Jump to content

Crash Landing on You (2019-2020)


Recommended Posts

Преди 4 часа, speedy86 написа:

Аз запецнах на 5 епизод и нещо не ме гони големия ентусиазъм да продължа... :(

 

Трудно, Бързакова. По-интересна ми беше първата половина - когато бяха в Северна Корея.

Ако си запецнала на нея, не знаеш какво те чака в Южна Корея.

Втората половина ми отне повече време, а си мислех, че ще е по-забавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го отлагах с максимални усилия на волята за момента, когато ще е преведен изцяло и аз ще имам достатъчно свободно време да го изгледам маратонската. Много ми е на сърце Бини, много положителни коментари, суперлативи и висок рейтинг. И така ...извънредно положение, отпуск, снежни преспи - перфектно, запретвам ръкави и се намествам пред телевизора с блажена усмивка, потривайки доволно ръце ...и .... греда. Хора, умирам си от скука с тези близо час и половина серии,  с действие развиващо се в Северна Корея. Тук таме някой бъзик и през останалото време тъпи и нереални измишльотини. Ще го изгледам заради Бини, но е голямо разочарование за мен сериала.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, desini написа:

Този сериал го отлагах с максимални усилия на волята за момента, когато ще е преведен изцяло и аз ще имам достатъчно свободно време да го изгледам маратонската. Много ми е на сърце Бини, много положителни коментари, суперлативи и висок рейтинг. И така ...извънредно положение, отпуск, снежни преспи - перфектно, запретвам ръкави и се намествам пред телевизора с блажена усмивка, потривайки доволно ръце ...и .... греда. Хора, умирам си от скука с тези близо час и половина серии,  с действие развиващо се в Северна Корея. Тук таме някой бъзик и през останалото време тъпи и нереални измишльотини. Ще го изгледам заради Бини, но е голямо разочарование за мен сериала.

 

Това ми е основен проблем когато тръгна с голямата кошница. Затова вече много внимавам да не го правя. Въпрос на психическа подготовка ;).

Иначе сериала го гледах в реално време по Netflix, наслаждавах му се, но когато започнаха да излизат преводите и си го пуснах отново, установих, че цели серии ми се губят. Сюжета е абсолютно изсмукан от пръстите. Просто актьорите са страхотни е голяма наслада да ги гледаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледаме го даже семейно!, добре ни върви до 7-ма серия.., просто нещото, което очаквахме да ни дразни беше интерпретацията на севернокорейските неща и след като тръгнахме с нагласата, че няма да са както трябва не ни и дразни толкова :D

 

за мен като любителка на Бини по-добрата игра е от неговата партньорка, той или го играе севернокореец, който е свикнал да крие емоциите си, или друго,

ама сал една красота на мен поне ми е достатъчна засега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Aretka написа:

нещото, което очаквахме да ни дразни беше интерпретацията на севернокорейските неща и след като тръгнахме с нагласата, че няма да са както трябва не ни и дразни толкова

То даже Северна Корея е по-добрата част от сериала. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Urban написа:

Верно ли има хора, които са изгледали тоя сериал ДОКРАЯ?! Предполагам просто имате слабост към загубени каузи!

 

Тц, просто сме мазохисти с инатливи отклонения :D;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.04.2020 г. at 14:30, Urban написа:

Верно ли има хора, които са изгледали тоя сериал ДОКРАЯ?! Предполагам просто имате слабост към загубени каузи!

 

Едно към едно с "Потомците на слънцето", Бънита.;) Него що го гледа?:28558:

Ей, че як подпис имаш!:na2:

Обяснението, за ДОКРАЯ-  понякога ти се приисква и приказка с красиви герои, изиграни от любими актьори, или поне  гледаш с компромиси, от фенщина към някой.

Така например, това, дето се чака да излезе с Уон Бин, ще го гледам, ако и да е тъпизъм, че тоя 10 години откак се е покрил.

Ех тия Бин!:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излиза, че сте го гледали от пуста фенщина, а не щото сериала е особено добър хаха. При всеки фен го има този момент. Но аз поне си казвам обективно мнението. Относно "Потомците на слънцето", макар огромната ми любов към Биг Боса не съм сипала суперлативи. Само до 7 еп. за мен беше силен сериал, след това съм го оплюла качествено. А тук не изпитвам фенски чувства към главните и при тая бозица, няма тотално от какво да се впечатля. Е, сори че ви развалям сладостта. Не мога да пускам усмихнати емитикони, защото пиша от телефона и не ми позволява. Сигурно затова някои потребители не разбират шегите ми и се надъхват хехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, MuryG написа:

Наш Бини може само да люпи семки, мога цял ден да го съзерцавам, докато ми се усмихва :wub: Другото е пълнеж ;)

 

Аз мога да го гледам и нищо да не прави :D, но това друга тема.

Изказала съм мнението си съвсем обективно. 

Да не говорим, че принципно нямам високи изисквания към корейските сериали,

особено тези, които са 13 или 15 +.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Преди 1 час, zaharchee написа:

Да не говорим, че принципно нямам високи изисквания към корейските сериали,

особено тези, които са 13 или 15 +.

И аз нямам :) Гледам Бини само...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Химията между главните герои определено я има,Бини ми е леко скован,но на момемнти е много миличък.Преди да вляза във форума се чудих само на мен ли ми хареса повече частта в Северна Корея :lol: явно не само на мен.Стигнах до 12 епизод голям зор ще е да я докарам до 16. Всички актьори са ми любими и поради тази причина ще го изгледам!:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/6/2020 at 6:33 PM, MuryG said:

 

 

И аз нямам :) Гледам Бини само...

 

Бини, Бини :wub:..., и аз го харесвам, но Ирландия и Friend-а не можах да ги изгледам..., явно намерих границата на фенството си :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хьон Бин ... как го харесвам този човек, всякак! И капитан, и влюбен, и разплакан, и най-вече когато си купува дрехи. Прелест е! За сериала - не харесвам сериали в които има и  Северна Корея. Не искам да гледам беднотия. Ако не беше Хьон Бин никога не бих го гледала. И щях да пропусна лелите съседки, момчетата войници и всички дребни сладки моменти.  Не е нищо особено, но не мисля, че е пълна загуба на време този сериал. Но Бини и гранично дърво да беше - пак щях да гледам всичките тези прекалено дълги серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах в YouTube една дама, гадже на някакъв известен комик в САЩ, на която това й бил първия корейски сериал. Така се беше прехласнала по Бини, че не можела да спи, да яде, следила му всяка крачка в инстаграм и навсякъде...а гаджето й в трета глуха. Той горкия почнал да тренира усилено бодибилдинг, заради един ‘севернокорейски капитан’. Умрях си от смях като ги слушах. Но, честно казано си мислех ‘Сега ли намери, ма? Сериозно? Вземи изгледай нещо старо, та свят да ти се завие. Ако пуснеш Градината, ще припаднеш сигурно.’ Не че е лош сериала, хареса ми. Хубави актьори, интересен замисъл. Обаче в сравнение със старите драми...особено Secret Garden...нееееее. Бини беше огън там! Игра, та дрънка, толкова силен и въздействащ на екрана. Тук може би ролята му е такава, по-сдържана. Не знам. Но нищо общо със старите му жестоки и страстни изпълнения. Само като си помисля, май ще пусна Градината за 6-ти или 7-ми път. Да ме прощават новите лъскави драми и Нетфликс- продукции! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...