Jump to content

Recommended Posts

DZxS-_aUMAAOh2f.jpg

 

 

Ху И Тиен

 

Истинско име: Hu Yi Tian

Роден: 26.12.1993

Място на раждане: Ханджоу

Професия: актьор, модел

Височина: 188 см

Тегло: 77кг

Зодия: Козирог

Китайски зодиак: Петел

Кръвна група: А
Образование: Hangzhou Wanxiang Polytechnic
, Пейзажна архитектура

Дебют: 2016

Агенция: Zhejiang Huace Film & TV

 Инстаграм

 

Сериали:

 

See You Again (2022)

Defying the Storm (2022)

Checkmate (2021)

Hello, the Sharpshooter (2021)

Youth Should Be Early (2021)

Unrequited Love (2021)

You Complete Me (2020)

My Roommate is a Detective (2020)

Youth Should Be Early (2019)

Handsome Siblings (2019)

Go Go Squid! (2019)

A Love So Beautiful (2017)

Rush to the Dead Summer (2017)

 

Дискография:

 

2017    "It's a Dream"           是梦吧 A Love So Beautiful OST

 

 

* Ху е една от най-високоплатените медийни личности в Китай и според информацията е изкарал $ 50 милиона.

* Докато работи, като модел, се появява в няколко клипа на Weibo.

* На върха на носа му има бенка, която се превърна в любима запазена марка сред феновете му.

* Ху обича да пазарува онлайн, да готви и занаятчийството.

* Любимите му храни са: пържено пиле, свинско и калмари.

* Любимите му цветове са: черно, бяло, сиво

* Ху е запален геймър.

* Иска да приключи с романтичните образи и да играе като сериен убиец.

 

large.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатичен младеж, който с първите си роли спечели сърцата на фенките :) Усмивката при него е дефицит, но пък когато се усмихне... Радвам се, че сексскандала от миналото лято не му навреди, ама му раздуха нещата с мацката от A love so beautiful. 

Още малко ми остава от геймърите и ще чакаме новите проекти. В момента снима драмата My roommate is a detective с Leon Zhang. 

Само едно уточнение - неговата драма Unrequited Love излиза 2020г., а темата е на друга със същото заглавие. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато двама любимци се съберат на екрана -  Hu Yi Tian и Leon Zhang, и ситуацията не е бой за момиче, а сладък броманс :) Кратко видео зад кадър от снимащия се в момента My Roommate is a Detective :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента го гледам в "Go Go Squid'',много е симпатично момчето...Той там е по-затворен и мълчалив,трудно ще го видиш усмихнат,ама пък веднага ти грабва вниманието...:wub: 

Това е яко...

 

A Love So Beautiful Hu Yi Tian Sings Credits Song "Is this a Dream?" [Eng Sub]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда участва в някакво шоу "Amazing Hanzi".

Малко снимки от там:

 Ead1-E1-HWk-AAv8.jpg Ead1-E1-QX0-Ac-Qy6-B.jpg

 

Off Topic

 

Ead1-E2-GWs-AU-y-Z9.jpg Ead1-Eyv-XQAAec3n.jpg

 

 

А това ще да е новата му драма. Ама дали сега се снима или вече е заснета и ще я пуснат някоя си година, това не знам.

Но знам, че ще я гледам. /Намеква се за 2021г., ама то при китайците нищо не е сигурно, най-вече в пускането на сериал/.

#AppledogsTime

EZ-EO18-UYAEm0n-O.jpg EZ-EPa2-Uw-AA4-Ny-O.jpg EZ-EQYk-U0-AAsj2-X.jpg

 

Сега тука да не ви излъжа, но така като чета постове от фенове оставам с впечатление, че ще е продължение на неговия герой от "Go Go Squid'', ама той пък там не харесваше ли една по-възрастна мацка. Не мисля, че тази тук е същата. Явно са решили да му намерят подходящо момиче. Идеята за продължението много ме кефи...

А и героят му бе много готин там. Защо пък чак 2021 трябва да почва...:(

 

Темата на сериала в MyDramaList: :click:

Тук направо си потвърждава, че ще си е неговият герой  с продължение на историята му. :panda-145:

Всъщност то до колко ще е продължение, просто неговия герой в нова история.

Като почне, ще видим. Важното е, че е същия герой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Appledogs Time си е по новела от серията дето е и Go Go Squid - май и в новелата ("Fish Playing in Secret Room". ) , а и тук е захваната само идеята за братчеда и неговата любовна история - даже главната не е същата мацка като в GGS.  Двойката от GGS май ще се весне за малко, но се надявам на момчетата от K&K да са тук :lol2:

След съквартиранта- детектив нямам търпение да видя И Тиен в главна роля - там беше голям образ, а тук ми намирисва (а и като го знам от предния) - сигурно ще е Poker face :D Иначе сериалчето го снимат в момента :)

 

Иначе нещо го е хванала зелената вълна - в последните шоу програми, а и фотосесия все в зелено се беше барнал :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една колекция от часовници :DДобре бяха  пиписали в статията, че става дума за часовници, защото въобще нямаше да ги отразя :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя човек направи толкова "физиономии" в сериала за съквартиранта-детектив, колкото няма общо в другите му проекти :lol2:

Те и затова феновете го слагат насам- натам :D

 

891331.jpg

 

Иначе нашия капитан DT продължава със снимките на Appledogs time :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключи снимките с геймърите и веднага започва друг проект - Hello, The Sharpshooter  - ще си партнира с един друг миньон Fair Xing (Master Devil Do Not Kiss Me; Your Highness, The Class Monitor ; Put Your Head on My Shoulder)  Пуснаха и официален тийзър

 

И видео от церемонията за началото на снимките

Off Topic

 

 

Ето как искам да ми премине денят .... с него :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха трейлтра към един от чаканите сериал на Ху И Тиен - You complete me  (Rose in the storm). Партнира му Bridgette Qiao. Четох коментари -  нещо на трейлъра вкарват елементи " ала 50те нюанса" :lol2: В сериала И Тиен иска да отмъщава на бащата на главната, защото е причинил банкрут на семейната фирма. Е, като на филм ще се влюби в дъщерята, а пък баща и ще го накара да напусне страната. След години той се завръща да продължи със своето отмъщение. 

 

Ъпдейт- трейлър с английски субтитри 

Главната съм я гледала и преди и ми е с една такава странна физиономия :D Но ролята на нашия човек тъкмо ще си пасне с това Poker face .

И малко кадри от заснемането - кога една целувка е успешна - когато цялото червило на главната остане по устните на главния :28558::kissx:

 

И малко снимки от реклами :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз друг сериал чакам от него, ама и тоя няма го подмина.

Даже сега се замислих дали не ми беше излязло нещо за този сериал вчера или днес, като снимка ми идва познато, ама като не знам, че участва той и хич не съм погледнала.

Благодаря за инфото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко да ъпдейтна - драмата се снима в момента- Hello, The Sharpshooter.  То вярно, че актрисата Fair  Xing си е миньон, ама само и избират такива с 2- 3 глави по- високи... И тоя човек ще се прегърби на целувките....:lol2: 

892134.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рожденик го раздавал днес и студиото му пусна нова негова фотосесия по повода.

Ей, жив и здрав да е, голям сладур ми е. :wub:

Eq-IPh-WTUUAAz7-Sr.jpg Eq-IPh-WSVQAAka7.jpg

 

Всички снимки..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...