Jump to content

Crash Landing on You (2019-2020)


Recommended Posts

Утре ще ги изгледам накуп. Ама Швейцарията преди 59-тата секунда на последната минута не я чакам. Да не я оставят само за следващото им превъплъщение, че ще ги убия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не е реалистичен сериала, но пък за сметка на това е забавен, особено след като прехвърлиха действието в Южна Корея.Северняците начело с Бини са голяма забава.Да видим какъв ще е краят и дали ще съберат двамата главни или всеки  по пътя си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, dido100 написа:

Не може без труп. Иначе няма да е корейски сериал.

 

Взе ми думите от клавиатурата!

И без "След една година" не може.Няма се излагат я!:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

При толкова много застреляни от севера, за баланс трябваше да има някой и от от юга. Естесвеният избор беше Алберто. Стано ми мъчно за Дан и най-вече за майка й. Горката женица - толкоз много усилия и надежди и накаря дъщеря й пак минава сама през живота.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе можеха сценаристите да поизчакат още малко, докато главните стигнат до пенсия с бастунчетата. Що тъй набързо... :lol2: И само един труп - разкиснали са се нещо. Айде да е хаирлия, само лилавата крава я няма в кадър :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добър рейтинг за всички времена на tvN, задмина последният епизод "Гоблина", който държеше рекорда. IU пък разби всички класации с оста- Perfect All Kill.Рейтинг 23, няма нито една драма в последно време, да не кажа последните години, по никоя телевизия, камо ли пък недържавна,освен ония дългите семейни сапунки, дето си достигат винаги около 40.

Факт!

Най-високите рейтинги последните години, са все на драми с известни актьори и то не от най- младите, или поне в комбинация.Колкото и да бутат айдълията за рейтинги, не им се получава явно.Никоя такава драма не успя.

Тук актьорите(всички),  направиха драмата, като не може да се отрече, че ако ги нямаше главните, едва ли другите щяха да бъдат забелязани и гледани. Леко, забавно, романтично, фантасмагорично, че  и с щастлив край. Явно народът се е уморил от дълбокомислени тежки драми на хора с психични отклонения и всякакви недъзи,  от  корупционни скандали и политически интриги, от прокурори и полицаи, затворници и свещеници, че  и от плоски драми с плоски реплики, като за айдълията, пък били те и исторически, които за корейците са си отделна свещена територия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Най-високите рейтинги последните години, са все на драми с известни актьори и то не от най- младите, или поне в комбинация.

Да, поне за мен само 2 корейски сериала изобщо изгледах докрай за 2019, и то чак към края - My Country и този. Първият, при цялата фантастика, ми хареса доста повече, но този пък си е приказка, макар и по-детска. Дано 2020 г. предложат още такива, че напоследък се бяха зациклили нещо. Дали цензура (тя и в тоя е ненужно много), или нещо бяха загубили усет... Дано живнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, слава богу, че сериала приключи със сравнително щастлив край, макар, че

Off Topic

не пропуснаха и смъртта на Гу Сунг Джун.Домъчня ми за втората двойка, но няма пълно щастие.

Последната сцена беше много красива на фона на прекрасната швейцарска природа.И музиката в сериала беше много хубава и  нежна.

Редактирано от bealonenomore
Ама не издавайте края, някои от нас още не са стигнали дотам :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, meri2003 написа:
  Скрий съдържанието

При толкова много застреляни от севера, за баланс трябваше да има някой и от от юга. Естесвеният избор беше Алберто. Стано ми мъчно за Дан и най-вече за майка й. Горката женица - толкоз много усилия и надежди и накаря дъщеря й пак минава сама през живота.

 

Значи, как си е мислила сценаристката:

Off Topic

" Много ми се иска да утрепя някой от главните герои (все пак съм корейска сценаристка), обаче ако убия двамата най-главни ще ми откъснат главата. Затова ще го отнесе Алберто-хем си имам труп, хем ме мързи да му измислям някакъв що-годе смислен начин за измъкване."

Та така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сценаристка наистина е за лечение!

Spoiler

Какви две седмици за година! Дете не могат да си завъдят за това време! И що утрепа момчето? Втората двойка беше разкошна и по-добре създадена!
Съжалявам, че ще го кажа, но последната серия беше толкова захаросана, че чак ми стана неприятно. Не ми хареса! 


Като не можеш да се справиш с връзка от двете страни на границата Север - Юг, работи върху друг сценарий!

 

:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много от всичко ме издразни,  че брат ѝ и снахата  на Се Ри, си контактуваха със Северна Корея, кога им скимне, а за нея и изгората, беше невъзможно, при положение, че баща му е мега важна клечка. и видяхме, че ползува самият той интернет. Ама двоен стандарт, за по-драматично да се търсят в Швейцария, що тя колкото "наше село". А то и у "наше село" даже продаваха последната продукция на Се Ри .:28558:

Ама нейси.Нали ни разказват приказка, трябваше да завърши "и  принцът намерил принцесата и три дни яли, пили и се веселили" 

 

Инак, от финалния епизод любимият ми кадър беше този с  ятото волно летящи птици над двете Кореи. Това беше единственото смислено нещо в епизода.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, yonkaval написа:

Тази сценаристка наистина е за лечение!

  Скрий съдържанието

Какви две седмици за година! Дете не могат да си завъдят за това време! И що утрепа момчето? Втората двойка беше разкошна и по-добре създадена!
Съжалявам, че ще го кажа, но последната серия беше толкова захаросана, че чак ми стана неприятно. Не ми хареса! 

Off Topic

Не видя ли последните "задкадрови" снимки? тук  . След първата година - цветенца, след втората година - цветенца и тя е бременна. :o Тия две седмици някак хич не се връзват.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...