Jump to content

Crash Landing on You (2019-2020)


Recommended Posts

Истинска приказна приказка. :wub: Напълно измислена и недостоверна Северна Корея (някаква страна без интернет и ток, ама иначе същата) - как в болницата ги приеха и не докладваха никъде (което се предполага, че трябва да направят с тоя режим, и виждайки военни униформи на пациентите). Но кой му пука - да дават следващата глава от приказката и дано накрая ги пратят в Щвейцария. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Paribas,  мани нета и тока, а кажи за  кокошките и козата. Но иначе имат придружаващ пътниците  в асансьора.:282: Ряпа да ядат Комиците, тук сме с Химиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, че какво им е на кокошките - хем яйца, хем пера, хем месо - 3 в едно!:lol2: :es:Пък и прясно, хладилника нали не работи. И с гледка е апартамента! Виж, козата... Хубаво де, ма що в банята! На балкона до кокошките или на двора в сайвантче не е ли по-добре? А сигурно и мазе има. Баш тая коза нещо нелогична ми се види...  :rofl:Не знаят братята южнокорейци как се правят тия работи. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, те тва козата и кокошките местните партийки  ги сложиха там....

Ама имаше доста недомислици,набиващи се на очи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то тоя сериал е като паралелна вселена -  пратиха момичето в друго измерение и го нарекоха Северна Корея. А партийките са жестоки - любимки просто! Особено където в една от предните серии обикаляха по домовете да гледат спазват ли морала живущите... От недомислиците и на мен любимото ми е с влака, дето спря заради липса на ток, пък не беше на жица :D Но такава романтика се вихри засега, че аз си чакам Швейцарията... И а са посмели да им сложат друг край, а съм ги пратила в истинската Северна Корея сцанаристите!

 

8 епизод - севернокорейска линейка с GPS!!! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно приказна приказка. Толкова е приятно чувството, че все едно се  намирам в Лапландия при дядо Коледа и коледата не е свършила. Топлина, уют и ухание на коледни сладки. Таково топло чувство ми създават като се потопя само в приказната атмосфера на сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ти!

Немой се мери  Лапландия със  Северна Корея! Сняг вали, печката бумти, чайникът кипи и романтика струи.:D

Е, елени и шейна мож' да няма с Дядо Коледа, но капитан Ри  с камионетката компенсира .;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Lawandula написа:

Къде ти!

Немой се мери  Лапландия със  Северна Корея! Сняг вали, печката бумти, чайника кипи и романтика струи.:D

Е, елени и шейна мож' да няма с Дядо Коледа, но капитан Ри  с камионетката компенсира .;)

Да, романтиката  е на ниво, ще завърши историята в Швейцария,  където е започнала! Най-силен за сега е момента  на 41 мин на 8 ер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо шоу е.:D

И козата и тя е 3 в едно - месо, мляко и топла рогозка. :lol2: С кози и кокошки - да преизпълним плана за повече месо и мляко. :lol2:Чудя се крави ще видим ли? 

А не ви ли стана странно, че по принцип уж са в село, а изведнъж партийките показваха апартаменти в блокове, които сякаш бяха в град?

Явно в болницата няма и режим на тока иначе Бини требеше да го отписваме. А пък онази мед сестра клюкарката, не мога да си представя в затворено общество каквото е там, пред военен с такъв ранг, да тръгне да си дърдори все едно всеки ден си пият кафето заедно. :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам съмнения, че Се Ри я отвлякоха по разпореждане на бащата на капитан Ри, след като годеницата му доложи за всичко на баща му. Чудя се дали баща му ще я изстреля за Южната им съседка или е още рано и няколко серии ще й се наложи да обира праховете в някой прашен килер като заложник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, meri2003 написа:

няколко серии ще й се наложи да обира праховете в някой прашен килер като заложник.

Като едното нищо - нали трябва да ги държат разделени, че да се запълнят сериите, че ако ги съберат много рано, жанрът и комитетът по цензурата ги ограничават.:lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурд! Видяхме  екшън капитана неуморен- пианист, парашутист, моторист, камионист,  предоперационно, следоперационно все леещ  с кофата романтика.Селската  женска партийна дружина, го не спря, та ЦУМ-тъщата ли с комсомолката- годеницата !  Макс  една серия мъка, мъка и то може и не  цяла.

Рейтинг е това, ей, не е  константата фамилия Ким в Северна Корея..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/12/2020 at 12:16 PM, lukreciana said:

Е, те тва козата и кокошките местните партийки  ги сложиха там....

Ама имаше доста недомислици,набиващи се на очи...

Какво за кокошките и козата? Ако щете вярвайте, но нашата съседка си гледа кокошки на балкона, в жилищен блок в голям град, не на село и не в Северна Корея. Козата ще я колят в мазата като влезе синковеца в университета, засега да си пасе маруля във ваната. Как ще я сложат на терасата?! Нали ще скочи?! Козите са известни скокливки.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Lawandula said:

Абсурд! Видяхме  екшън капитана неуморен- пианист, парашутист, моторист, камионист,  предоперационно, следоперационно все леещ  с кофата романтика.Селската  женска партийна дружина, го не спря, та ЦУМ-тъщата ли с комсомолката- годеницата !  Макс  една серия мъка, мъка и то може и не  цяла.

Рейтинг е това, ей, не е  константата фамилия Ким в Северна Корея..

Капетана е много зле! Не го признавам! Уморен бил, опериран бил, било му студено, имал температура - глезотии! Бива ли вече на два пъти насаме в болнична и класна стая, цензурната дружина на партийките надалече, романтиката се лее на талази, а нашият си заспива най-спокойно! Мъка, мъкаааа! Резил за севернокорейските военни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/12/2020 at 12:30 PM, Paribas said:

 

8 епизод - севернокорейска линейка с GPS!!! :yes:

Хаха! И има отличен сигнал в планината, в гората, насред нищото. А болничната ВИП стая видяхте ли? Само най-обикновена нулева кръв нямаха в тая болница, всичко друго за операции е в изобилие и не ги пращат да си купуват консумативите сами болните, и антибиотик му сложиха безплатно... Че те са по-добре от България в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Чингулинка написа:

Капетана е много зле! Не го признавам! Уморен бил, опериран бил, било му студено, имал температура - глезотии! Бива ли вече на два пъти насаме в болнична и класна стая, цензурната дружина на партийките надалече, романтиката се лее на талази, а нашият си заспива най-спокойно! Мъка, мъкаааа! Резил за севернокорейските военни!

Ми невинен човека ... Тя цялата му дружинка едни невинни..., скромни ...,  морални... теменужки...... Не са като порочните южнокорейски капиталисти "с по няколко сърца".

Off Topic

Ако трябва да съм честна обикновените, "прости" хорица в малките градове и села от онези дни в България имаха точно такова излъчване - невинна, някакси наивна простота, чистосърдечност. Аз все още я срещам у най-старите хора като отида на село.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meri2003 написа:

Ми невинен човека ... Тя цялата му дружинка едни невинни..., скромни ...,  морални... теменужки...... Не са като порочните южнокорейски каиталисти "с по няколко сърца".

  Скрий съдържанието

Ако трябва да съм честна обикновените, "прости" хорица в малките градове и села от онези дни в България имаха точно такова излъчване - невинна, някакси наивна простота, чистосърдечност. Аз все още я срещам у най-старите хора като отида на село.

 

Истина е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Lawandula написа:

Абсурд! Видяхме  екшън капитана неуморен- пианист, парашутист, моторист, камионист,  предоперационно, следоперационно все леещ  с кофата романтика.Селската  женска партийна дружина, го не спря, та ЦУМ-тъщата ли с комсомолката- годеницата !  Макс  една серия мъка, мъка и то може и не  цяла.

Рейтинг е това, ей, не е  константата фамилия Ким в Северна Корея..

Трябва да си призная, че много ми харесва да гледам капитан Ри да му е мъчно и поразкрасен след тупаник, защото е адски сладък. Когато е усмихнат и дебне Се Ри с поглед, удоволствие бълбука в мен. Изобщо харесва ми да гледам напоследък "едностранно" влюбени мъжки персонажи в уж незаинтеровани госпожици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

57 minutes ago, meri2003 said:

Ми невинен човека ... Тя цялата му дружинка едни невинни..., скромни ...,  морални... теменужки...... Не са като порочните южнокорейски капиталисти "с по няколко сърца".

  Reveal hidden contents

Ако трябва да съм честна обикновените, "прости" хорица в малките градове и села от онези дни в България имаха точно такова излъчване - невинна, някакси наивна простота, чистосърдечност. Аз все още я срещам у най-старите хора като отида на село.

 

Абе колко да са невинни на село, видяхме какво става като минаха на проверка по къщите партийките. :ilovethis:

50 minutes ago, meri2003 said:

Трябва да си призная, че много ми харесва да гледам капитан Ри да му е мъчно и поразкрасен след тупаник, защото е адски сладък. Когато е усмихнат и дебне Се Ри с поглед, удоволствие бълбука в мен. Изобщо харесва ми да гледам напоследък "едностранно" влюбени мъжки персонажи в уж незаинтеровани госпожици.

Мен ме радва като не може да спре усмивката, която се разлива по лицето му, като разбра кой е номер едно :D Любов, любов, горещ картоф, разрежеш го, а той суров :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...