Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

 

EAtkQr0VAAEo3Ns.jpgEAtkQr1UwAMQ3rb.jpg

 

Strangers From Hell (타인은 지옥이다)

Страна: Южна Корея

По уебкомикса на Kim Yong Ki "Taineun Jiokida”

Излъчване: 31 август 2019 – 6 октомври 2019 г.

Време на излъчване: Събота - Неделя 22:20

Жанр: Мистерия, Трилър, Хорър

Канал: OCN

Епизоди: 10

Режисьор: Lee Chang Hee (The Vanished, The Hideout)

Сценарист: Jung Yi Do (Item, Save Me)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Im Siwan (ZE:A) като Yoon Jong Woo

Lee Dong Wook като Seo Moon Zo

Lee Jung Eun като Eom Bok Soon

Lee Hyun Wook като Yoo Ki Hyeok

Park Jong Hwan като Byeon Deuk Jong

Lee Joong Ok като Hong Nam Bok

Kim Ji Eun като Min Ji Eun

 

Резюме: Сериалът е създаден по едноименния уебкомикс на Ким Йонг Ги, който разказва за младеж на име Юн Джонг У и странните инциденти, с които той се сблъсква, след като се премества от провинцията в Сеул.
Джонг У отсяда в евтин пансион, като дели кухнята и банята с другите наематели. Скоро всички в старата сграда започват да му се струват странни и подозрителни…

 

 :essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click: :click:

Свали с руско озвучаване + OST :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Кой от двамата?

 Е как-  Ук-чо е форумният грозник.:28558:.Не помня къде беше цитата, но някоя  добра душа все ще се притече на помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

c711bf71190b7b9f5615e02b885704e592b29e1aa8e6d9d2a31b5884b7ab22e9.gif&key=166bc6303b7a175682a4524b947cf61346491aae29d1c4d0ea353244ff3a2ca5

 

Този, който ти маха.Цитата е от този сериал.

Touch Your Heart (2019)

 

Off Topic

wednesday1703

Глупаче

 

wednesday1703

Потребители

team_user.gif

 7

6 мнения

Ама главния е много грозен как да го започна се чудя.....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. На въпросна дама горещо препоръчвам La Dolce Vita. Чак мъжете му 

завидяха на сексапила там. 

Аз съм фен и на другия грозник и на OCN също, та ще чакам с голямо нетърпение

анонсираната драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

засега 2 серии изгледани, не знам доколко ще издържа на тия психопати, които са излезли от треторазряден филм на ужасите, ама колкото, толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, И Донг Ук внимателен  зъболекар и сериен убиец ака. Д-р. Джекил и Хайд. Имам смесени чувства от 1-те 2 серии. Ще видим нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не гледа? Сериалът е много добре направен. Постоянно те държи в напрежение и повечето пъти не заради странните съседи ами заради поведението на главният герой в работната му среда. Той освен проблемите с гнева, но и постоянният стрес, който получава от временния си дом, работата и романтичната връзка му идват определено в повечко. Дори да усещаш, че в един момент той също ще си загуби разсъдъка като веселата дружина убийци, историята пак остава интригуваща. Прочетох интересен коментар от потребител, чел комикса:

 

Че Seo Moon Jo и Yoo Ki Hyuk са един и същи човек. След това ми направи веднага впечатление приликите между двамата герои: една и съща прическа, блузите с дълги ръкави и заплашителната усмивка. Също така преди Moon Jo да се присъедини към общата баня с Jong Woo, дадоха за момент Ki Hyuk. Не знам дали не са променили тази част за сериала. Остават само три епизода до финала, а пък не е имало други подсказки.

И за последно този сериал ме убеди, че Lee Dong Wook може да играе. Зловещата му усмивка ще ме преследва поне още месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@excape Спокойно :) Навярно са променили тази част. Не виждам с два останали епизода да ни набутат и този обрат. Жалко, че комикса го няма на английски. С радост бих го прочела, като завърша драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dqvol4e131, аз да ти кажа, виждам някаква логика: 

Off Topic

Главният му направи веднага му впечатление и се коментираше напред в епизодите, че старият гангстер изчезна, но никъде не се изкоментира, че този също потъна в дън земя, макар че след "убийството" му, светатата троица закопаха някого. Преди да "умре" този, зъболекарчето въобще не го даваха в общежитието/пансиона, но като изчезна онзи - цъфна, като си мисля, че и стаята му зае. На вид също много си приличат, както каза, както отбеляза ти и начин на обличане, а като цяло и като поведение и крипи усмивка. Не на последно място, в началото на всеки епизод, дават петорката, въпреки че тоя "умре" още на втория, а зъболекарчето ич го няма, въпреки че е главният злодей. И аз оня ден търсих уеб манхуата на английски, ама тц. А главният май ще излезе най-големият психопат и ще избие всичките, или пък е човек с няколко самоличности, имаше такъв американски филм, много добър, в един момент се събираха всички самоличности на едно място и най-гадната от тях ги изби.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@excape 

 

Аз още се двоумя. От една страна на осми епизод дадоха как Seo Moon Jo тества Yoo Ki Hyuk с месото, както направи и с главният, и с новия съквартирант. Но пък от друга страна първата среща между Seo Moon Jo и главният ми се стори много странна. Уж главният го вижда за първи път, а пък веднага му казва "Защо продължаваш да ми се усмихваш?". Охх, ще гледаме и ще разберем :D 
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 7/12/2019 at 5:26 PM, bond said:

На въпросна дама горещо препоръчвам La Dolce Vita. Чак мъжете му 

завидяха на сексапила там. 

 

това мъжа ми ако го прочете ще се смее с глас :lol:, според него само в нашия форум това е възможно да се случи

 

Spoiler

(изключвам хомосексуалистите и Гришо, възхвалявайки прасците на Фелисиано Лопес:lol2:)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато един мъж види друг мъж, който го превъзхожда, той завижда. Ако не завижда, тогава е като онези от скритото съдържание. При жените не е ли така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, bond написа:

При жените не е ли така?

 

Е що да им завиждам, те ко са виновни, че съм смотана :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...