Jump to content

Crash Landing on You (2019-2020)


Recommended Posts

Преди 1 час, Чингулинка написа:

Абе колко да са невинни на село, видяхме какво става като минаха на проверка по къщите партийките. :ilovethis:

Мен ме радва като не може да спре усмивката, която се разлива по лицето му, като разбра кой е номер едно :D Любов, любов, горещ картоф, разрежеш го, а той суров :rolleyes:

 

Голата истина.:yes:

 

P.S. За сите твърдения.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.01.2020 г. at 23:50, Lawandula написа:

 

Голата истина.:yes:

 

P.S. За сите твърдения.:D

Може само да съжалявате, че сте се сблъсквали с другите,които имат някаква власт, Говорихме за най-простите и обикновени хорица,

живяла съм на село и познава много такива,чисти и прекрасни хора. Моите родители бяха такива,въпреки, че отдавна бяха се разделили със селото.

останаха с чисти сърца,обичливи към всички, честни,отговорни и себераздаващи се,дето се вика на мравката път струваха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че доста идеализираш. Сигурно родителите ти и много други хора са такива, каквито ти казваш, но селото не е без страсти. Стига да попрочете човек българските класици, които са писали за селото, и става видно, че на селяните нищо човешко не им е чуждо. Да не говорим, че като селските клюкарки втори няма. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-а-а бащата  на капитан Ри ме изкефи максимално. Нищо чудно, че е шеф на политбюро  

Off Topic

как бързо, систематично и без много шум и излишни действия подреди нещата. Ако капитан Ри е виртуоз на пианото, то баща му е виртуоз в политиката. И вярно не ни накараха да страдаме и да роним сълзи - запазиха добрия дух на романтиката. Обичам тази сценаристка...

Сега се сещам, че същият артист играеше пак шеф на политбюро или направо си беше примиер министър на Северна Корея в "The King 2 Hearts".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За прърви път май след 9 епизод не дадоха превю от следващия и ще си изгризя ноктите до утре от любопитнство.

След толкова неуспешни опити да я изведе от Северна Корея до последно ми е трудно да повярвам, че  сега ще е успешен. Мамка му! Поне малко да бяха вдигнали завесата.

Или пък сега той ще премине в юга и тя ще го крие 6-7 епизода.

Много ми е песимистичен завършека на този сериал. Представете си, докъде могат да стигнат нещата в 21 век, между жители на една и съща нация, разделена на две....  и никаква светлина в тунела...

Иначе браво на главните! Химия ли е, можене ли си е... не знам, обаче се е получило добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, zenoa написа:

За прърви път май след 9 епизод не дадоха превю от следващия и ще си изгризя ноктите до утре от любопитнство.

След толкова неуспешни опити да я изведе от Северна Корея до последно ми е трудно да повярвам, че  сега ще е успешен. Мамка му! Поне малко да бяха вдигнали завесата.

Или пък сега той ще премине в юга и тя ще го крие 6-7 епизода.

Много ми е песимистичен завършека на този сериал. Представете си, докъде могат да стигнат нещата в 21 век, между жители на една и съща нация, разделена на две....  и никаква светлина в тунела...

Иначе браво на главните! Химия ли е, можене ли си е... не знам, обаче се е получило добре.

Няма да е песимистично, все пак една крачка няма да навреди на никого!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето превюто за 10 епизод

 

След изгледан девети с превод, не знам,

Off Topic

 

  след Южна Корея, пак ли в Швейцария ще ходим, за да продължи романтиката?

Другият вариант е  на симфонични концерти, след като разкрием бакиите  с брата.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Ето превюто за 10 епизод

 

След изгледан девети с превод, не знам,

  Покажи скритото съдържание

 

  след Южна Корея, пак ли в Швейцария ще ходим, за да продължи романтиката?

Другият вариант е  на симфонични концерти, след като разкрием бакиите  с брата.

 

 

Благодаря!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зациклиха с тоя 9-ти епизод. Ограниченията, които напоследък южнокорейците сами са си наложили в сценариите, лъснаха. Като стигнат ключова точка в сюжета, не знаят накъде да поемат, да не нарушат табутата. Ха дано живне малко по-нататък, май ще трябва да разчитаме на корпоративните интриги, докат’ го докарат до Швейцария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Lawandula написа:

Ето превюто за 10 епизод

 

След изгледан девети с превод, не знам,

  Покажи скритото съдържание

 

  след Южна Корея, пак ли в Швейцария ще ходим, за да продължи романтиката?

Другият вариант е  на симфонични концерти, след като разкрием бакиите  с брата.

 

 

Благодаря! ВСИЧКИ СА В ЮК! КАКЪВ ОБРАТ САМО!!!!

 

Всички са в ЮК! КАКЪВ ОБРАТ САМО....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си аз, че обичам тази сценаристка. Щях да падна от леглото от изненада и смях - такова появяване на Звездолин не бях очаквала. 10-та серия е просто разкош и с нетърпение очаквам субтитрите.

Off Topic

Сега остава да се появи като камео Ха Джи Вон в севернокорейската си униформа и плеядата ще е пълна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JoSFwrO9u-E.jpg

 

Има да чакаме до 01. февруари, да видим любоФта на капитана в Южна Корея и пишман спортистите с звездното шефче.Това във връзка с предстоящите празненства  на 24-25-26-27   .

 

spacer.pngspacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, не се напразнуваха пък и те. По колко пъти ще празнуват Нова година.... Ако имаше африканска Нова година сигурно и нея щяха да празнуват. Добре поне, че 10-серия завърши позитивно. Ако ни бяха оставили с някоя питанка, щеше да ни се отели вола в чакането докато стане 1 февруари. Звездолин на тези снимки няма дори сянка от промяна в лицето от времето на онази си роля. Имам чувството, че следващите серии ще са много забавни покрай патилата на пишман спортистите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.01.2020 г. at 18:54, meri2003 написа:

А-а-а бащата  на капитан Ри ме изкефи максимално. Нищо чудно, че е шеф на политбюро  

  Скрий съдържанието

как бързо, систематично и без много шум и излишни действия подреди нещата. Ако капитан Ри е виртуоз на пианото, то баща му е виртуоз в политиката. И вярно не ни накараха да страдаме и да роним сълзи - запазиха добрия дух на романтиката. Обичам тази сценаристка...

Сега се сещам, че същият артист играеше пак шеф на политбюро или направо си беше примиер министър на Северна Корея в "The King 2 Hearts".

Играе същата роля и в Confidential Assignment / Тайна мисия (2017) заедно с Хьон Бин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като няма епизоди, да запълним пропуска.Включете си автоматични субки на английски и  от английски вече на какъвто щете. Ще излезе май, че това за влаковете в Северна Корея, може и да е вярно.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям си ситуация: "Мамо, хванах влака за Пхенян. По разписание  до довечера трябва да пристигна, но ако спре тока може и да си дойда след седмица". Да-а-а вярвам им. То пеша да ходя сигурно ще стигна за по-малко от седмица - разстоянието Сеул - Пхенян е 253 км.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази книга дава доста добра представа за живота в Северна Корея. Вътре има една история за пътуване с влак, която ме накара да не възприемам случката във филма като пълна фантасмагория.

zabraneni-istorii-ot-severna-koreya-31.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...