчето е било в затвора, заради оня инцидент на покрива, дето загива другото хлапе. Когато отиват при сестрата на загиналия, Хьон У каза нещо като "не бях аз", пък един от аверите му при друг повод каза "нали точно ти го бутна". В крайна сметка какво стана?

 

Всъщност

Off Topic

Хьон У не блъсна момчето, което загина, той искаше да го хване, но нещо не успя...затова каза, че той не го е направил. Другият,  пишман приятел, беше един злобар и завистник. Говореше така нарочно, да го засегне. Аз вече не помня кой ритна топката при инцидента, дали не беше той.  Хьон У искаше да забрави и да живее обикновен живот. Затова държеше главната да не знае какво се е случило. Освен това, че е участвал в този глупав мач на покрива, Хьон У нямаше вина за смъртта на момчето. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, papurche написа:

Всъщност

  Скрий съдържанието

Хьон У не блъсна момчето, което загина, той искаше да го хване, но нещо не успя...затова каза, че той не го е направил. Другият,  пишман приятел, беше един злобар и завистник. Говореше така нарочно, да го засегне. Аз вече не помня кой ритна топката при инцидента, дали не беше той.  Хьон У искаше да забрави и да живее обикновен живот. Затова държеше главната да не знае какво се е случило. Освен това, че е участвал в този глупав мач на покрива, Хьон У нямаше вина за смъртта на момчето. 

 

Мерси, така се изясняват нещата. То всички от оная дружина бяха неприятници, чак ми беше чудно Хьон У защо все още се замесва с тях. Но човек трудно се откача от миналото си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, душата ми жадуваше за хубаво корейско кино и се радвам, че най-накрая гледах "Тон за любов". Много благодаря на @papurche и @helyg за чудесния превод на този обикновен наглед филм.
На пръв поглед е наистина бавен, но не го намирам за монотонен. Нямаше ги дългите пейзажни кадри или излишния понякога фокус върху второстепенните герои. Сега се замислям, че едно от нещата, които най-много ми харесаха беше именно диалогът. Може би, защото не се скъсаха да говорят, но малкото неща, които си казаха звучаха съвсем истински. Всъщност целият филм е доста реалистичен -  и в живота носим миналото си, всички искаме музиак и любов в него, и понякога просто имаме нужда някой да повярва в нас, дори когато сами не си вярваме.
Актьорите също много ми харесаха, а любима ми стана 13-тата минута (да, проверих я, който иска да погледне във вбокс). :) 
Не знам какъв му е рейтинга нито в корейските класации, нито в IMDb-то, но аз лично му давам 9/10.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...