Jump to content

Форумен речник на наименования, прозвища и съкращения


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

И аз това се питах....Само дето сега не мога да намеря коментара за Перфектния, та да опитам да го свържа с конкретна драма, в която е бил така наименован.:D

На 30.07.2019 г. at 1:46, helyg написа:

 БОВ се пише с Ф накрая, идва от абревиатурата на бойс овър флауърс. Доста сериали си остават така известни с абревиатурата за по-кратко. Като КМХМ - Kill me, Heal me, DOTS, BOF и т.н.

В Звезолин  едно "д" си изяла. Звездолин.

Прасозека - тука пък "а" липсва. Прасозаека.

Пьонето - тук "т". Пьонтето.

Благодаря за редакцията, разбира се, че ще ги поправя. Нещо гладна съм била:D

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами-  пИрфектен глист.

И кат' не четете задълбочено,  великия  форумен труд от 55  страници, няма как да разберете, кой кум, кой сват и кой на булката брат, камо ли кой Педро.:na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пенчева, нали чете и едновременно гледа, ще разчитаме на нея?:lol2:

Пенчева?

Аз съм ги позабравила,

 но и за това сме тук, познавателно и образователно да си уточним и припомним на съфор-умниците пристрастията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се въздържам от коментари, защото темата е за вече съществуващи форумни наименования(прякори демек), а не за добавянето на нови:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново попълнение за форумния речник - съкращението на А Love to Kill - ALTK.

 

А защо темата да не е за нови прякори? То и без това старите май ги събрахме, да подхванем новите. Само @cucyta да не ми се сърди, че й създавам работа. ;-) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови, стари ще попълвам. хубаво е да имам помощници, а не само ако и когато аз попадна на някои бисери да попълвам. Така, че що да ти се сърдя @jira, нали е за общото благо:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага се цаня за помощник, но аз май няма как да редактирам речника, така че ще чакам да кажеш с какво мога да съм полезна. :)

 

@seal_reinforce нека се покрива и извинява с Китайското, пренебрегвайки тази така важна тема. Който се цепи от Колектива...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira, моля, моля, аз и на японския фронт участвам. Корейският не ме влече, оставям го на теб и Чингулината :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да разбера защо Хонки е Веско.... Гледах клипчето, което сте постнали, гледах и В.Маринов - Хонки едва се изпоти, а наш Веско направи локви :lol:

G-Dragon защо е Гошо :blink: Виждала съм да го наричат Дракончето или Джитко... Моля някой да ме светне :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 7/30/2019 at 12:38 AM, cucyta said:

Ама Педро и глиста все са един и същ от таз прословута сватба голяма, т. е. Но Мин У , поне аз така го разбрах:D и надлежно описах в справочника...ако съм в грешка да ме поправи някой

Ама не са един и същ, как ще са?! Не си чела внимателно, Цуцка, връщам те за поправителна! Глистът си го нацелила, но Педро не!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ША да го поправим, значи!

А, ама аз съм го била поправила...що ма объркваш тъй, @Чингулинка Не мой да помним на целия форум прозвищата и прякорите:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, cucyta said:

ША да го поправим, значи!

А, ама аз съм го била поправила...що ма объркваш тъй, @Чингулинка Не мой да помним на целия форум прозвищата и прякорите:28558:

Цуци, ти сама се объркваш, че и нас объркваш... :huh: :slap:Що пишеш, че са един и същи, като не са? Бегай да си пиеш гинко билобата, че я закършихме :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...