Jump to content

VAV


skofiild

Recommended Posts

Групата с изпълнение на първият им OST. Песента в музикалните сайтове: Клик

Дано се появи и в ютуб, ще я добавя. OST e за драмата Somehow Family...

 

П.П: Ето го OST..

 

И подарък от рожденика..

 

Ace обявява планове за записване в казармата.

Няколко месеца след приемането на BaRon, скоро ще го последва още един член от групата.

Ace (истинско име Jang Wooyoung), познат на феновете и като „Prince“ на групата обяви датата си на записване чрез ръкописно писмо в официалното фен кафе на VAV.

Той започна, като коментира колко време не е виждал Vampz и им напомни да се грижат за здравето си. След това той написа, че ще се запише на 10 май и благодари на феновете, че са с групата от дебюта им, преди да ги попита дали могат да го изчакат, тъй като той ще се върне скоро. Ace завърши писмото си с обещание да измисли интересни неща, които да покаже, след като се върне, и изрази още веднъж своята благодарност.

174275743-141208344637140-88963358169539

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VAV пусна специален клип за "This Night".

"This Night" е песента OST за естрадната драма на телевизията Chosun 'Somehow Family'.

В драмата участват звезди, които се събират по стечение на обстоятелствата и се превръщат във второ семейство.

Песента се пее от St. Van, Ace, Lou и Ziu.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За предстоящото завръщане излязоха тийзър изображения..

VAV Special Digital Single [Always]
CONCEPT PHOTO 

Coming Soon 
2021.05.10 12PM (KST)

E0q8r-HCUUAIt0-Ol.jpg E0q8sq5-VIAQ-t-FI.jpg

 

Индивидуалните..

ACE  Ayno  Lou  Jacob Ziu  St.Van  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе превю към песните в предстоящият им албум 

Песните са три и на всяка поотделно, но е качено само в Туитър.

Always

Goodbye 

Dry Flower

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/1/2019 at 7:54 PM, skofiild said:

Направих темата,най-вече заради новата им песен на тия момчета.Иначе ги знам от преди,слушала съм и другите им песни,ама новото им парче много ме радва.Не за друго,а защото за мен ей това е лятна песен.Още като гледах тийзърите се кефех каква шарения е ,колко е цветно,абе лятно,морско...И е танцувална песничката...:es:

 

 

Ей, аз точно вчера ги открих и безкрайно много им се радвам. Благодаря за темата, ще следя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

От времето, когато открих ЕХО не съм се вълнувала така. Не знам как, но ми влязоха под кожата тези момчета. Със сигурност я знаете, но ето една песен от мен за добро настроение.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...