Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Judo High (热血高校)

Страна: Китай

Също така известен като: Re Xue Gao Xiao

Година на излъчване: 2018Юли 02 до 2018 - Август06

Време на излъчване: Понеделник

Жанр: Спорт, Училище

Канал: iQIYI

Епизоди: 24

Режисьор: Xu Zhaoren

Субтитри: Английски

OST

 

Участват:

Jiang Xue Ming като Yuan Fei

Chen Ting Xuan като Xue Zhen Zhen

Zhao Yue като Lin Jian

Zhang Lan като Du Ling Zhi

James Wen като Gu Xia

 

Резюме: В живота на Yuan Fei (Jiang Xue Ming) има три важни неща - преследването на звезди, преследването на звезди и ... преследването на звезди. Това отношение към живота води до факта, че младежът е на ръба на изгонване от училище. Затова решава да създаде клуб по джудо и дори да организира фалшиви състезания. Така Yuan Fei се надява да получи допълнителни точки и да остане в училище. Но неочаквано създаденият клуб се превръща в рай за странни герои…

 

 

Свали :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го заради Tsao Yu Ning, понеже много ме впечатли в Mysterious Love и да си кажа, че не го разпознах веднага, може би защото тук има диаметрално противоположно излъчване – наивен, добродушен, усмихнат, изпълнителен и скромен младеж. Даже ми се видя и с по-бяла кожа!? :dunno::lol2: 

През цялото време имах усещането, че гледам тайванско – първо заради някои тайвански актьори /една от любимките ми е пухкавелката майката на главната/ и второ, че толкова оптимистично, усмихнато и леко върви. Но си има сериозните теми, просълзи ме на няколко пъти – и тъжно, и весело, и приповдигнато. 

Най-много ми хареса отбора джудисти, дето го събраха "от кол и вЪже", беше хубаво да се наблюдават как постепенно израстват и се преборват с различни предизвикателства и в спорта, и в живота си. Ама такава разноцветна и на пръв поглед несъвместима компания рядко може да се види, при това е обърнато нужното внимание на всеки. Доволна съм от представянето им, страхотни са. И тъкмо се чудех как ще извъртят последния бой, а как се сетиха да сложат такъв край, браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...