Jump to content

Crash Landing on You (2019-2020)


Recommended Posts

spacer.png

Crash Landing on You /사랑 의 불시착

Държава: Южна Корея

Мрежа: tvN

Епизоди: 16

Дата: 14 декември 2019 г. 2 февруари 2020 г.

Дни: събота и неделя 21.00 часа

Жанр: романтика, драма

Режисьор: Lee Jung Hyo (Romance is a bonus book)

Сценарист: Park Ji Eun (My love from another star)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Off Topic

Loves_Emergency_Landing-a00tp2.jpg

 

Son Ye Jin като Yoon Se Ri

Hyun Bin като Lee Jung Hyeok

Seo Ji Hye като Seo Dan

Kim Jung Hyun като Koo Joon Hee

 

Описание:

Юн Се Ри  е наследница на конгломерат в Южна Корея. 

Един ден, докато лети с делтапланер,

повреда, причинена от силни ветрове,

я принуждава да направи аварийно кацане

в Северна Корея. 

Там среща И Джонг Хьок, офицер от севернокорейската армия, 

който се опитва да я защити и да я скрие.

 Скоро Джонг Хьок се влюбва в Се Ри.

 

 

Свали с български субтитри: :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри: :click:

Свали с английски субтитри: :click:

С английски субтитри онлайн: :click: :click:

Свали с руско озвучаване + OST: :click:

С руски субтитри онлайн: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно го харесах като севернокореец в оня филм. Много му ходеше. Привлича ме идеята за ролята му. Непременно ще го гледам. Главната актриса ми е една от любимите. Дано да се получи химия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота, ако не друго, ще струи от екрана(силно се надявам, че няма да си останем само с нея).И двамата са ми от баш любимците( първите двама от картинката горе), пък и ги спрягаха за двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попадат ми сега тийзъри от сериала, но почти навсякъде го пишат като "Crash Landing on You"...

 

 

Май мернах някъде, че ще започне на 23 ноември, а в същото време още няма дори официален постер.

Както и да е, туй да ни е косура. Ще се гледа определено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен Главната не ми е особено любима, но останалите трима са :wub:.  Няма да се точа като за Камелията обаче и да се качвам на разни клони, за да не остана разочарована. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мене ми е интересно дали южнокорейците смятат, че изиграват правдоподобно един севернокореец.. :P

 

като се сетя колко са далеч днес от идеята за нашенския си соц хората , дето са 10-тина години само по-млади от мен и чието детство(средно образование и т.н) не е минало по време на соц-а.., и даже аз не съм преживяла някакви ужаси, а по-скоро простотии, за да изградя картинката..

 

НО.., ние дето се вика гледахме измислената страна Урук, без да беше фантастичен филма, видяхме негърчета, местни жители в Гърция, упсс пардон Урук, що да не повярваме на Бини, севернокорееца..:P и то на тяхна местна почва..:ilovethis:, не че няма да гледам сериала, и двамата са ми любимци, и ще се постараят, но мисля, че ако севернокорейците видят филма ще си кажат.., лелеее, колко са заблудени..

 

и по този повод един виц:

 

Лондон.

Клиент оглежда книги в книжарница.

Продавача:

- Оруел? Чели ли сте го?

 

- Аз съм от Русия. Аз това съм го виждал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа серия е трепач. Сега сядам да я изгледам за четвърти път от вчера. Ако продължи така се надявам да има успеха на Токкеби и Човек от звездите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трепач? На мен не ми хареса кой знае колко - втората половина беше супер заспала, а първата беше лошо копие на първи епизод на Graceful Family. 

Но Бини, ах този Бини:wub:, има ли значение кой друг участва, когато той е на екран?!

И моля ви се, аз не го давам на Главната в реала. Не че някой ме пита, но да си кажа. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Тя пък може и да не го иска. Твърде възможно е слуховете за тях да са част от промоцията на драмата.

 

Чак да пазаруват по суперите в Щатите  и да купонясват там с приятели, за  промоция за драмата .:28558: Супер;) двойка са! 

Сега сериозно, тя даже ми е по-супер от него и като визия и като актриса.

 

Леко скучновата в последната  третина серия, но нормално, като за първи епизод .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...