Jump to content

Recommended Posts

На мен наемната убийца си ми е ок... щото я гледам с други очи сигурно...  Обаче като се замисля в Manhole гласът и не беше така писклив. Тука повечко са наема нещо :D Ама операцията на крака в краят на 8 епизод ми обра точките. То нема упойка, взеха една макетка и си му цепнаха крачето как си искат .... останалата част направо немога опиша :lol2::rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-искрени благодарности на @lovetose за плейлистата във vbox7!  :thanks:

Няма да спра да апелирам - торентите и на най- хитовия филм/сериал умират бързо. Онлайн версиите остават! 

Кой, каквото ще да казва, но за мен сериалчето е забавно. На фона на доста захванати и зарязани продукции, това щом още успява да ми държи вниманието, значи поне малко са се справили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, asha написа:

Най-искрени благодарности на @lovetose за плейлистата във vbox7!  :thanks:

 

Добавила съм линковете не само за този сериал, но и за останалите - ако има някъде пропуски, казвайте пак и ще ги слагаме. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря  ти @bealonenomore! Създадох ти куп работа с допълване на инфо :)/ това не са пропуски в никакъв случай - просто ъбдейтване  на темите/ .

И да не е съвсем спам - едно парче от ОСТ- то.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж и аз да коментирам преди финала. Много си ми харесва на мен тази драмичка най-вече заради участието на Lee Seung Gi & Suzy.
Обожавам ги още от Gu Family Book и като видях, че пак ще играят заедно, направо изкрещях.

Вярно че като сюжет е клише, гледали сме и други такива сериали, но аз не се оплаквам. Дори нарочно си търся подобни, мой тип са. 

Преди малко изгледах 15 епизод и само ще кажа, че съмненията ми се потвърдиха. *sips tea*
Cha Dal Geon милият е твърде импулсивен, не мисли и ето какво стана. Нямам търпение за финалния епизод.

EDIT: Не мога да повярвам, че свърши така. В друг сериал, с други актьори бих казала, че е въздействащ финал, но...
Някак си още от GFB се надявах да ги видя заедно като екранна двойка с един хубав подобаващ край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път оставам разочарована от финал на коейски сериал.  Феновете от страницата на Vagabond, се надяват на втори сезон, понеже нали Нетфликс имали такава политика, но на страницата на И Сън Ги в инстаграм, актьора публикува благодарствен пост за подкрепата на феновете за сериала и се сбогува, което ми говори, че няма да има втори сезон Можеха повече да се постараят за края, недоразвиха отношенията между двамата главни, нито пък беше вълнуващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Sunny1 написа:

За първи път оставам разочарована от финал на коейски сериал.  Феновете от страницата на Vagabond, се надяват на втори сезон, понеже нали Нетфликс имали такава политика, но на страницата на И Сън Ги в инстаграм, актьора публикува благодарствен пост за подкрепата на феновете за сериала и се сбогува, което ми говори, че няма да има втори сезон Можеха повече да се постараят за края, недоразвиха отношенията между двамата главни, нито пък беше вълнуващо.


До колкото разбрах самият сериал е правен с идея за втори сезон. От Netflix обаче още нищо не са потвърдили.

Иначе аз също съм разочарована. Вярно че този тип финали са по-въздействащи и запомнящи се, но въпреки това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо все не ви харесват финалите? Не може всичко да е цветя и рози. Аз съм още на втори епизод, но ми се струва добър екшън. Надявам се да не го разводнят с глупава любовна история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, bond написа:

Защо все не ви харесват финалите? Не може всичко да е цветя и рози. Аз съм още на втори епизод, но ми се струва добър екшън. Надявам се да не го разводнят с глупава любовна история.

Няма спор, екшън сцените са жестоки, финалът породи много въпроси, остана с отворен край. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Sunny1 написа:

Няма спор, екшън сцените са жестоки, финалът породи много въпроси, остана с отворен край. 

Няма спор, екшън сцените са смешни и бутафорни. От Athena: Goddess of War (2010)  насам не е имало свестен и добре направен корейски "екшън" сериал от подобен тип. Този тук е пълен с недомислици, фантасмагории и откровени смехории, а като добавим и досадния навлек Сузи, която е на всяко гърне мерудия и взима хляба на много талантливи актриси то...... Мързи ме да търся и слагам тук менията на руснаците, които откровено се присмиват на бутафорията и малоумията в сериала. Както и преди съм казвал: това си е вашето време и нерви. Щом имате много за пилеене, блазе ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак лош не беше сериалът. Средна хубост. Че и мнения за новаторство на режисьора, при направата на такъв тип  корейски сериал прочетох. Не съм спец, не мога да давам мнение.

И Сън Ги си беше, обаче с абсолютна сигурност  пИрфектен, Суза, като всякога. А и  краят си ми хареса, защото казаха, каквото трябва  и   открехнаха врата за втори сезон, евентуално.

Та -краят

Off Topic

Борбата продължава.И двамата  са шпиони, където  се налага, заради общата  цел.Просто, кратко и ясно.

Няма пък,  лошите всеки път да ги избиват и вкарват в пандиза или лудницата за край я, а пък младите  да се вземат, щом се обичат !;) Малко реализъм все пак да има.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То напоследък май повечето корейски сериали станаха средна хубост. Корейците са майстори и когато искат могат, ама защо не искат вече? Сузито преди я харесвах, но напоследък нещо ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този номер с край на средата в нищото ми е нааай - "любим."  

Мисля, че след този сериал за доста време ще пропусна новите корейски продукции.

@bond, в отговор на въпроса ти - според мен ги е хванал творческия запек. 

И без това имам да наваксвам с доста стари и вероятно много  по-добри. Ако имам време. Но определено за сега ще остана на китайско. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам къде го видяхте този край на филма. Всяка серия можеше да свърши така. Не знам защо нашия човек се бъхти 16 серии. Отворен край ... то и такъв нямаше. Ако се смята това, че лошите са си лоши, а добрите просто смениха професиите за 16 серии..  да финал е. 16 часа на вятъра... жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много възмъжал И Сън Ги! Въпреки някои нереалистични сцени, сериалът увлича, а относно края- борбата продължава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сариала. За една седмица (след работа) го опатках. Добре, че не прекалиха с романса, честно казано така си беше ок. Има си и динамика има си и интрига. Да , в някои моменти логиката бяга, но ми запазиха интереса. Историята беше хубава и актуална - кучетата лаят кервана си върви. Имам чувството, че понякога корейците спестяват от консултанти без значение, че това води неминуемо до спад в качеството. Според мен това е премерено- целят се в определено ниво на определена цена и си го постигат. Благодаря за превода и плейлистата във vbox :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...