Jump to content

Форумен речник на наименования, прозвища и съкращения


Recommended Posts

преди 11 минути, jira написа:

Тримата от запаса - тримата напълно излишни от Феята и Дърваря

 

Е, сега някои не сме го гледали. Дай някакви пояснения кои са тез запасняци, че само от коментарите в темата не става ясно.:896767: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко им бях забравила ролите точно, но да видим 

1. Гълъба - Ahn Kil-Kang

2. Същество с неясен пол - Kim Min-Kyu

3. Жената с тях - Hwang Young-Hee

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорете си вие, но Чингута е права. Класика в жанра са си 55-те страници и няма опасност скоро да бъдат изместени.

Пък който търси- намира, а не цък и четеш. Хем образователно, хем по-голяма посещаемост на темите и форума, че оня рекорд от 24 февруари  2017 -8016 посетители, няма да го стигнем скоро.Какво ли толкова интересно е имало- не помня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ко говоря бе - качественото е апокрифно. Не утре - "елате ни изкарайте и матурите". Че и безплатно :lol2:

Това за 8016 ми се види бъг, да ти кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, seal_reinforce said:

Е тука, вече си на 4 :D

Ей, пак ме хвана! Не че се крия де...

14 minutes ago, seal_reinforce said:

Аз ко говоря бе - качественото е апокрифно. Не утре - "елате ни изкарайте и матурите". Че и безплатно :lol2:

Ами да, правят тема, а после елате вие да я попълните, и като им дадем жокери - ама то много! Айгууууу! Кой си е правил темата, да си я подрежда в азбучен ред и под строй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подреждам, бе! Ама мога ли да ви насмогна на коментарите:D Требе като спиди гонзалез да се разхождам по темите:D Аз и без това шаря къде ли не:D, де. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Lawandula написа:

Говорете си вие, но Чингута е права. Класика в жанра са си 55-те страници и няма опасност скоро да бъдат изместени.

Пък който търси- намира, а не цък и четеш. Хем образователно, хем по-голяма посещаемост на темите и форума, че оня рекорд от 24 февруари  2017 -8016 посетители, няма да го стигнем скоро.Какво ли толкова интересно е имало- не помня.

Благоуханна, аз нямам намерение да се връщам назад и цъкам толкова страници и да търся кой, кой беше в тази тема.

Не виждам кое му е образователното, освен да се гъбаркаме с недостатъци на героите или артистите.

Самият процес на създаването им е интересен, но тия вече са измислени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно, който не чете, изпуска интересното. Как ще разбере защо Дедо е Дедо или Блонди е Блонди? Или и процеса ще трябва да обясняваме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама нали искаха някои речник, та затова подех таз инициатива, ама я...пък и така ще се обърне внимание на някои особености на форумния живот, мисля. И ще се поднови интереса към някои теми. Започнах да се оправдавам, че има къде да си чатим, след като чата е аут :lol2:

преди 5 минути, seal_reinforce написа:

Именно, който не чете изпуска интересното. Как ще разбере защо Дедо е Дедо или Блонди е Блонди? Или и процеса ще трябва да обясняваме?

Затова са линковете към дадените теми, бе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

55 страници, за да разбера кой е" глиста"?И като разбере, кво? 

Първо, тряя е гледал филма или сериала и следил  с вас темата,з а да е интересно, иначе какво му е интересното...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta, инициативата с прякорите дойде в крайна сметка от това, че някои хора се дразнят, че изобщо има прякори. Иначе за чат и да си чешаме езиците - що па не.

@lukreciana - ако не съм чела темата, интересува ли ме защо някой си е кръстил някого си еди как си? Не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за това, че в тема със същия актьор се използва прякорът му от филм, сериал, който не си гледал.

И се чудиш? Четеш, четеш и... после питаш кой е пък тоя?

Отиваш и четеш 55 страници от еди коя си тема, за да разбереш.:28558:

Ама колко разбираш, кат нищо не си гледал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе правим - струваме, ама отиваме към каталог, съдържащ, освен прякорите, и дълги напоителни обяснения от типа: "Глиста" е наименован "глист" поради факта, че едикогаси, едикъдеси, гордо се е изпъчил връз буца чернозем.

 

Цуци, моите съболезнования :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми е нужно. За всяка тема, за всеки герой мога да си измисля по едно цветущо.

В различни сериали един и същи артист, може да предизвика различни емоции, оттам различни определения, прозвища и т. н.

Оставете прозвищата за отделните теми.

Все пак може да има изключения. Нека са общоприети, но не са обидни, визирам "глиста", обидно и точно отразява  емоционалното състояние на някой от нас. Не си спомням кой беше, не ми е и работа да чета 55 страници.

Давам пример: Минка, Минчо, Слънчицето, Секса и т. н това са неща свързани, колкото с героя, толкова и с артиста, не звучат обидно.

ПШХ-Кравешкия поглед, колко е грозно. Нима едни фенове измислят такива имена, нека си останата в  конкретната тема.

Повече няма да пише, че осъмнах, отивам да гледам красавеца Фу Чъ-Сю Кай, останаха ми 4 серии

Някой разбра ли кой е, само тези които са гледали сериала, разбира се. Същото е и с прякорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...