Jump to content

Recommended Posts

dFf9OlFTcpztoJszfvuLTNOiX1c.jpg

Off Topic

DkDTJNCVAAAWYch.jpgDkDTuFiU0AEhdOy.jpg

DkDTtJUUwAEHSBu.jpgDkDTu4YU0AA_QB5.jpg

 

The Rookies (素人特工)

Страна: Китай

Също така известен като: The Rookies 

Премиера: 12 Юли 2019

Времетраене: 113 мин.      

Жанр: Екшън, Комедия, Криминален

Режисьор: Alan Yuen

Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:

Darren Wang като Zhao Feng

Milla Jovovich като Agent Bruce

Sandrine Pinna като Miao Yan

Liu Mei Tong като LV

Xu Weizhou като Ding Shan

Alan Wan като Detective Burky

Björn Freiberg като Agent on the train

Temur Mamisashvili като Scientist

Bernadett Ostorhazi като Scarlet

Kyle Paul като Secret agent

Fredrik Yderström като Agent

David Torok като Gao Hao's Bodyguard

Paul Allica като Door Guard

Barret Coates като Soldier

Franz Rügamer като Scientist / Soldier

Andrew Lane Cawthon като Iron Fist's Assistant

Mekael Turner като Sexy

Pierre Bourdaud като Order agent

Troy Sandford като Gao's right hand

Isaac Fernandez като Agent

 

Резюме: Любителят на екстремни спортове Zhao Feng (Darren Wang) случайно се забърква в международна незаконна търговия. Затова трябва да последва специален агент Bruce (Milla Jovovich) в Будапеща. Заедно с полицай Miao Yan (Sandrine Pinna), ученият Ding Shan (Xu Weizhou) и безработният лекар LV (Liu Mei Tong), стават аматьорско звено. В компанията на старши агент Bruce, тези четирима новобранци започват борба с терористите...

 

 

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа, че не толкова Талу... най-забавна е откачената сцена на Тими като ЙаЙа на гей сбирката в басейна с дъртите пендели, обаче точно заради тази част (дали само заради нея?!) китайките-фенки нещо се почувстваха обидени и рейтинга в Китай не е особено висок, особено байджоу-вките (онлитата, добре че аз съм СПФ) недолюбиха ролята на ДжоуДжоу (за кво му трябваше тва участие?!), макар че той е чел сценария (какъвто няма) и за да се навие на нея, не е повлияло това, че ще се мотае и по гащи, и с перука, а възможността да участва в такава супер мМила продукция! (хубави гледки, прилични ефекти, нахалост пръснати пари), която наистина (иска да) има твърде американски привкус (лош, пародията я има обаче) и всичко щеше да е наред, ако нещо се разбираше хахах. Много забавна екшън комедия, аз лично се скъсах от смях на всичките измишльотини, които сътвориха, които изобщо не разбрах в целия тоя хаос :rofl: Струва си да вземеш пила и да си пилиш ноктите, докато вървят премятанията по екрана
ПП Редактирах се с подробности, че някой можеше да не схване, че само зъбите на Талу в тоя филм са истински


EAj37HyU4AA2MFV?format=jpg&name=small

 

 

66238953_2336684839924005_6608035496767520768_n.jpg

66528063_2336685829923906_72700134030311424_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи отгоре се редактирах, защото ми хрумна, че само тези, които са го гледали, ще схванат иронията ми, а тук идеята е дали човек си струва да го гледа или не.

Докато следях снимачния процес, си виках, че тоя филм ще е много як, после го изгледах на китайски и си установих, че "като картинки" не е лошо и наистина всяка сцена сама по себе си е супер, доста пари са вложени за тия взривове, гонки, панорамни гледки, декори  и като цяло много костюми, има интересни попадения с пародиен ефект

 

(например да отидат на гей сбирката с костюми на KISS, или любимата ми сцена там, когато ДинШан, съблечен като ЙАЙа, заби спринцовката (която извади от папионката) в педала, за да му каже кода и той като почна едно казване... хахах 20-30 цифрено число. ЙаЙа го диктува на Джеймс Бонд (Талу), който трябваше да го запомни, а всичко наоколо му пречеше)


 


обаче сглобено и всички както е нахвърляно с идеята да е действено и смешно, накрая се получава хаос, който ме натовари, всичко ми дойде претрупано и намятано като през глава, героите сякаш се напъваха във всеки един момент, остави това, че по "сценарий" не бяха в час.
Като гледах как на пресконференциите режисьорът Алън Юен апелираше така мило и се молеше да харесаме филма му, си рекох "Боже, толкова труд е хвърлил тоя човек, какво не ми достигна на мене в тоя филм"? Все още не мога да си отговоря, но ще запомня усещането, че не че не ми достигна, беше ми в много. Та като цяло - без субтитри е по-смешен :lol:

Ето и OST-овата песен, на Тими е

 

67218670_2341539446105211_256649305530564608_n.jpg

67250749_2346238745635281_3894234400467976192_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му е доскучало и няма какво да прави - да си пусне филма. Ще се посмее, ще се позабавлява и ще си прекара приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...