Jump to content

Форумен речник на наименования, прозвища и съкращения


Recommended Posts

Преди 1 час, seal_reinforce написа:

@pencheva_sz, не тоя. Нема как да гледаш нещо, дето още не е излъчено, огледала си се във втората част.

Ей за тоя говорим. Той се и превежда, ама ти не го чакай, щото преводачката е проскубана гъска и я мързи да го бърза 

Тамън се чудех, как да го намеря (с търсене и питане ;) ), къде са буквите и къде е първата част ;).  Добре, че  речникА не съм объркала. :lol2: 

Но за китайските ще трябва друг речник, следва и за японските и т.н.  или общ, но структуриран по страни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееех, аз и с тоя се справям не както подобава, явно, пък какво остава да ги направя няколко:D. Пък и при японските не съм срещала такива изяви, като прозвища и определения:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, де, прибавих го, ама то тогава и всеки "Ушатко", "Трапчинко" и "Дръвце", трябва да пиша. Който има мнение по въпроса, да казва:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе съмнителна е работата. Или си влюбена, или пак си забравила тоника у фризера. Добре, че нема да пишеш енциклопедия :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ако питаш мъжа ми за него всичките филми и сериали се обощават с *корейско*.., аз протестирам, викам неее.., то има жанрове, актьори и т.н., той -  какво е следващото корейско:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, seal_reinforce написа:

Главният тука.

Офф - Това го изгледах снощи ! Уж само за Анакин Скайуокър, пък се загледах... добре,  че са само 10 епизода! :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lukreciana написа:

На Благоуханна Ушаткото в бяло, с прекрасен нежен танц, в който на очи се набива, кое...?

Чакам отговор...

 

Тоя е  Hans Zhang

И той претендент за Ушатко, не е каквото да не е.

Моят е Kim Tae Hwan от "бойфренда"

И кво се набива на очи- освен ушите, друго не виждам. Големите черни чепици, освен часовника?

Най-впечатляваща е червената рокля.

За протокола, това от"Here to Heart" [2018]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@pencheva_sz, яко се е заела да чете петдесетте и кусур страници на това тук Greatest Marriage (2014)....ще я прибавя тази Ненка  асистентката, значи:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cucyta,

Преди 4 часа, Lawandula написа:

Хубавкото вампирче-  И Су Хьок,е излязло от казармата.

 

OPUkWfCS0go.jpg

сложи ли Вампирчето в таблицата, ако не си, слагай го. Всички сме единодушни, като Вампирр, направи запомняща се роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...